PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : از بازی و سیستم خود فریم ریت بگیرید.

+Aren
2011/11/22, 19:56
سلام دوستان
می خوایم اینجا از سیستممون فریم ریت بگیریم!
روش کار:

1. ابتدا برنامه رو دانلود کنید.

2. برنامه رو نصب و اجرا کنید.

3. به تب Screen Shots بروید و تیک include... رو بزنید.
می توانید سایر تنظیمات رو هم به دلخواه انجام بدید.

4. بدون بستن برنامه، بازی رو اجرا کنید و وارد محیط بازی بشید.
مشاهده می کنید که اعدادی زرد رنگ درگوشه ای از صفحه نمایش نوشته می شود. این همان فریم ریت شماست.
می توانید با همان برنامه Farps از محیط بازی عکس بگیرید.

خب حال شما نام بازی + مشخصات CPU,VGA,RAM و تنظیمات گرافیک (HIGH, Med,LOW) رو همراه با اسکرین شات اینجا قرار بدید تا مقایسه کنیم!
البته فکر کنم بازی هایی که برای همه در دسترس هستند مثل CODmw3 رو تست کنیم بهتر باشه!
سپاس

sezar
2011/11/22, 20:44
من اون بازی را در اختیار نداشتم با این بازی تست کردم ! مشخصات سیستم هم :
Cpu : Intel 740q
vga: Nvidia 425m
ram : 6gb ddrs 1333mhz
در حالت ultra به 14 فریم دست یافتم

15121513

Arsn
2011/11/22, 20:55
دوستان سعی کنید از "بازی اسمش را نبر" توی عکس ها یا بنچمارک هاتون استفاده نکنید ! به عنوان یه Source خوب میشه از COD 8 و Crysis 2 استفاده کرد

پیام جان Fraps که گذاشتی کرک شدست ؟ یعنی میشه 1 دقیقه باهاش فیلم گرفت ؟

sezar
2011/11/22, 21:13
دوستان سعی کنید از "بازی اسمش را نبر" توی عکس ها یا بنچمارک هاتون استفاده نکنید ! به عنوان یه Source خوب میشه از COD 8 و Crysis 2 استفاده کرد

خب من همش همینو داشتم ! حالا اگر حسام بیاد با هات پرسود هم تست میکنم !
نرمافزارو که روح الله جان گذاشته ! ولی میشود

Castiel
2011/11/22, 21:27
من با نرم افزار Radeon Pro در بازی Hot persuit روی لپ تاپ 6050 اچ پی به 60 فریم رسیدم
روی دسکتاپ هنوز فرصت نکردم نصب کنم.

+Aren
2011/11/22, 21:43

آره میشه!
اگه برات جواب نمیده بگو یک نسخه دیگه بهت بدم
سپاس

Arsn
2011/11/22, 22:26
من با fraps تو بازی " اسمش را نبر " تو تنظیمات ultra و رزولیشن 1280*1024 (دیفالت مانیتورم) به صورت میانگین 48 فریم بازی کردم

سنگین ترین بازی هم تا اینجا Splinter Cell Covection بوده به خاطر نورپردازی های فوق العاده اش بعضا به 28 فریم میرسیدم !

sajjadsa
2011/11/23, 08:34
اینم از نتایج سیستم داغون من:
پردازنده: Intel(R) Pentium(R) D CPU 3.20GHz
رم: 2 گیگ کینگ استون با باس 533
گرافیک:NVIDIA GeForce 9600 GT

توی بازی Modern Warfare 2 تو رزولیشن 1920*1080 تونست بهم 30 فریم بده! اونم تو ماکزیمم تنظیمات!!!

15251526

doom2009
2011/11/27, 06:29
سلام دوستان
می خوایم اینجا از سیستممون فریم ریت بگیریم!
روش کار:

1. ابتدا برنامه رو دانلود کنید.

2. برنامه رو نصب و اجرا کنید.

3. به تب Screen Shots بروید و تیک include... رو بزنید.
می توانید سایر تنظیمات رو هم به دلخواه انجام بدید.

4. بدون بستن برنامه، بازی رو اجرا کنید و وارد محیط بازی بشید.
مشاهده می کنید که اعدادی زرد رنگ درگوشه ای از صفحه نمایش نوشته می شود. این همان فریم ریت شماست.
می توانید با همان برنامه Farps از محیط بازی عکس بگیرید.

خب حال شما نام بازی + مشخصات CPU,VGA,RAM و تنظیمات گرافیک (HIGH, Med,LOW) رو همراه با اسکرین شات اینجا قرار بدید تا مقایسه کنیم!
البته فکر کنم بازی هایی که برای همه در دسترس هستند مثل CODmw3 رو تست کنیم بهتر باشه!
سپاس

با تشکر دوست خوب من از نرم افزار مفیدی که برای دانلود گذاشتی این برنامه رو نصب کردم وقتی در محیط بازی هستم فریمها رو نشون میده ولی وقتی اسکرین شاتها را نگاه میکنی اون شماره فریم رو ندارند آیا تنظیمات خاصی لازم داره این برنامه موفق باشید

+Aren
2011/11/27, 10:22
با تشکر دوست خوب من از نرم افزار مفیدی که برای دانلود گذاشتی این برنامه رو نصب کردم وقتی در محیط بازی هستم فریمها رو نشون میده ولی وقتی اسکرین شاتها را نگاه میکنی اون شماره فریم رو ندارند آیا تنظیمات خاصی لازم داره این برنامه موفق باشید

سلام
در تب FPS در قسمت Overlay Corner هر قسمتی رو که دوست داری در اونجا FPS نشان داده بشه انتخاب کن!
اگر نمی خوای نمایش داده بشه گزینه Hide Overlay رو بزن.
سپاس