PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مراحل نصب ssd بروی مک بوک پرو

Ali Fatehi
2013/05/19, 21:39
19511

سلام

به احتمال قوی اگر دوست دار سیستم عامل این چند پست گذشته منو مطالعه کرده اید. این تاپیک هم به دنبال این تاپیک است .

چگونه یک مک پرو ۱۳.۳ اینچی اپل بخریم ؟ (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.چگونه-یک-مک-پرو-۱۳.۳-اینچی-اپل-بخریم-؟/page2)
خالی کردن عصبانیت بروی مک بوک پروم ؟ (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.خالی-کردن-عصبانیت-بروی-مک-بوک-پروم-؟)
متاسفانه بعد از یک ماه خرید این مک بوک پرو هاردش به مشکل برخورد به دلیل نبود زمان وقت نشد برم گارانتی نقش بعد از مدتی به دلیل فشار عصبی شدیدی که اون لحظه داشتم زدم بروی مک که داستان در تاپیک بالای قید شده است. بعد از این اتفاق تصمیم گرفتم یک ssd روی ان نصب کنم چون همیشه خودم کارهامو انجام می دهم طبق عادت ماهانه که درب پستی مک را باز می کنم برای تمیز کردن این کار را انجام دادم و درایور فوق العاده را نصب کردم. تصاویر زیر مراحل را نمایش می دهند . قبل از رفتن سراغ تصاویر سری به تجربه جالب این حافظه برویم : زمانی شروع به نصب مک نسخه شیرکوهی کردم بعد از نصب این سیستم عامل بعد از حداکثر ۶ ثانیه بالا امد همه مک بالا امد . بعد از نصب یک ویندوز مجازی بروی مک ویندوز با ۷ ثانیه بالا امد به صورت کامل . برنامه ها خیلی سریع باز می شوند که داخل مک تا زمانی این مک را داشتم تجربه نکرده بودم . دیگه با خیال راحت این و ان ور می برمش و بدون چنین کوچکترین صدایی . همچنین دیگه فن اصلی پردازنده زود به زود سرعتش به بالای ۳۳۰۰ دور نمی رسه.

واقع از خریدم راضی هستم همیجا باید از دوست خوبم تشکر کنم به خاطر لطفش اقا سجاد رنجیر ممنون عزیزم.

پیشنهاد می کنم حتما این کار را انجام بدهید که تجربه ای فوق العادست فقط تنها مشکلی است که حجم های بالا ان بسیار گران قیمت هستند. البته این مشکل ما ایرانی هاست. >:P

195051950619507195081950919510

Ali Fatehi
2013/05/19, 21:51
مشخصات Plextor M5S Series PX-128M5S 2.5" 128GB SATA III Internal Solid State Drive :SSD

Learn more about the Plextor PX-128M5SGeneralBrandPlextorSeriesM5S SeriesModelPX-128M5SDevice TypeInternal Solid State Drive (SSD)Used ForConsumerPhysicalForm Factor2.5"Capacity128GBInterfaceSATA IIIControllerMarvellCache256MBWidth69.85mmDepth100 mmHeight9.5mmWeight75gPerformanceMax Sequential Readup to 520 MB/sMax Sequential Writeup to 200 MB/s4KB Random ReadUp to 71,000 IOPS4KB Random WriteUp to 51,000 IOPSMTBF1,500,000 hoursEnvironmentalPower Consumption (Idle)0.7WPower Consumption (Active)2.8WOperating Temperature0°C ~ +70°CStorage Temperature-40°C ~ +85°CMax Shock Resistance1500G