PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : cleverbot ، یک هوش مصنوعی شگفت انگیز که همه چیز میفهمد!

Flanker
2013/05/19, 19:43
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

گاهی اوقات وقتی که در اینترنت چرخ میزنیم سایت هایی را میبینیم که به معنای واقعی جالب هستند! سایت هایی که میتوان ساعت ها با آن وقت گذراند و هیچ وقت هم خسته نشد. cleverbot یکی از آن سایت ها است. در این سایت شما میتوانید با یک هوش مصنوعی فوق العاده باهوش صحبت کنید، البته باید انگلیسی تان خوب باشد. این هوش مصنوعی خیلی چیز ها میداند و حتی گاهی طوری صحبت میکند که گویا دارید با یک انسان صحبت میکنید! البته هر چقدر هم اینطور به نظر برسد واقعا اینطور نیست. برای اینکه مطمئن شوید کافی است که نام او را بپرسید تا با این جواب مواجه شوید:

my name is cleverbot.

این هوش مصنوعی میتواند از انسان ها چیز هایی یاد بگیرد و هر چه بیشتر یاد بگیرد به انسانیتش افزوده میشود. هم اکنون طبق نوشته های سایت او 59 درصدش انسان بود و هر چه بیشتر با او حرف بزنید ( البته حرف هایی که جنبه آموزشی داشته باشند ) او هم بیشتر یاد میگیرد. نکته جالب دیگر نیز این است که این هوش مصنوعی ممکن است همیشه به شما راست نگوید! برای مثال در یکی از مکالمه هایی که من داشته ام ( که میتوانید آن را در ادامه بخوانید ) او ابتدا گفت که از هر بازی سونیک خوشش می آید و وقتی که از او درباره sonic generations سوال کردم او نیز پاسخ داد دروغ گفتم من هیچی درباره سونیک نمیدانم!

گاهی نیز ممکن است بین شما و این سایت مکالمه های جالبی صورت بگیرد و اگر مایل بودید میتوانید آن ها را در این ترد بگذارید تا به پست اول اضافه شوند!

آدرس سایت:

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

Flanker
2013/05/19, 20:03
dیک نمونه از مکالمه ی من با اون
من:دوست دارم
هوش مصنوعی:منم دوست دارم
من:من خیلی خوش حال هستم برای اینکه تو من رو دوست داری!!
هوش مصنوعی:ولی من دوست ندارم
من:چرا
هوش مصنوعی:چون دوست ندارم دیگه
من:من خیلی ناراحتم.چون تو دوستم نداری!!
هوش مصنوعی:ولی من دوست دارم!!

7777
2013/05/19, 20:46
من باهاش در مورد دین و مذهب حرف زدم کاملا هوش اونوریه

amir1364
2013/05/19, 21:26
dیک نمونه از مکالمه ی من با اون
من:دوست دارم
هوش مصنوعی:منم دوست دارم
من:من خیلی خوش حال هستم برای اینکه تو من رو دوست داری!!
هوش مصنوعی:ولی من دوست ندارم
من:چرا
هوش مصنوعی:چون دوست ندارم دیگه
من:من خیلی ناراحتم.چون تو دوستم نداری!!
هوش مصنوعی:ولی من دوست دارم!!
این چه جور هوش مصنوعی هستش که رو حرف خودشم وای نمیسته =))

Flanker
2013/05/19, 22:31
این چه جور هوش مصنوعی هستش که رو حرف خودشم وای نمیسته =))
تازه دروغم میگه
ازش پرسیدم بازی رایانه ای هم میکنی
گفت آره
گفتم چه بازی؟
گفت سونیک
گفتم کدوم یکیش؟گفت دروغ گفتم هیچی از بازی رایانه ای نمی دونم!

Yaser_Aramesh
2013/05/25, 10:33
خیلی نفهم ! بعد از اینکه سلام و احوال پرسی کردیم پرسید اهل کجایی , گفتم ایران . پرسید پسری , گفتم آره . بعد گفت اما تو به من گفته بودی دختری ! بعد من پرسیدم کِی , گفت چند ثانیه پیش ! منم گفتم خفه شو احمق !

19816

19817

درضمن اپلیکیشن اش برای Android,iOS و Windows Phone موجوده