PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث و گفتگو در مورد پاور و خنک کننده های گرین "green"

J.Omrani
2011/10/23, 11:21
به نام خدا

دوستان عزیز؛
سلام،
ضمن عرض تبریک برای تولد فروم سخت افزار، امیدوارم شاهد یک شاهکار پایدار دیگر از سوی دوستان عزیزم در مجموعه سخت افزار باشیم.
انشاا.. با کمک شما خوبان، این تاپیک را به محلی برای بحث و گفتگو و انتقادات شما دوستان درباره پاور و خنک کننده های گرین تبدیل نماییم.
سعی بنده بر این خواهد بود تا در حد توانم (از نظر وقت) پاسخگوی سوالات شما عزیزان باشم.
در ابتدای این بحث، توجه شما را به لیست قیمت پاورهاي گرین جلب می نمایم:

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

با تقدیم احترام

Arsn
2011/10/23, 19:09
سلام
والا الان خیلی وقته که دیگه اصلا فکر خرید پاور یا کیس غیر گرین کلا آزارم میده چون یا کارایی فوق بالا دارن (x9) یا اینکه قیمت انقدر به صرفه است و نسبت کارایی به قیمت فوق العاده است که آدم واقعا نمیتونه از محصولات این شرکت دل بکنه

من پاور سری gaming مدل 785 وات دارم . همین سری جدیده ! واقعا بهش ایمان اوردم چرا ؟

یه وات متر fluke و یه مولتی متر Appa جور کردم دقیقا میزان ریپل ، آمپدانس و ولتاژ ها همونی است که تو دفترچه است و استاندارده!
80 + که واقعا رعایت شده چون با یه پاور 700 دیگه تست کردم دیدم سیستم بار کمتری میکشه با پاور گرین !
از نظر صدا ی فن هم قربونش برم سری سایلنت نیست ولی واقعا به سختی شنیده میشه ! تازه در نظر بگیرید که فاصله پاور تا گوش من شاید 30 سانته و سیستم روی oc station است

رسما بگم کیس magnum 2 و x3 را دیدم و تست کردم ، نسبت به قیمت فوق العاده !!!

چقدر تبلیغ کردم ! ولی شرکت وارد کننده خوبیه !

shahramlp
2011/10/31, 12:52
سلام.بر خلاف arsn عزیز من به خاطر صدای زیاد فن پاور قبلیم ک گرین هم بود رفتم یه 435-us گرفتم که مثلا" کم صدا باشه ولی واقعا" احساس میکنم کلاه سرم رفته چون با اینکه کلی پول دادم ولی از قبلی هم بیشتر سر و صدا میکنه و من چون مهمترین فاکتور برام به علت شرایط محیطیم صدای کم پاور هست به شدت ناراضی هستم و اکیدا" توصیه میکنم پولتونو واسه خرید سری us دور نریزید.

NinIX
2011/10/31, 13:30
Tower 120 بازدهی مناسب صدای فن مناسب و قدرت خنک کننده گی عالی در شرایط سخت صدای شدت فن زیاد نشده است ...

J.Omrani
2011/11/01, 07:43
سلام.بر خلاف arsn عزیز من به خاطر صدای زیاد فن پاور قبلیم ک گرین هم بود رفتم یه 435-us گرفتم که مثلا" کم صدا باشه ولی واقعا" احساس میکنم کلاه سرم رفته چون با اینکه کلی پول دادم ولی از قبلی هم بیشتر سر و صدا میکنه و من چون مهمترین فاکتور برام به علت شرایط محیطیم صدای کم پاور هست به شدت ناراضی هستم و اکیدا" توصیه میکنم پولتونو واسه خرید سری us دور نریزید.
به نام خدا
دوست خوب من؛
سلام،
لطفا پاور یا سیستم خود را به آدرس گرین (خیابان سمیه، بین قرنی و ویلا، جنب دادگاه شهید بهشتی، پلاک 215 ، طبقه همکف ، واحد r&d) بیاورید تا در حضور خود شما پاورتان مورد تست و ارزیابی قرار گیرد و نتیجه را در همین تاپیک به اطلاع دوستان عزیز برسانیم. مطمئنا اگر مشکل صدا مربوط به پاور شما بود، یک پاور از سری پاور خودتان و با 100 وات توان بیشتر به شما تقدیم خواهد شد. امیدوارم این راه حل مورد قبول شما واقع شده و موضوع را پیگیری فرمایید.
با تقدیم احترام

bsireza
2011/11/02, 23:01
از سری Gaming جایی نقد برسی نوشته؟

J.Omrani
2011/11/03, 07:05
به نام خدا
دوست خوب من؛
سلام،
جناب آقای پناهی قبلا یک بررسی از مدل پاور GP885B داشته اند که در این لینک (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) ملاحظه خواهید نمود.

با تقدیم احترام

Arsn
2011/11/03, 13:00
یعنی الان معلوم شد اون مقاله فوق فوق العاده حرفه ای شهر سخت افزار را آقای پناهی نوشته اند ؟ (+با همکاری شهرسخت افزار)

آقای پناهی تا قبل از این ضربه شصت نچشیده بودیم ولی الان به سختی جزو مریدان شما شدیم

اون مقاله جزو قوی ترین مقاله هایی که تو کل ایران نگارش شده

جدا به شما و همکاراتون تبریک میگم

اون مقاله بسیار عالی بود

Arsn
2011/11/03, 13:07
به نام خدا
دوست خوب من؛
سلام،
جناب آقای پناهی قبلا یک بررسی از مدل پاور GP885B داشته اند که در این لینک (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) ملاحظه خواهید نمود.

با تقدیم احترام

سلام
آقای عمرانی اون مقاله فوق العاده و اون پاور هم شاهکار
منظور سری گیمینگ جدید (فن سبز خوشگلا) است که آیا ازش مقاله ای ، بررسی نیست ؟

من به شخصه از انتخاب نودم (785 gaming) راضیم و نزدیک 2 هفته هر روز زنگ میزدم مغازه های مختلف بپرسم که این مدل اومده یا نه؟

ولی یه گلایه : آقای عمرانی منبع اصلی پاور و کیس و بعضی اوقات خنک کننده این کشور گرین است . چرا یه دفعه بازار رو خالی میکنید و مثلا کاربری را که 785 میخواد نزدیک 2 ماه تو آب نمک نگه میدارید؟

خود من به شخصه برای Tuniq tower 120 نزدیک 2 ماه معطل شدم (به شرکت هم زنگ زدم گفتن 3 ماه وارد نمیکنیم )

Dan
2011/11/03, 19:36
منم یه 435b گرین دارم ولی صدا نداره.

bsireza
2011/11/03, 22:29
در ابتدا باید بگم نقدی رو که لینکشو گذاشتید جای هیچ حرفی رو باقی نمیزاره.
و دوم اینکه منظورم این عکسی هست که گذاشتم.

485

VSH-Katana
2011/11/04, 11:56
راستی آقای عمرانی گرین برنامه برای تولید پاور بالاتر از توان 1200 نداره ؟ یا تولید بر اساس استاندارد platinium
(1200 به با لا منظورم 1500 وات یا 1300 هستش )

vali66
2011/11/06, 10:09
منم یه 535a داشتم که صداش زیاد بود با نمایندگی تماس گرفتم گفتن بفرستید ، منم فرستادم و وقتی برگشت صداش واقعا کم شده بود الان سکوت کامل باشه تو اتاق میشه صدای کوچیکی شنید والا صداش تو صدای محیط گم میشه به نظر من که مناسبه ^_^

pishosan
2011/11/06, 11:46
سلام و خسته نباشید
خوشحالم که همچین تاپیکی توسط اقای عمرانی عزیز ایجاد شد
و یه تشکر ویژه هم از اقای پناهی و دوستان عزیز سایت
من حقیقتش از محصولات گرین راضی هستم و جدیدا هم تصمیم دارم یه x9 بگیرم ، ( البته طبق معمول در شهر ما موجود نیست و باید توسط اقای حسینی تهیش کنم ! ( کلا تو ارومیه ، در نمایندگی گرین ، بهترین مدلشون مگنوم پلاس هست !!!)
اما حقیقتا موردی که خیلی اذیتم کرده و به نوعی عاصی شدم از دستش ! خنک کننده twister 120 هستش !
چند ماه پیش این خنک کننده رو خریدم ، اما از روز اول باهاش مشکل داشتم و اخر سر هم نتونستم مشکلم رو رفع کنم !!
قضیه اینه که وقتی فن ها رو به کنترلر وصل میکنم و کانکتور کنترلر رو به مادربورد ، فن سی پی یو توسط مادربورد شناسایی نمیشه و اخطار میده !!!
این مورد دو تا مشکل برای من ایجاد میکنه ، اول اینکه هر بار که سیستم بالا میاد ، باید دکمه F1 رو بزنم تا صفحه بوت ظاهر بشه ، بعدشم اینکه چون مادربورد فن رو نمیشناسه نمیشه فن رو در حالت اتو گذاشت و فقط تنظیم دستی میشه کرد !
یعد از این مشکل ، فن ها رو مستقیم به مادربورد وصل کردم ، اما چون سه پین هستن ، کارایی لازم رو ندارن !!

در کل من راضی هستم ! اگه قیمت فن COUGAR VORTEX PWM رو یکم هم کمتر میکردید !!! راضی تر میشدم :دی

ROG
2011/11/06, 14:42
یعنی الان معلوم شد اون مقاله فوق فوق العاده حرفه ای شهر سخت افزار را آقای پناهی نوشته اند ؟ (+با همکاری شهرسخت افزار)

آقای پناهی تا قبل از این ضربه شصت نچشیده بودیم ولی الان به سختی جزو مریدان شما شدیم

اون مقاله جزو قوی ترین مقاله هایی که تو کل ایران نگارش شده

جدا به شما و همکاراتون تبریک میگم

اون مقاله بسیار عالی بود
سلام به دوستان عزیز
اگه دیدید دارم دیر جواب میدم و اومدم تو فروم بخاطر اینکه که متاسفانه اینترنتم قطع بود..
در مورد گرین من فکر نمی کنم که هیچ برند ایرانی دیگه به اند ازش تو بازار آی تی اعتبار داشته باشه....
من دو ماه پیش سیستم جدیدمو با کیس گرین x3بستم واقعا نسبت به قیمتی که داره کاراییش عالیه...
ولی راستش در مورد پاور هاش من شنیدم مرجوعی هاش زیاد بوده و الآن دیگه زیاد توصیه نمیشه...
من خودم ACbel560w بستم@-)