PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کارت صدا بخرم یا آمپلی فایر یا ........ ؟؟؟؟؟؟؟؟

aliaxel
2013/05/16, 17:12
سلام به همه

قضیه از این قراره که من یک اسپیکر ادیفایر C2 خریدم و بعد از دو ماه آمپلی فایر اسپیکر به مشکل برخورده به گونه ای که وقتی روشنش میکنم یه صدای قار قار بدی میده مثل هواپیمای هیتلر خدا بیامرز
گارانتی بردم و اونجا این مشکل رو نداشت، خودم هم توش موندم که مشکل از برق خونه هست یا آمپلی فایر اسپیکر :-w
بگذریم
به این فکر افتادم که یک کارت صدای اکسترنال بگیرم و ساب وفر و دوتا باند اسپیکر را به اون وصل کنم، یا بهتر بگم کارت صدا را جایگزین آمپلی فایر بکنم، اما از اونجا که اطلاعاتم در مورد کارت صدای اکسترنال خیلی کمه ، نمیدونم که آیا خروجی ساب وفر دارند یا اصلا چنین چیزی میشه یا نه

دوتا درخواست از شما دوستان دارم:
1 - اگر کارم با کارت صدا یا خریدن آمپلی فایر جدید میشه لطفاً تا زیر 100 تومن بهم معرفی کنید
2 - در مورد مشکل آمپلی خود اسپیکر آیا درس میشه یانه، یا اینکه کسی از دوستان با چنین مشکلی مواجه بوه تابحال؟ (اگر اطلاعاتی یا تاپیکی سراغ دارید راهنماییم کنید )

با تشکر

saeid6574598
2013/05/16, 18:26
تاپیک منتقل شد! برخی از دوستان مطالب را در مکان نا مناسب ایجاد می کنند و بعد انتظار دارند که همگی بیایند و راهنماییشان کنند.

در اکثر موارد، آمپلی فایرها پس از مدتی کارکرد دچار چنین مشکلاتی می شوند که از عوامل آن می توان به بی کیفیتی آهنربای داخلی و زنگ زدگی اتصالات اشاره کرد. برای حل این مشکل، می توانید به تعمیرکاران متخصص مراجعه کنید.

aliaxel
2013/05/16, 20:28
تاپیک منتقل شد! برخی از دوستان مطالب را در مکان نا مناسب ایجاد می کنند و بعد انتظار دارند............

یه جوری جواب میدید که انگار پست من را کامل نخوندید
من در مورد کارت صدا هم سوال پرسیدما .....

saeid6574598
2013/05/16, 20:44
یه جوری جواب میدید که انگار پست من را کامل نخوندید
من در مورد کارت صدا هم سوال پرسیدما .....
موضوع خیلی جالب شد! دوست عزیز به هر حال تاپیک شما نوعی مشاوره و راهنمایی محسوب شده و از این جهت می بایست تاپیک را در بخش مشاوره و راهنمایی ایجاد می کردید. در ضمن، اگر می خواهید از امکانات و قابلیت های فروم بهره ببرید، مستلزم رعایت یک سری قوانین هستید. در غیر اینصورت، مثل خیلی های دیگه اخراج در انتظارتان خواهد بود.

aliaxel
2013/05/16, 21:53
موضوع خیلی جالب شد! دوست عزیز به هر حال تاپیک شما نوعی مشاوره و راهنمایی محسوب شده و از این جهت می بایست تاپیک را در بخش مشاوره و راهنمایی ایجاد می کردید. در ضمن، اگر می خواهید از امکانات و قابلیت های فروم بهره ببرید، مستلزم رعایت یک سری قوانین هستید. در غیر اینصورت، مثل خیلی های دیگه اخراج در انتظارتان خواهد بود.

ببین دوست عزیز من که دعوا ندارم که، شما یجور جواب میدی که انگار حوصله نداری گلم
شما هم یادت باشه اگه اخراج کنی اونوقته که ساختن یک حساب کاربری جدید توسط اینجانب در انتظارتان خواهد بود

ARMIN
2013/05/16, 21:59
علی جون،

با مدیر که کل کل نمیکنن.

یه کم اینجا بمونی با نحوه ایجاد تاپیک آشنا میشی.

کارت صدا جایگزین آمپلی فایر نمیشه. کارت صدا قدرت و کیفیت به همراه داره، ولی همچنان به یک آمپلیفایر نیازمنده. یه جورایی کارت صدا پری آمپلیفایر به حساب میاد.

برای کیفیت بهتر، مسلما" یه کارت صدا، که قیمتش قطعا" بالای 200 تومنه بدرد میخوره، وگرنه شما هم میتونی اسپیکرتون رو ارتقا بدین و یا در صورت داشتن توان مالی، هر دو رو میتونید ارتقا بدید و خلاصه بترکونید.

aliaxel
2013/05/17, 07:55
علی جون،

با مدیر که کل کل نمیکنن.

یه کم اینجا بمونی با نحوه ایجاد تاپیک آشنا میشی.

کارت صدا جایگزین آمپلی فایر نمیشه. کارت صدا قدرت و کیفی..........

بسیار متشکرم
یه جواب جامع و کامل
چقدر خوب بود که این جواب را توی پست شماره 2 میگرفتم نه شماره 6
به هرحال هم از مدیر و هم از شما متشکرم