PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با بلوتوث لپ تاب لطفا پاسخ بدید

newariaie
2013/05/14, 10:10
سلام دوستان من یک لپ تاب قدیمی gateway دارم که روی صفحه کلیدش دکمه بلوتوث داره برای فعال سازی و بالای کیبوردش نشانگر هایی داره که وقتی مثلا وا فای رو روشن می کنی به رنگ قرمز در میاد و اونجا هم ارم بلو توث هست روی کارتونشم به نظرم زده بلوتوث داره ولی هر کار می کنم بلوتوثش روشن نمی شه اون زمانی هم که خریدم بعد از یک مدتی بردم پیش کسی گفت سخت افزارش رو نداره می خواستم بدونم چجوری می شه فهمید سخت افزار بلوتوث داره یا نه و اگر داشت چجوری می شه فعال و ازش استفاده کرد ممنون می شوم پاسخ بدید

Yaser_Aramesh
2013/05/14, 10:41
وقتی عکس بلوتوث رو کیبرد داره یعنی لپتاپ چیپ بلوتوث رو داره و پشتیبانی میکنه . یعنی درایور باید نصب باشه تا بزنی و روشن بشه

اول برید به Device Manager (تو جستجوی Start بنویسید میاد ) ببینید که درایورها همه نصب هستن یا نه (اگه نصب نباشن علامت تعجب زرد رنگ نشون داده میشه )

اگه نصب بودن که یعنی حله . کافیه با نگه داشتن دکمه ی Fn و زدن اون دکمه ای که تصویر بلوتوث روش هست , بلوتوث رو روشن کنید .

اگه نصب نبود از اینترنت درایورها رو دانلود و نصب کنید . (به صورت انگلیسی جستجو کنید تا از سایت های خارجی دانلود کنید.از سایت خود Gateway دانلود کنید که عالی میشه )

amir1364
2013/05/14, 11:12
بله همون طوری که در بالا به اون اشاره شد احتمال بسیار زیاد درایور سخت افزاری مربوط به بلوتوث نصب نیست