PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : به نظر شما بهترین شرکت سازنده lcd کدام شرکت است؟؟

Yaser_Aramesh
2011/11/21, 12:31
بهترین شرکت سازنده lcd,نه led.در ضمن منظور lcd های خانگی است.نه مانیتور کامپیوتر.

Yaser_Aramesh
2011/11/21, 12:36
سامسونگ.کیفیت, زیبایی, قیمت مناسب

Soheil.DVBHS
2011/11/21, 14:51
سلام.
عمرا به پای سونی برسن.

saeid6574598
2011/11/21, 17:09
سلام.
عمرا به پای سونی برسن.
دوستان عزیز ! لطفاً اسپم ندهید . انتخاب خود را با ذکر دلیل بیان فرمایید و از تحمیل کردن نظر خود بر دیگران ، خودداری فرمایید . در غیر اینصورت ، این مطلب بسته می شود . در ضمن از دوست عزیزمون n8-yaser جهت نظرسنجی که ایجاد کردند ، تشکر می کنم .

saeid6574598
2011/11/21, 17:13
به نظر بنده ، محصولات شرکت lg ( در خصوص صفحه نمایش و مانیتور ) از بهترین محصولات موجود در بازار ایران هستند . وجود آخرین فناوری های روز دنیا و قیمت مناسب می تواند از ویژگیهای کلیدی مانیتورها و صفحه نمایش ها این شرکت باشد . راستی گارانتی خیلی خوب را هم از قلم انداختم .

Yaser_Aramesh
2011/11/21, 17:14
دوستان عزیز ! لطفاً اسپم ندهید . انتخاب خود را با ذکر دلیل بیان فرمایید و از تحمیل کردن نظر خود بر دیگران ، خودداری فرمایید . در غیر اینصورت ، این مطلب بسته می شود . در ضمن از دوست عزیزمون n8-yaser جهت نظرسنجی که ایجاد کردند ، تشکر می کنم .
خواهش میکنم.درضمن اسمم یاسر.لطفا با اسم کاربریم صدام نکنین.همون یاسر خیلی خوبه.ممنون میشم

topoli
2011/12/15, 23:49
البته این یک امر سلیقه ای هست اما چندتا فاکتور خیلی مهم هست. اولا قیمت دوما کیفیت.سوما تکنولوژیهای به کار رفته ودر اخر گارانتی معتبر.بنظر من در ضمینه قیمت وتکنولوژی lgودر ضمینه تکنولوژی قطعا sony سر امد هستند زیرا ایندو برند تنها برندهای موجود در بازار هستند که موتور پردازش تصویر دارند که تاثیر اصلی ان در هنگام استفاده از تصاویر غیر full hd مشخص میگردد

ATA
2011/12/16, 01:54
به نظر من الجی هم قیمت وهم کیفیتش بهتره....

Yaser_Aramesh
2011/12/16, 09:04
متاسفانه پاناسونیک رای ای نیاورده در حالی که کیفیت محصولاتش خیلی بالاست و حتی در بعضی موارد بزرگان این عرصه یعنی سامسونگ و ال جی پشت سر گذاشته.عجیبه که کسی رای نداده. !!!!!!

darkknight
2011/12/16, 13:04
درمورد کیفیت تلویزیون های پاناسونیک مخصوصا پلاسما شکی نیست ولی در ایران مورد کم لطفی قرار گرفتن
در مورد فیلیپس که خودم رای دادم چند مورد رو دیدم که کیفیت بالایی داشتن ولی قیمت خیلییییییییییی بالایی داشتن که فکر نمیکنم زیاد در ایران توبازار باشه ولی فیلیپس کیفیت تصویری خوبی داره
در مورد ال جی هم ال ای دی هاش به نظر من بهتر از ال سی دی هاشه
سامسونگ هم کیفیت خوبی داره و طراحیش رو به شخصه میپسندم و قیمت مناسبی هم داره و تبلیغات مناسبی داره که در شناختش بی تاثیر نیست
در ضمن بجای مانیتور هیتاچی و فیلیپس که زیاد شناخته شده نیستند(من خودم تا حالا مانیتور هیتاچی رو ندیده ام )تو ایران اسم های اشنا تر هم بود
مثلviewsonicوaocکه اگه تو نظر سنجی قرار داده شده بود بهتر بود

VSH-Katana
2011/12/16, 22:39
من الجی رو بیشتر می پسندم و از سامسونگ متفرم
دوستان ال ای دی و ال سی دی رو از هم جدا فرض نکنید تنها تفاوتشون استفاده از نور پشتی متفاوته ولی فرایند تصویر سازی تقریبا یکسانی دارن.

itttc
2012/01/29, 23:21
سامسونگ به دلیل کیفیت بالا و قیمت مناسب و طراحی خوب در قیاس با محصولات هم تراز رقبا.
پاناسونیک هم @-)خوبه. ولی من 8->فیلیپس رو به همه ترجیح میدم.از همه لحاظ عالیه به خصوص طراحی و کیفیت. ولی حیف که تو ایران شناخته شده نیست..

Yaser_Aramesh
2012/01/30, 12:41
دوستان ال ای دی و ال سی دی رو از هم جدا فرض نکنید تنها تفاوتشون استفاده از نور پشتی متفاوته ولی فرایند تصویر سازی تقریبا یکسانی دارن.
خب بالاخره تفاوت دارن دیگه! هم اسم,هم در نمایش تصویر,هم مصرف انرژی و هم قیمت!

باید جدا بدونیم!

Amoo
2012/01/30, 12:48
شارپ و سونی

VSH-Katana
2012/01/30, 13:57
خب بالاخره تفاوت دارن دیگه! هم اسم,هم در نمایش تصویر,هم مصرف انرژی و هم قیمت!

باید جدا بدونیم!

از لحاظ تکنولوژی تصویر سازی یکی هستن اما از لحاظ نور پشتی تفاوت دارن
در واقع ال ای دی ها تکامل نسل قبلی اند و نه یه تکنولوژی کاملاجدید

Yaser_Aramesh
2012/01/30, 14:53
از لحاظ تکنولوژی تصویر سازی یکی هستن اما از لحاظ نور پشتی تفاوت دارن
در واقع ال ای دی ها تکامل نسل قبلی اند و نه یه تکنولوژی کاملاجدید
بله........................... پس تفاوت دارن

VSH-Katana
2012/01/30, 16:33
وقتی بیس و پایه و اساس کارشون یکی هست نمیشه بگی با هم فرق دارن