PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نشریه الکترونیکی کافه دیجیتال 6 منتشر شد (معرفی قطعات سخت افزاری)

Castiel
2013/05/05, 06:31
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

سلام دوستان عزیز سخت افزاری

همانطور که به شما وعده داده بودیم، در سال جدید اخبار بیشتری در خصوص اولین نشریه الکترونیکی ایران در زمینه فناوری و سخت افزار خواهید شنید. پس از انتشار شمار پنجم نشریه الکترونیکی کافه دیجیتال، اکنون نوبت به انتشار ششمین شماره رسیده است. کافه دیجیتال 6 به صورت اختصاصی به محصولات سخت افزاری اختصاص دارد و اگر این شماره را از دست بدهید، افتخار آشنایی با 100 محصول بی نظیر سخت افزاری جهان را از دست داده اید. با استفاده از اطلاعات موجود در نشریه کافه دیجیتال 6 می توانید با دقت و سرعت بیشتری به خرید محصولات سخت افزاری بپردازید و از آنها اطلاعات مناسب و کاربردی به دست آورید. این خبر خوب را هم به شما بدهیم که مراحل اولیه آماده سازی شماره بعدی کافه دیجیتال نیز به انجام رسیده و به زودی اخبار تکمیلی کافه دیجیتال 7 نیز به اطلاع شما عزیزان خواهد رسید. تنها به این نکته اشاره کنیم که کافه دیجیتال 7، بزرگترین بررسی سخت افزاری به زبان فارسی است که منتشر خواهد گردید، پس از همین الان منتظر آن بمانید.
لینک دانلود شماره جدید نشریه کافه دیجیتال (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

با تشکر
وب سایت سخت افزار

saeid6574598
2013/05/05, 09:15
جا دارد از استاد حسام شالیکاریان که در نگارش این دو شماره از کافه دیجتال زحمت فراوانی کشیدند، تشکر کنم و آرزو کنم که همیشه در مراحل زندگی موفق و پیروز باشند.

M0hammad Mahdi
2013/05/05, 11:45
آخ جــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووووووون، کافه دیجیتال جــــــــــــــــــــــــ ـــــــدید :d بی صبرانه منتظرم =p~

ممنونم آقای شالیکاریان، خیلی زحمت می کشی هم وطن، خسته نباشی (*) :)

Castiel
2013/05/05, 13:32
دوستان عزیز شماره جدید کافه دیجیتال منتشر گردید و لینک آن در پست اول قرار گرفت.

Editor In chief
2013/05/05, 13:50
ممنونم از زحمات همه دوستان عزیز و جناب اقای شالیکاریان گرامی که با تلاش خودشان بازهم توانستیم در خدمت شما عزیزان باشیم.

amir1364
2013/05/08, 13:45
درود

از تمامی عزیزان قدردانی میشه بخاطر این حرکن فوق العاده مخصوصاً دوست خوبم جناب شالیکاریان عزیز من که دانلود کردم خیلی پرمحتوا بود فقط کاش در کنار محصولاتی که معرفی میشن سایت گارانتی کننده رو هم قرار میدادین بازم تشکر میکنم و خسته نباشید میگم.