PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره در انتخاب دو تبلت

Nima.Salarian
2013/05/02, 23:35
سلام دوستان من میخوام یک تبلت بخرم ولی خواسته ای ازش ندارم در حد یک مرورگری اینترنت و یک نگاه کردن فیلم
شبا دوست دارم قبل خواب فیلم یا سریال نگاه کنم ولی نمیشه رو صندلی کامپیوتر بشینم یک تبلت دستم باشه فیلم بشه توش نگاه کرد عالیه
یک تبلت چشممو گرفته قیمتشم عالیه 335000 یکی از سایتا گذاشته تو پیشنهاد ویژش
نظرتون رو بدید و یک مدل دیگه هم هست بگسد کدومش بهتره

ممنون

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

این 335000 هست
مشخصاتش:

تبلت کبی ام آی دی 7035 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
مشخصات کلی :
مشخصات کلی: - وزن 294 گرم

پردازنده: ARM Cortex-A8 CPU - VI Micro 1GHz

دیسک درایو: حافظه داخلی 4 GB

صفحه نمایش: صفحه نمایش لمسی LCD Capacitive - اندازه 7 اینچ
امکانات: WiFi - کارت خوان - حسگر شتاب سنج - حسگر ژیروسکوپ - microUSB
سایر مشخصات: Google Android v4.0.3 Ice-Cream Sandwich - کارکرد باتری حدود 3 ساعت مرورگری اینترنت و یا حدود 3.5 ساعت تماشای ویدئو و یا 11 ساعت گوش دادن به موسیقی ساعت

نام ها ديگر : Coby Kyros MID 7035-4

این 399000

مشخصاتش:
SmartTouch Life (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
تبلت اسمارت تاچ لایف TA701254 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
در انبوه تبلت های ارزان قیمت موجود در بازار، با یک تبلت جدید به نام لایف آشنا شدیم. این تبلت، مدل جدید کمپانی کانادایی اسمارت تاچ می‌باشد که البته مانند اغلب محصولات دیجیتال، در چین تولید می‌گردد. این تبلت دارای یک صفحه نمایش 7 اینچی می‌باشد. همچنین، یک پردازنده 1 گیگاهرتزی به همراه 512 مگابایت حافظه رم، سخت افزار دستگاه را تشکیل می‌دهند. در ضمن، سیستم عامل موجود بر روی لایف، نسخه 4.1 از سیستم عامل اندروید می‌باشد که عملکرد خوبی را داراست. دوربین موجود بر روی این دستگاه نیز یک دوربین VGA جهت انجام مکالمات تصویری می‌باشد. خواننده نقد و بررسی این تبلت جدیدالورود به بازار باشید.
مشخصات کلی :
مشخصات کلی: - وزن 295 گرم

پردازنده: ARM Cortex-A9 Processor 1.0GHz

دیسک درایو: حافظه داخلی 4 GB
صفحه نمایش: صفحه نمایش لمسی LCD Capacitive - اندازه 7.0 اینچ

امکانات: WiFi - کارت خوان - وب کم - حسگر شتاب سنج - microUSB
سایر مشخصات: Google Android v4.1 JellyBean

نام ها ديگر : TA701254

کدوم رو بخرم بچه ها

amir-bahador
2013/05/02, 23:59
اون وقت اینها رم خارجی نمیخوره

Nima.Salarian
2013/05/03, 00:15
اون وقت اینها رم خارجی نمیخوره

دومیه میخورم یکی از مغازه ها داشت ولی خواستم روشنش کنم شارژ نداشت قسمت نشد روشن ببینمش
بین این دوتا موندم

Nima.Salarian
2013/05/03, 08:56
دوستان اهل فن کسی مشاوره نمیده؟

Editor In chief
2013/05/03, 22:49
دوست خوبم با در نظر گرفتن تمام موارد فنی پیشنهاد من با گزینه اول است چون امکان بروزرسانی نرم افزار در این دستگاه ها وجود دارد و تنها برای امکانات جزیی دیگر پرداخت هزینه بالاتر چندان منطقی نیست. البته باید این موضوع را در نظر داشته باشید که تبلت با این قیمت کارایی بسیار دلچسبی ندارد اما نیاز شما را در زمینه هایی که خواستید براورده می کند. در کل کیفیت صفحه نمایش این محصولات در سطح استانداردی قرار دارد و به علت استفاده از پنل lcd زاویه دید این محصولات کمی محدودیت دارد. در مورد تماشای فیلم هم به علت اندازه صفحه نمایش باید روی کیفیت HD و استاندارد تمرکز کنید.

Nima.Salarian
2013/05/03, 22:55
دوست خوبم با در نظر گرفتن تمام موارد فنی پیشنهاد من با گزینه اول است چون امکان بروزرسانی نرم افزار در این دستگاه ها وجود دارد و تنها برای امکانات جزیی دیگر پرداخت هزینه بالاتر چندان منطقی نیست. البته باید این موضوع را در نظر داشته باشید که تبلت با این قیمت کارایی بسیار دلچسبی ندارد اما نیاز شما را در زمینه هایی که خواستید براورده می کند. در کل کیفیت صفحه نمایش این محصولات در سطح استانداردی قرار دارد و به علت استفاده از پنل lcd زاویه دید این محصولات کمی محدودیت دارد. در مورد تماشای فیلم هم به علت اندازه صفحه نمایش باید روی کیفیت HD و استاندارد تمرکز کنید.

منم به شخصه از اولی خوشم آمده فقط میخواستم بدونم کسی اطلاعی از این برند و مدل داره و بهم بگه.
پس دیگه قصد خریدم قطعی شد.
یک سوال دیگه میدونید که اگه خواستم فلش بزنم این تبلت رو با چی فلش میشه کرد؟ باکس،کابل یا ...؟
کلا این برند خوب هست یا نه به اون صورت؟