PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تبلیغ جنجالی مایکروسافت ::: بحث نکنید فقط سوئیچ کنید >>

bsireza
2013/04/30, 19:25
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

در آخرین تبلیغ تجاری مایکروسافت برای ویندوز فون ، این شرکت پلتفرم ویندوز فون را به عنوان یک انتخاب متمدن تر معرفی می کند که نیاز به هیچ کونه بحث و مشاجره ای ندارد ، فقط سوئیچ کنید .

همه چیز از یک مراسم عروسی شروع می شود که هر مهمان دعوت شده برای گرفتن عکس و ویدیو از عروس و داماد گوشی خودش را برمیدارد و همه به یک نحوی از سوژه عکس و فیلم میگیرند .
یکی از مهمان ها برای گرفتن یک عکس با phablet سامسونگ می ایستد و همین باعث می شود کسی که گوشی آیفون در دست دارد به او طعنه زده و لقب تلفن عظیم الجثه را به آن بدهد .
درست در همین لحظه یکی از مهمانها که اتفاقا یکی از گوشی های GALAXY S را در اختیار دارد به دفاع از دوست خود پرداخته و بگوید : " آیا منظورتان همان کهکشانی عالی عظیم الجثه است " و بعد دو نفر گجت هایشان را بهم می زنند تا قابلیت NFC-enhanced را به رخ بکشند .

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

لینک مستقیم حجم : 16MB روی عکس بالا کلیک کنید

winphonecenter

bsireza
2013/04/30, 19:30
آمار بازدیدش در یوت یوب میلیونی شده
آمار چند دقیقه پیش

bsireza
2013/04/30, 19:33

لینک آپارات

iSteve
2013/04/30, 21:31
خیلی جالب بود ولی به نظر من اینگونه تبلیغات به شرکت عظیم و باسابقه ای مثل مایکروسافت نمیاد چون یه کم از شخصیت این شرکت کم میکنه. من خودم شخصا از ویدئوهای تبلیغاتی اپل خوشم میاد چون هرگز نام و نشانی از برندهای دیگه در ویدئوها به چشم نمیخوره تا قصد مقایسه و یا توهین و تمسخر داشته باشن و همه چیز بسیار آروم هست و شخصیت شرکت حفظ میشه. البته این نظر منه. ضمن اینکه به من ثابت شده علاقه مندان واقعی محصولات شرکتهایی مثل اپل و سامسونگ و سونی و... هیچگاه به خاطر تفاوت سلیقه ها به جان طرفداران دیگر شرکت ها نمیافتن.

bsireza
2013/05/01, 17:04
اینم لینک پشت صحنه

bsireza
2013/05/01, 20:07
آمار بازدیدش در یوت یوب میلیونی شده
آمار چند دقیقه پیش

bsireza
2013/05/02, 18:48
این هم آمار جدید

Yaser_Aramesh
2013/05/02, 22:41
جالب بود . حالی بردم

sajjadsa
2013/05/03, 11:45
فکر میکنم این تبلیغ مال نوکیاست نه مایکروسافت!

iSteve
2013/05/03, 14:47
فکر میکنم این تبلیغ مال نوکیاست نه مایکروسافت!
لوگوی مایکروسافت در آخر ویدئو مشاهده میشه دوست عزیز.

bsireza
2013/05/07, 23:42
این هم آمار جدید