PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک ... ..

!MAHDI!
2013/04/28, 20:39
ذوستان من لپ تاپ اچ پی 3230 dv6دارم با cpu core i7 INTEL بشدت داغ میکنه طوری که دستمو بزارم دم فنش تاول میزنه و راحت قسم میخورم تخم مرغ بزنی روش می پزه
خیلی داغ میکنه کول پد هم خریدم چند نوع کمک نکرد اچ پی همچینی نمایندگی درست پیدا نکردم کسی چیزی میدونه؟
الان دمای هر کدوم از هسته هاش بین 80 تا 85 درج است چه کنم؟؟؟؟؟؟؟؟

مشکلش از چیه ؟ راهنمایی کنید

th e nd
2013/04/28, 20:46
1- ایران اچ پی؛ گارانتی محصولات HP هستش.
2- اگر گارانتی نداره و اگر می تونید خودتون لپ تاپ رو باز کنید، بازش کنید و فن رو از روی پردازنده جدا کرده و
اگه تونستین یکی مثل اون رو پیدا کنید، جایگزینش کنید.
3- اگر نمی خواید فن رو تعویض کنید خمیر سیلیکونی که روی پردازنده زده شده رو پاک کنید و یکی دیگه رو روی پردازنده برنید.
Noctua پیشنهاد میشه.
4- فن رو که جدا کنید ، زیر فن و روی پردازنده خمیر سیلیکون قبلی رو میبینید.
5- خیلی از بد افزارها به دلیل ایجاد پردازش های بی جهت، باعث بروز چنین مشکلی میشن. با یک آنتی ویروس بروز سیستم خودتون
رو اسکن کنید.

ganboo
2013/04/28, 20:59
بله همون طور که دوستمون توضیح دادن اگه گارانتی داره که ببر بگو داغ میکنه-کاری که شرکت برات میکنه فوق فوقش یه باد میگیره به هیتسینگ و میده بهت چون بیشتر از این سرشون نمیشه
ولی اگه نداره خودت میتونی هیتسینگشو باز کنیو خمیرشو عوض کنی...توی دماخیلی تاثیر داره
پ ن:اضافه کنم دمای 85 برای سی پی یوی مذکور دمای بالایی برای لپ تاپ محصوب نمیشه و تا 105 هم میتونه
از کول پد های اصلو مارک دار هم بخر...

th e nd
2013/04/28, 21:11
بله همون طور که دوستمون توضیح دادن اگه گارانتی داره که ببر بگو داغ میکنه-کاری که شرکت برات میکنه فوق فوقش یه باد میگیره به هیتسینگ و میده بهت چون بیشتر از این سرشون نمیشه
ولی اگه نداره خودت میتونی هیتسینگشو باز کنیو خمیرشو عوض کنی...توی دماخیلی تاثیر داره
پ ن:اضافه کنم دمای 85 برای سی پی یوی مذکور دمای بالایی برای لپ تاپ محصوب نمیشه و تا 105 هم میتونه
از کول پد های اصلو مارک دار هم بخر...
85 ؟ واقعاً ؟ کم؟ [-x

ARMIN
2013/04/28, 21:14
دوست عزیز،

سیستم عامل ویندوزش رو درست ریختید؟ همه درایور هاش نصبه؟

اگر همه چیزش اوکی هست حتما" باید باز بشه و چک بشه. این دما طبیعی نیست.

ganboo
2013/04/28, 21:24
صبر کن ببینم:این دما در حالت عادیه یا در حالت فشار؟؟؟

th e nd
2013/04/28, 21:27
صبر کن ببینم:این دما در حالت عادیه یا در حالت فشار؟؟؟
شما بگو در حالت فشار؛ بازم خیلی زیاده برای نوت بوک. بهتر یه فکری برای خنک کنننده بکنه این دوستمون.

ganboo
2013/04/28, 21:30
شما بگو در حالت فشار؛ بازم خیلی زیاده برای نوت بوک. بهتر یه فکری برای خنک کنننده بکنه این دوستمون.درسته
دوست عزیز با چه نرم افزاری دمارو چک میکنی؟؟
یه اسکرین شات بزار از cpu-zو core temp-تا مشخص بشه..

NAVID OC
2013/04/29, 04:52
1- ایران اچ پی؛ گارانتی محصولات hp هستش.
2- اگر گارانتی نداره و اگر می تونید خودتون لپ تاپ رو باز کنید، بازش کنید و فن رو از روی پردازنده جدا کرده و
اگه تونستین یکی مثل اون رو پیدا کنید، جایگزینش کنید.
3- اگر نمی خواید فن رو تعویض کنید خمیر سیلیکونی که روی پردازنده زده شده رو پاک کنید و یکی دیگه رو روی پردازنده برنید.
Noctua پیشنهاد میشه.
4- فن رو که جدا کنید ، زیر فن و روی پردازنده خمیر سیلیکون قبلی رو میبینید.
5- خیلی از بد افزارها به دلیل ایجاد پردازش های بی جهت، باعث بروز چنین مشکلی میشن. با یک آنتی ویروس بروز سیستم خودتون
رو اسکن کنید.

خود آنتي ويروس يه جور ويروسه! از هر بدافزاري بيشتر cpu اشغال مي كنه!

th e nd
2013/04/29, 06:32
خود آنتي ويروس يه جور ويروسه! از هر بدافزاري بيشتر cpu اشغال مي كنه!

این داستانا برای 20 سال پیشه. نه الآن.
اگر اینجور بود که همه شرکت های تولید کننده ضد ویروس ورشکست شده بودند!
اشغال می کنه ، اما نه اونقدری که شما میگید.