PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سونی و ارائه سریع ترین اینترنت خانگی دنیا در توکیو: سرعت دانلود 2 گیگابیت بر ثانیه

Mr.Kourosh
2013/04/26, 19:53
So-net Entertainment (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)که یک ISP ژاپنی است و سونی پشت آن قرار دارد، سرویس اینترنتی جدیدی را با فناوری فیبر نوری عرضه کرده که سرعت دانلود آن 2 گیگابیت در ثانیه است و به این شکل لقب سریع ترین سرویس اینترنت خانگی جهان را به خود اختصاص می دهد.

نام این سرویس Nuro گذاشته شده و برای خانه ها و مشاغل کوچک در توکیو و 6 حوزه پیرامون آن در دسترس است. سرعت آپلود اندکی پایین تر از سرعت دانلود و معادل 1 گیگابیت بر ثانیه است ولی هنوز سریع تر اکثر سرویس هایی است که در دنیا ارائه می شود.

برای اینکه مقایسه ای داشته باشیم سرویس گوگل فیبر (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)سرعت دانلودی برابر با 1 گیگابیت در ثانیه را ارائه می کند -که البته خود این هم نزدیک 100 برابر سریع تر از میانگین سرعت اینترنت خانگی در دنیا است.

سرویس Nuro با یک قرارداد 2 ساله، ماهی 51 دلار حق اشتراک دارد و البته هزینه نصب آن هم حدود 535 دلار است. شما اگر یک اینترنت 2 گیگابیتی در خانه یا محل کار داشتید، اولین چیزی که دانلود می کردید چه بود؟

منبع (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

darkknight
2013/04/27, 22:52
سایتش برای من که باز نشد(اخر سرعتم من)
اگه امکانش هست یه اسکرین شات از پلن های قیمت و سرعتش بزارید ببینیم

ehsanr22
2013/05/02, 14:50
اوه مثل خواب میمونه من کلی فیلم hd دیدم که با اینترنت خودم چند سال طول میکشه تا دانلود بشه فک کنم رو فایلای صوتی که کلیل کنی شروع به پخش کنه و دانلودشو نمیبینیم ..........من میرم ژاپن

Reza Y
2013/07/28, 08:36
دوستان در شبکه و اینترنت از واحد بیت استفاده میشود نه بایت دقت کنید که هر بیت 1 هشتم بایت هست.