PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش نوت بوک dell xps l502

wnhl
2013/04/22, 12:11
سلام
یک عدد لبتاپ dell xps l502 برای فروش موجود میباشد.

لبتاپ خیلی تمیز هست فقط یه خش روی بدنه افتاده که توی عکس معلومه.
اینم یه لینک ازش فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
از مشخصات این لبتاپ بگم که سری گیمینگ هست و اسپیکر jbl داره که خیلی پر قدرت هست.
باتریش هم 9 سلولیه و سالم.
بلوری نداره .
بولوتوث هم نداره البته داره ولی من تاحالا نتونستم باهاش کار کنم به جاش نور زیر کیبرد داره که فقط توی بعضی مدل های xps وجود داره عکسشم گزاشتم.
ریکاوری ویندوز اورجینالم دارم ولی الان از ویندوز معمولی استفاده میکنم.
کارتن شارژر و درایورم داره.

قیمت نوش باید دورو بر 3700000 باشه.

من قیمت پایه رو 2300000
و فروش فوری رو 2500000 میزارم.

عکس ها گویای همه چیز هست.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

wnhl
2013/04/23, 19:38
موجود است.

wnhl
2013/04/24, 20:12
بالا باش.

wnhl
2013/05/04, 20:35
...................................