PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفي بهترين اينترنت سيکيوريتي براي اين سيستم

blue sky
2013/04/21, 14:36
سلام

من براي سيستم خودم که فقط براي يک برنامه خاص نياز به اينترنت دارد به دنبال يک نرم افزار اينترنت سيکيوريتي هستم . اين سيستم فقط براي ان برنامه خاص که مخصوص دريافت شرايط آب و هوايي است بايد به اينترنت وصل شود و من براي ساير کارها از جمله رفتن به اينترنت ، دانلود و ... از سيستم ديگري استفاده مي کنم که کاسپرسکي 2013 اوريجينال دارد و هر چيزي را که بخواهم به سيستم اصلي منتقل کنم قبلا با سيستم دوم اسکن مي کنم. اولا دوستان بفرمايند اين سيستم تا چه حد مي تواند با خطر الودگي يا نفوذ روبرو شود و ثانيا يک نرم افزار اينترنت سيکيوريتي مناسب و سبک براي نصب بر روي سيستم اصلي معرفي نماييد. با سپاس

ARMIN
2013/04/21, 14:55
اولا دوستان بفرمايند اين سيستم تا چه حد مي تواند با خطر الودگي يا نفوذ روبرو شود

هیچی، در حد صفر

و ثانيا يک نرم افزار اينترنت سيکيوريتي مناسب و سبک براي نصب بر روي سيستم اصلي معرفي نماييد. با سپاس

همون نرم افزار های دیفالت خود مایکروسافت مثل ویندوز دیفندر و ضد ویروس مجانی خود مایکروسافت کافیه.

بیشترین خطرات اینترنتی حاصل از وب گردی با مرورگره. وقتی وبگردی نمیکنی جز ارتباط ویندوز با مایکروسافت و نرمافزارهایی که به صورت اتوماتیک آپدیت میشوند اتفاق خاصی روی سیستم نمیفته.

blue sky
2013/04/21, 15:24
ممنون از شما . البته من از ويندوز سون 64 بيت استفاده مي کنم نه ويندوز هشت . ضد ويروس مجاني خود مايکروسافت يعني Microsoft Essential Security هم تا آنجا که مي دانم فقط بر روي ويندوزهاي اوريجينال نصب مي شود .

Hessam
2013/04/21, 15:50
معرفی بهترین اینترنت سکیوریتی های جهان! (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

مقایسه ی بهترین ها! (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

ARMIN
2013/04/21, 16:23
ممنون از شما . البته من از ويندوز سون 64 بيت استفاده مي کنم نه ويندوز هشت . ضد ويروس مجاني خود مايکروسافت يعني Microsoft Essential Security هم تا آنجا که مي دانم فقط بر روي ويندوزهاي اوريجينال نصب مي شود .

چه خوب، ویندوز 64 بیتی خودش در مقابل اغلب ویروس ها مصونه، در مورد ویندوز اورجینال هم عرض کنم اگر ویندوز 7 رو با ک.ر.ک DAZ اکتیوش کنی، مثل ویندوز اورجینال میتونی از Microsoft Essential Security استفاده کنی هیچ مشکلی ایجاد نمیشه. من خودم دارم استفاده میکنم.

blue sky
2013/04/21, 16:47
من امروز يکي از نسخه هاي جديد Avast Internet Security را از سايت ايران ستاپ دانلود و بر روي سيستمم نصب کردم البته چون شرکت Avast ايران را تحريم کرده است آپديت آن را از طريق شرکت ايران ستاپ انجام دادم. آيا اين کافي است تا لازم است Microsoft Essential Security را هم نصب کنم ؟

ARMIN
2013/04/21, 17:24
نه دیگه، روی یه سیستم فقط یه دونه ضد ویروس باید باشه.

expellite
2013/04/21, 18:29
Microsoft Security Essentials که در ویندوز 8 همون Windows Defender هست واقعا ضدویروس خوبیه. من خودم فقط از همین استفاده میکنم و همیشه آپدیت نگهش میدارم. ولی خوب شما می تویند برای محکم کاری از ضدویروس های رایگانی مثل Avast و یا Avira استفاده کنید که بالاترین امتیاز رو دارند. البته MSE با *** بعضی از بازیها مشکل داره از جمله Crysis 3. هم چنین با PNUEB Viewer هم مشکل داره (محض اطلاع).