PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اتصال گیرنده دیجیتال Energy Sistem به تلویزیون از طریق پورت AV

YGH
2013/04/19, 14:35
با سلام خدمت دوستان عزیز
من میخوام یه دونه گیرنده دیجیتال مدل Energy Sistem *** HD3 بخرم. چندتا سوال دارم که ممنون میشم من رو راهنمایی کنید:

1- به نظر شما کلا کیفیت این گیرنده دیجیتال چطوره؟
2- این گیرنده فقط دارای خروجی SCART و HDMI هست و اگر من بخوام به یه تلویزیون با سوکت AV وصلش کنم، مجبورم از تبدیل واسه این کار استفاده کنم. به نظر شما کابل تبدیل HDMI به AV یا SCART به AV وجود داره؟ و اگر وجود داشته باشه، آیا جواب میده؟ کیفیتش چه جوریاس؟

ممنون از پاسخگویی شما.

saeid6574598
2013/04/19, 16:49
با سلام خدمت دوستان عزیز
من میخوام یه دونه گیرنده دیجیتال مدل Energy Sistem *** HD3 بخرم. چندتا سوال دارم که ممنون میشم من رو راهنمایی کنید:

1- به نظر شما کلا کیفیت این گیرنده دیجیتال چطوره؟
2- این گیرنده فقط دارای خروجی SCART و HDMI هست و اگر من بخوام به یه تلویزیون با سوکت AV وصلش کنم، مجبورم از تبدیل واسه این کار استفاده کنم. به نظر شما کابل تبدیل HDMI به AV یا SCART به AV وجود داره؟ و اگر وجود داشته باشه، آیا جواب میده؟ کیفیتش چه جوریاس؟

ممنون از پاسخگویی شما.
در کل با توجه به قیمتش، امکانات خوبی را ارئه می دهد. کابل های HDMI to AVI نیز موجود هستند و باید دید که در بازار یافت می شوند یا خیر! کیفیتشون هم تقریبا مناسب است.

18222

YGH
2013/04/19, 19:09
در کل با توجه به قیمتش، امکانات خوبی را ارئه می دهد. کابل های hdmi to avi نیز موجود هستند و باید دید که در بازار یافت می شوند یا خیر! کیفیتشون هم تقریبا مناسب است.

18222

ممنون از جوابتون.
یه جایی خوندم که تبدیل پورت دیجیتال hdmi به پورت آنالوگ av ساده نیست و فقط با یه سیم نمیشه این تبدیل رو انجام داد و نیاز به یه قطعه سخت افزاری هست. نمیدونم تا چه حد این حرف درسته یا غلط.

حالا یه سوال دیگه دارم. به نظر دوستان، من همین گیرنده رو بگیرم یا سراغ برندهایی مثل ایکس ویژن برم؟ (دلیل این حرفم این هست که مطمئن نیستم اگر مشکلی واسه گیرنده پیش بیاد، شرکت به خوبی جوابگو هست یا نه.)

واسه آنتن چی پیشنهاد می کنید؟ (منظورم برند خاصی نیست. چه شرایطی باید داشته باشه. (درونی، بیرونی، خفاشی، شاخه ای، فعال یا غیر فعال بودن و غیره))

پیشاپیش از راهنمایی شما ممنونم.