PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ظاهر شدن صفحه آبي مرگ ويندوز بعد از نصب کاسپرسکي اينترنت سيکيوريتي 2013

blue sky
2013/04/18, 20:54
با سلام

من ديروز کاسپرسکي اينترنت سيکيوريتي 2013 را نصب کردم . بعد از نصب برنامه و فعال سازي و آپديت آن با استفاده از لايسنس معتبر خود شرکت کاسپرسکي ، سيستم را ريستارت کردم اما به محض بالا آمدن ، صفحه آبي مشهور ويندوز ظاهر شد و سيستم دوباره ريست گرديد اما اين بار ويندوز بالا آمد اما بلافاصله حالت به اصطلاح فريز پيدا کرد و ديگر هيچ چيزي کار نمي کرد که مجبور شدم سيستم را از طريق دگمه ريستارت دوباره راه بيندازم که اين بار سيستم به طور عادي بالا آمد. ضمننا شماره ارور هم 3310 بود. اين فرايند دو بار بطور کامل تکرار شد يعني بعد از اينکه دفعه اول اين مشکل پديد آمد ويندوز و کاسپرسکي را دوباره نصب کردم که نتيجه همان بود. متاسفانه در جستجوهايي که در اينترنت انجام دادم به جواب مشخصي نرسيدم البته اشاره هايي بود در مورد آپديت کردن درايورهاي ويندوز که در اين مورد تمام درايورهاي اصلي سيستم من ( گرافيک ، چيپ ست ، صدا و ... ) کاملا بروز هستند.
دوستان مي توانند در اين مورد کمک کنند؟

ARMIN
2013/04/18, 21:44
ضد ویروس رو Uninstall و دوباره Install کن.

ویندوزت از این ک.ر.ک.ی هاست؟ ممکنه به ک.ر.ک ویندوزت گیر میده. از ک.ر.ک DAZ استفاده کن.

blue sky
2013/04/18, 22:24
نه ويندوزم *** شده توسط يکي از شرکتهاي معتبر است که تا به حال هيچ مشکلي با آن نداشته ام.

ARMIN
2013/04/18, 22:38
نه ويندوزم *** شده توسط يکي از شرکتهاي معتبر است که تا به حال هيچ مشکلي با آن نداشته ام.

تو که میدونم مشکل نداشتی، ولی اون کسپراسکی ممکنه باهاش داشته باشه.

من شبیه همین مشکل رو با کسپر داشتم، بعد فهمیدم با ک.ر.ک ناسازگاره، ویندوز که بالا میاد، کسپر با ک.رک گل آویز میشه، زد و خورد میکنن، وقتی هیچ کدوم موفق به حذف اونیکی نمیشه، ارور صفحه آبی نصیب من میشه.

البته دارم میگم، ممکنه از این قضیه باشه.

Castiel
2013/04/19, 12:39
تاپیک به انجمن مربوطه منتقل گردید + ثبت تخلف برای کاربر