PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : 1.5 میلیون نفر روزانه با آندروید!

th e nd
2013/04/17, 19:11
18197

به تازگی اخباری منتشر شده است در رابطه با سیستم عامل محبوب آندروید!
آقای Eric Schmidt خبری را منتشر کرده است در خصوص آمار تعداد دستگاه هایی که در هر روز
فعال می شوند؛ البته با سیستم عامل آندروید!
آمار رسیده حاکی از آن است که تعداد 1.5 میلیون دستگاه مجهز به سیستم عامل آندروید همه روزه
توسط کاربران فعال می شود.
این در حالیست که در پاییز گذشته این تعداد 1.3 میلیون بودهو در ماه گذشته نیز بیش از 1.4 میلیون نبوده است.
و حال، آندروید رکوردی جدید از زمان تولد خود را ثبت کرده است!
.
.
.
تبصره: از نظر نویسنده؛ ویندوز، چیز دیگری است!

18198

نویسنده: احسان علیزاده

sabaaa
2013/11/08, 21:07
واقعا عالی بود ممنون دوست عزیز و sakhtafzarmag... مرسی از انجمن

.

Shahin007
2013/11/08, 21:16
احسان جان اول تشکر...
دوم اینکه "آندروید" اشتباه هستش...
در اصل "اَندروید" هستش که خیلی ها اشتباه میگن این کلمه رو.

ویندوزفون چیزی داره که اندروید 200 هم بیاد بازم اونو نداره...پرستیژ...سرعت....no lag...ساده اما حرفه ای.
ولی چیزهایی که الان اندروید داره و ویندوزفون نداره در ویندوزفون 8.1 که نیمه ی دوم 2014 میاد همش جبران میشه.

th e nd
2013/11/08, 21:32
احسان جان اول تشکر...
دوم اینکه "آندروید" اشتباه هستش...
در اصل "اَندروید" هستش که خیلی ها اشتباه میگن این کلمه رو.

ویندوزفون چیزی داره که اندروید 200 هم بیاد بازم اونو نداره...پرستیژ...سرعت....no lag...ساده اما حرفه ای.
ولی چیزهایی که الان اندروید داره و ویندوزفون نداره در ویندوزفون 8.1 که نیمه ی دوم 2014 میاد همش جبران میشه.

از این به بعد به آلمان میگیم : جرمنی! ;)

Reza Eshraghi
2013/11/08, 22:05
آقا جان ! احسان جان ! شاهین جان ! دو به دو می کنید که چی بشه برادران من ؟!!! چه نفعی به شما می رسه ؟!!! بی دلیل به هم گیر میدید و به هم کینه پیدا می کنید !!
تاپیک رو هم به فنا دادید !! حالا چه این تلفظ چه اون تلفظ !! از شما دو نفر که با تجربه این فروم هستید انتظار نمیره اینجوری رفتار کنید !!

دوستان توجه می نمو ؟!!!! :|:|~X(~X(
مدیریت محترم بخش آقا یاسر عزیز ؛ لطفاً تاپیک بسته شود !
با تشکر !

th e nd
2013/11/08, 22:06
آقا منم از پشت کوه نیومدم...منم اینگلیسی بلدم(برای همون گوشی گفتم*)...بیشتر از حد خودم...ولی خودمو تحویل نمیگیریم و با منبعی که
موی لای درزش نمیره ثابت میکنم حرفمو...
شما که خبرنگار و تگتون گزارشگر هست باید کلمه ی صحیح رو بگید...
حالا کاربر دیگه دوس داشت بگه آندروید یا آندرویید...
خیلی از کلمه ها برگردانده شدن به فارسی...که دقیقا به فارسی ما مینویسیم...رم،مادربرد،هارد ...اینا درستن..
اَندروید هم که کسی تخصصی کار میکنه باید تلفظ درستش رو بنویسه...و با عموم مردم کاری نداشته باشه...
اگه قرار باشه همه چه حرفه ای و چه عوام اشتباه بگن پس فرق بی این دو گروه حرفه ای و عمومی چیه؟
یکم واقع بین باشید و اشتباهتون رو قبول کنید...من حرفمو ثابت کردم...حرفی ندارم دیگه.
موفق بشید.

من هر وقت که خواستم با کسی به غیر زبان فارسی صحبت کنم حتما میگم اندروید.
نیازی به منبع مو لای درزش نره هم نیست! دیکشنری رو نگاه کنید تمامی واژه ها تلفظشون هم هست! چیز ساده ای هستش!
تا کسی رو خوب نشناختین تند نرید و نگید که خودشون رو تحویل میگیرن لطفاً.

saeid6574598
2013/11/08, 22:12
با سلام! تاپیک تا زمانی که آرامش دوستان حفظ شود، بسته خواهد شد.

Yaser_Aramesh
2013/11/09, 16:14
واقعا از کسانی مثل آقا شاهین و احسان انتظار نمیره که چنین رفتاری داشته باشن . آخه سر اَن و آن بحث میکنن ؟؟!!