PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دریافت Activation Code رایگان برای Parallels Desktop 8

Ilight
2013/04/14, 22:21
با سلام،
فکر میکنم همه دوستانی که از ویندوز (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) بر روی مک (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) استفاده میکنند با Parallels Desktop (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) آشنا هستند، چند ماه پیش نسخه ۸ این نرم افزار (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) منتشر شد اما هنوز هیچ ***ی برای این نرم افزار منتشر نشده است. امروز میخواهم یک روش آسان و رایگان به شما معرفی کنم که بتوانید از Parallels Center (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) یک کد فعال سازی رایگان بگیرید که با استفاده از آن کد میتوانید نرم افزار را فعال کرده، مثل یه کاربر Geniune نرم افزار را ثبت کنید و از خدمات آنلاین آن استفاده کنید و همچنین بدون هیچ نگرانی و محدودیتی نرم افزار را بروز کنید.

ابتدا یک نسخه از نرم افزار را از مک برای من دانلود کنید (نسخه ۸ نرم افزار) سپس به این آدرس بروید:

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

مشخصاتتان را وارد کنید و به چند سوال بسیار ساده پاسخ بدهید (اگر پاسخ سوالی را نمیدانید نگران نباشید، گزینه درست آنیست که وقتی انتخابش میکنید سبز شود!) یک ایمیل دریافت میکنید که شامل یک لینک و یک کد ووچر است، به لینک مربوطه رفته و کد را وارد کنید، مجدداْ یک ایمیل حاوی کد فعال سازی دریافت میکنید.
توجه کنید حتماْ ایمیل را بصورت صحیح وارد کنید چون کد فعال سازی فقط به ایمیل ارسال میشود.
به همین راحتی شما صاحب یک نسخه ثبت شده و فعال از Parallels Desktop 8 شدید. امیدوارم مفید فایده واقع شده باشد.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

منبع : مک برای من (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)