PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل بوت شدن ویندوز روی dvd

ehsan.32
2013/04/11, 16:19
دوستان یه ویروس خیلی بد وناجور سیستم گرفته حالا که میخوام انتی ویروس رو از بوت بالا بیارم برای اسکن اما عمل نمیکنه یعنی از روی dvd بوت نمیشه چکار کنم ، خیلی عجله ای است لطفا کمک کنید

Hessam
2013/04/11, 16:25
احتمال سه مشکل هست:
1- سی دی بوتیبل نیست.
2- سی دی دارای خط و خشه.
3- بخش تنظیمات بوت سیستم شما، روی اولویت لود درایو سی دی تنظیم نیست و هارد اولویت اول هست و لود میشه.

ehsan.32
2013/04/11, 16:31
اخه مشکل همین جاست
هم cd بوتیبل هست
هم first و secend bot روی cd rom قرار داره
و cd هم سالم وخشی نداره ، همینه که من رو گیج کرده ، ایا میتونه از چیز دیگه ای باشه

Hessam
2013/04/11, 16:36
اخه مشکل همین جاست
هم cd بوتیبل هست
هم first و secend bot روی cd rom قرار داره
و cd هم سالم وخشی نداره ، همینه که من رو گیج کرده ، ایا میتونه از چیز دیگه ای باشه

برای تایید و صحت این موضوع، دیسک رو روی یه سیستم دیگه تست کنید و ببنین بوت میشه یا نه.
اگر بوت شد، دیگه چیزی به ذهنم نمی رسه.

ehsan.32
2013/04/11, 16:50
اره بوت میشد ، من خودمم گیج شدم؟؟؟؟

iSteve
2013/04/11, 19:00
این مشکل گاهی برای من هم پیش اومده البته در سیستم های دیگران. یه کمی با تنظیمات بایوس سروکله میزدم درست میشد. دقیقا یادم نیست چه کار میکردم ولی سعی خودتونو بکنید و هرگز ناامید نشین!:icon_ (29):

Castiel
2013/04/11, 19:12
یک زحمتی بکشید بایوس را ریست کنید و یکبار سیستم را راه اندازی کنید. اگر با سی دی بوت نشد، مجدد به بایوس رفته و تنظیمات بوت را بر اساس درایو نوری تنظیم کنید و پس از آن بوت از روی سی دی را چک کنید.