PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : از بین این 4تا کدوم واسه موسیقی بهتره

moli_ahmad
2013/04/09, 23:12
سلام دوستان میخواستم بدونم از بین این 4 هدست کدوم بهتر هست واسه موسیقی

Energy Sistem DJ 600
Sennheiser Headphone HD 201
Steelseries Siberia V2
Razer Charcharias 2.1

saeid6574598
2013/04/10, 08:16
تاپیک منتقل شد! باشد که هدایت شوید!!!

تمامی مواردی که ذکر کرده اید، مناسب هستند! مهم این است که شما برای خرید هدست، چه میزان بودجه در نظر گرفته اید؟

moli_ahmad
2013/04/11, 14:14
بودجه نهایت 300بیشتر نداریم دیگه :-s

Dan
2013/04/11, 17:43
هدفون های Sennheiser Headphone HD 201 و Razer Charcharias هر دو از نظر کیفیت پخش موسیقی و راحتی بسیار خوب هستند.
اما نکاتی که باید در نظر بگیرید:
1-در صورت اختلاف قیمت زیاد(بیش از 50 هزار تومن) مدل ارزون تر رو انتخاب کنید.
2-خروجی صدای Razer Charcharias از HD201 بیشتر هستش.
3-مدل Charcharias توی فیلم و بازی یه مقدار بهتر عمل میکنه. (به ویژه بازی)
4-هدفون Charcharias میکروفن هم داره.
5-مدل HD201 یه مقدار جزئی ، بالانس صدای بهتری داره و صدای خروجیش طبیعی تره.
جمع بندی: عامل تعیین کننده قیمت هست. قیمت جهانی Charcharias از HD201 بیشتره (بیش از 2 برابر) در صورتی که ممکنه تو ایران قیمت ها یکی باشن!
جدا از بحث قیمت اگه استفاده ی چندگانه (موسیقی و فیلم و بازی) دارید قطعا پیشنهاد من Charcharias هست. Charcharias توی موارد زیادی بهتره و برتری جزئی HD201 توی موسیقی قابل چشم پوشیه. (اگه خیلی سخت گیر نباشید تفاوتی نداره.)

saeid6574598
2013/04/11, 18:49
با توجه به اینکه محصولات سن هایزر به خوبی در بازار کشور ما ( گارانتی نامداران ) پشتیبانی می شود و در مقابل شما نیز محدودیتی در بودجه ندارید، به نظر من هدست Sennheiser Headphone HD 201 با قیمت 110 هزار تومان می تواند گزینه مناسبی باشد. از ویژگی های بارز این دستگاه، قدرت فوق العاده آن در حذف نویز محیط و ارائه باس فوق العاده است. این را هم اضافه کنم که به هیچ عنوان نباید سن هایزر را با شرکت Razer Zone مقایسه نمایید. چرا که این کمپانی سابقه ای بسیار دیرینه در ساخت و تولید تجهیزات جانبی صوتی داشته و کیفیت منحصر به فرد آنها زبان زد خاص و عام است. از دیگر مشخصات این هدست، محدوده پاسخ دهی 20 هرتز تا 18 هزار هرتز، امپدانس 24 اهم، شدت حساسیت 108 دسیبل، کابل با طول مناسب ( سه متر ) و اتصال 3.5 میلیمتری مجهز به روکش طلا می باشد ( البته یک مبدل 3.5 به 6.3 میلیمتری نیز به همراه آن عرضه می گردد ).

Dan
2013/04/11, 19:09
با توجه به اینکه محصولات سن هایزر به خوبی در بازار کشور ما ( گارانتی نامداران ) پشتیبانی می شود و در مقابل شما نیز محدودیتی در بودجه ندارید، به نظر من هدست Sennheiser Headphone HD 201 با قیمت 110 هزار تومان می تواند گزینه مناسبی باشد. از ویژگی های بارز این دستگاه، قدرت فوق العاده آن در حذف نویز محیط و ارائه باس فوق العاده است. این را هم اضافه کنم که به هیچ عنوان نباید سن هایزر را با شرکت Razer Zone مقایسه نمایید. چرا که این کمپانی سابقه ای بسیار دیرینه در ساخت و تولید تجهیزات جانبی صوتی داشته و کیفیت منحصر به فرد آنها زبان زد خاص و عام است. از دیگر مشخصات این هدست، محدوده پاسخ دهی 20 هرتز تا 18 هزار هرتز، امپدانس 24 اهم، شدت حساسیت 108 دسیبل، کابل با طول مناسب ( سه متر ) و اتصال 3.5 میلیمتری مجهز به روکش طلا می باشد ( البته یک مبدل 3.5 به 6.3 میلیمتری نیز به همراه آن عرضه می گردد ).
اگه قیمت HD201 همونطوری که آقا سعید میگن 110 هزار تومن باشه. صددرصد انتخاب عاقلانه تری نسبت به Charcharias هست که قیمتش الان حدود 300 هزار تومنه. ولی شما مجبور نیستید حتما از این 4 مورد انتخاب کنید! شما میتونید به مدل هایی بهتری از Sennheiser فکر کنید. برای مثال احتمالا بودجه شما به مدلی مثل HD215 میرسه که انتخاب بسیاری از آهنگسازها برای بودجه کم هست. همونطوری که آقا سعید میگن Sennheiser با Razer قابل مقایسه نیست. (البته برای رده قیمت یکسان)

saeid6574598
2013/04/11, 19:39
این دو مدل نیز در گروه محصولات زیر 300 هزار تومان قرار گرفته و کیفیت بسیار مناسبی را ارائه می دهند ( این دو مدل در بازار تهران موجود هستند ).

Audio-Technica M35

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

AKG K99

moli_ahmad
2013/04/11, 22:26
نظرتون در مورد این چیه؟

Dan
2013/04/12, 04:48
نظرتون در مورد این چیه؟
این مدل در رده قیمتی خودش خیلی خوبه ولی قابل مقایسه با مدل هایی که پیشنهاد شد مثل HD215 یا حتی K99 و ATH-M35 نیست.

شاهکار سونی در بخش نامگذاری این محصوله! قرار دادن محصول در سری Studio Monitor در حالی که توی سایت خود سونی کاربردش در موسیقی خانگی و فیلم و بازی اعلام شده!
دوستانی که کار مانیتورینگ انجام میدن میتونن از این مدل به عنوان اسباب بازی استفاده کنن!

moli_ahmad
2013/04/12, 08:18
من مدلی میخوام که درایور هاش بزرگ باشن که روی گوشرو بگیره این akg چقدر هست درایورهاش ؟خواستم سن هایزر مدل 215 یا 280 بگیرم که موجود نبود حالا 202 و 201 مد نظر هست کدوم مناسبتره تو سایت خودش اندازه درایور رو نزده یچیزی میخوام روی گوش کاملا راحت باشه

Dan
2013/04/12, 11:30
من مدلی میخوام که درایور هاش بزرگ باشن که روی گوشرو بگیره این akg چقدر هست درایورهاش ؟خواستم سن هایزر مدل 215 یا 280 بگیرم که موجود نبود حالا 202 و 201 مد نظر هست کدوم مناسبتره تو سایت خودش اندازه درایور رو نزده یچیزی میخوام روی گوش کاملا راحت باشه
در ساخت k99 از درایورهای 40 میلیمتری استفاده شده.
هدفون hd 202 ازنوع "روی گوشی" هستش و فکر نمیکنم شما مدل روی گوشی مد نظر داشته باشد.
مدل های 215 و 280 هر دو اخیرا در بازار موجود بودند. شما کجا برای خرید مراجعه کردید؟

moli_ahmad
2013/04/12, 14:06
من بندرعباس هستم و مجبورم اینترنتی بخرم اینجا نیست تو هیچ سایتی ندیدم . منظورم اینه که لاله گوش به صورت ککامل بیفته داخل و فشار روی لاله گوش نباشه چون یکی دو مدل ویرا و فلیپس داشتم که کوچک بوده و لاله گوشم درد میگرفت یه میکرولب گرفتم که خیلی راحته منتها کم کم داره زوارش در میره:d گفتیم حالا که میخوایم بگیریم یه هدست خوب بگیریم

Dan
2013/04/12, 16:28
من بندرعباس هستم و مجبورم اینترنتی بخرم اینجا نیست تو هیچ سایتی ندیدم . منظورم اینه که لاله گوش به صورت ککامل بیفته داخل و فشار روی لاله گوش نباشه چون یکی دو مدل ویرا و فلیپس داشتم که کوچک بوده و لاله گوشم درد میگرفت یه میکرولب گرفتم که خیلی راحته منتها کم کم داره زوارش در میره:d گفتیم حالا که میخوایم بگیریم یه هدست خوب بگیریم
خب پس شما دو تا راه بیشتر ندارید. راه اول اینه که با دفتر مرکزی یا فروشگاه مرکزی شرکت نامداران تماس بگیرید تا ببینید برای اونا مقدور هست براتون پست کنن.

دفتر مرکزی و خدمات پس از فروش: ۷-۲۶۴۰۱۳۲۵

فروشگاه نامداران: ۱-۶۶۳۴۷۵۳۰

راه دوم هم در صورت مقدور نبودن پست اینه که همون hd201 رو بگیرید. چون hd202 که روی گوشی هست و k99 هم قیمتش الان بالای 200 هزار تومن رفته. قیمت hd201 به نسبت کارایی خیلی خوبه. فکر میکنم نیاز شما رو برآورده کنه چون بسیار راحت هست و کیفیتش هم احتمالا شما رو راضی میکنه.

Dan
2013/04/12, 19:41
راستی یادم رفت بگم ، تو بندرعباس توی پاساژ مرکزی (City Center) طبقه همکف یه مغازه هست که چند تا مدل از Sennheiser رو داره. از اون هم بپرسید شاید بتونه براتون بیاره. توی پاساژ ستاره جنوب هم یکی از فروشگاه های موبایل قبلا چند مدل رو داشت. پاساژ رویال 2 هم که بورس موبایله و حتما باید سر بزنید.

moli_ahmad
2013/04/13, 17:29
به به بندر عباس رو بهتر از خود ما میشناسی دمت گرم بابا .ستاره جنوب که من ندیدم حالا میرم سیتی .راستی اون 201 هم که زده روی گوش مثل 202 فکر کنم اطراف گوش نباشه تو این رنج اصلا 280 هم که قربونش برم 530 تومن قیمتشه :d

Dan
2013/04/13, 21:57
به به بندر عباس رو بهتر از خود ما میشناسی دمت گرم بابا .ستاره جنوب که من ندیدم حالا میرم سیتی .راستی اون 201 هم که زده روی گوش مثل 202 فکر کنم اطراف گوش نباشه تو این رنج اصلا 280 هم که قربونش برم 530 تومن قیمتشه :d
شهر خوبی دارین! من که فقط خاطره خوب ازش دارم!
Hd 201 بستگی به اندازه گوش داره! برای بعضی ها به روی گوشی تبدیل میشه! ولی در اصل دور گوشیه!
امروز از فروشگاه مرکزی برات قیمت گرفتم. Hd 201 قیمتش 107 تومن ، hd 215 قیمتش 360 و hd 280 هم 590 بود. مسئول فروشگاه گفت با شماره فروشگاه مرکزی تماس بگیری (2-66347530) برات ارسال میکنن. هزینه پست هم 10 تا 15 تومنه. شرایط ارسال رو از خودشون بپرس.
آدرس فروشگاه های شهرستان که از شرکت جنس میگیرن هم از خود شرکت باید بپرسی. فروشگاه اطلاعاتشون رو نداره.

moli_ahmad
2013/04/14, 07:46
ممنون لطف کردی. پس باید برم خودم ببینمش که مطمئن شم دور گوش باشه نه روی گوش چون اونجوری کاملا مشکل دارم باهاش . میتونی با توجه به اندازه میکرولب k280 یگی این اندازش در مقایسه با اون چجوریه؟تشکر

Dan
2013/04/14, 07:53
ممنون لطف کردی. پس باید برم خودم ببینمش که مطمئن شم دور گوش باشه نه روی گوش چون اونجوری کاملا مشکل دارم باهاش . میتونی با توجه به اندازه میکرولب k280 یگی این اندازش در مقایسه با اون چجوریه؟تشکر
جفتشون در یه رده (دور گوشی) هستن. ولی چون اندازه دقیق پدهای گوشی رو هیچکدوم اعلام نمیکنن نمیشه مقایسه کرد.

HAMED_Z3
2013/04/25, 02:53
سلام
تمام پست های این تایپیک رو خوندم،خیلی کامل و جامع بود:)
بوجه مورد نظر من برای خرید هدفون 200 تومنه،بیس هدفون واسم خیلی خیلی مهم هستش که بتونم با این قیمت هدفونی بگیرم که بیس قوی داشته باشه!
فکر کنم با این مشخصاتی که گفتم hd202 مناسب باشه(نصبت به قیمت 200 تومن)،لطفا راهنماییم کنید ممنون

Dan
2013/04/25, 06:58
سلام
تمام پست های این تایپیک رو خوندم،خیلی کامل و جامع بود:)
بوجه مورد نظر من برای خرید هدفون 200 تومنه،بیس هدفون واسم خیلی خیلی مهم هستش که بتونم با این قیمت هدفونی بگیرم که بیس قوی داشته باشه!
فکر کنم با این مشخصاتی که گفتم hd202 مناسب باشه(نصبت به قیمت 200 تومن)،لطفا راهنماییم کنید ممنون
بله با شرایطی که شما میگید hd202 بهترین گزینه برای شماست. قدرت باس hd202 نسبت به هدفون های دیگه تو این رنج قیمت خیلی خوبه و توی پخش جزئیات صدا هم بسیار خوب عمل میکنه. البته باید سطح انتظاراتون رو پایین بیارین و قدرت باس hd202 رو با هدفون های میلیونی مقایسه نکنید.

moli_ahmad
2013/04/25, 07:00
دوستان من کل بندرعباس رو گشتم اما نتونستم هدست سنهایزر پیدا کنم تا دلت بخواد کریتیو و از این بیتس های تقلبی بود

Dan
2013/04/25, 07:09
دوستان من کل بندرعباس رو گشتم اما نتونستم هدست سنهایزر پیدا کنم تا دلت بخواد کریتیو و از این بیتس های تقلبی بود
آره بیتس تقلبی که تو بندرعباس ریخته! فقط اون به اصطلاح اپل استور که توی پاساژ زیتون هست یدونه Beats Detox داره که فکر میکنم High Copy باشه. حدود 750 به من قیمت داد.
همونطور که عرض کردم فروشگاه گفت میتونن پست کنن فقط حدود 10 هزار تومن به قیمت هدفون اضافه میشه. این تنها راه هستش.

moli_ahmad
2013/04/25, 07:55
مهم هزینه پستش نیست چون میخواستم ببینم چجوریه اندازش و درایو هاش رو

Dan
2013/04/25, 09:41
مهم هزینه پستش نیست چون میخواستم ببینم چجوریه اندازش و درایو هاش رو
خب اونجوری اگه تهران باشیم هم خیلی فرقی نمیکنه! چون توی فروشگاه مرکزی هیچ کدوم رو نمیشه تست کرد ؛ مدل هایی هم که بسته بندی شفاف دارن خیلی کم هستن. مثلا مدل hd201 فقط میتونید یه جعبه ببینید که روش همون عکسی چاپ شده که تو اینترنت هست! خیلی تفاوتی نداره.
تعداد فروشگاه هایی هم که تست دارن خیلی کم هستن و اونا هم هر کدوم فقط چند تا مدل رو دارن.

HAMED_Z3
2013/04/25, 21:53
امروز رفتم HD202 از فروشگاه نامداران بازار موبایل خریدم،147 تومن بود
خیلی راحت و سبک هستش،بیس خیلی خوبی هم داره البته من همه موزیک هارو convert میکنم که کیفیتش بره بالا!
این هدفون رو توی ipod نانو و تو لپ تاپ MSI GE60 با real player تست کردم عمکرده راضی کننده و خیلی خوبی داره،مخصوصا اینکه صدای اطراف حتی توی بازار موبایل به اون شلوغی هم شنیده نمیشد
کاملا روی گوش قرار میگیره و من که تا الان 3 ساعتی میشه دارم استفاده میکنم اصلا گوش رو اذیت نمیکنه،کاملا از خریدی که کردم راضی هستم:)

Dan
2013/04/26, 06:58
امروز رفتم HD202 از فروشگاه نامداران بازار موبایل خریدم،147 تومن بود
خیلی راحت و سبک هستش،بیس خیلی خوبی هم داره البته من همه موزیک هارو convert میکنم که کیفیتش بره بالا!
این هدفون رو توی ipod نانو و تو لپ تاپ MSI GE60 با real player تست کردم عمکرده راضی کننده و خیلی خوبی داره،مخصوصا اینکه صدای اطراف حتی توی بازار موبایل به اون شلوغی هم شنیده نمیشد
کاملا روی گوش قرار میگیره و من که تا الان 3 ساعتی میشه دارم استفاده میکنم اصلا گوش رو اذیت نمیکنه،کاملا از خریدی که کردم راضی هستم:)
مبارکتون باشه. به قیمت مناسبی خریدین. فروشگاه های دیگه تا حدود 180 هزار تومن هم میفروشن.
از این که تجربه خودتون رو هم اعلام کردید تشکر میکنم. اگه همه دوستان این کار رو انجام بدن خیلی خوبه چون کمک زیادی توی خرید برای سایر کاربرها میشه.