PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در مورد ضربه دیدن گوشی

o.cmax
2013/04/05, 17:58
با سلام خدمت اساتید . من یه گوشی Xperia X10 Mini دارم که حدود 1 ماه پیش یه ضربه شدیدی بهش وارد شد . وقتی که میخوام روشنش کنم لایت داره ولی هیچ گونه لوگویی نماید . البته گوشی هم هی ریبوت میشه و رامشم عوض کردم ولی کار نمیکنه .!!!!! لطفا کمک کنید

Shahin007
2013/04/05, 18:32
با سلام خدمت اساتید . من یه گوشی Xperia X10 Mini دارم که حدود 1 ماه پیش یه ضربه شدیدی بهش وارد شد . وقتی که میخوام روشنش کنم لایت داره ولی هیچ گونه لوگویی نماید . البته گوشی هم هی ریبوت میشه و رامشم عوض کردم ولی کار نمیکنه .!!!!! لطفا کمک کنید

سلام دوست عزیز.
اگه ضربه خورده باشه و اینجوری شده باشه ربطی به رام و نرم افزار نداره.
من احتمال میدم فلت گوشی شما آسیب دیده باشه.
فکر میکنم این مدل فلت و lcd باهم یکپارچه باشه.یعنی اگه بخواد عوض بشه جفتش عوض میشه.

o.cmax
2013/04/05, 18:42
سلام دوست عزیز من lcd رو عوض کردم ولی کار نداد

amir-bahador
2013/04/05, 20:17
فلت رو عوض کنید اگه جواب نداد کانکتور فلت روی بورد اصلی رو خوب بررسی کنید و پایه های اون رو لحیم سردی کنید البته برای این کار به تجهیزات تعمیراتی موبایل نیاز دارید که بهتر هست پیش یک تعمیرکار ببرید بعد اگه جواب نداد باید نقشه شماتیک بورد گوشی رو دانلود کنید ببینید تو مسیر چه ای سی ها و فیلتر هایی استفاده شده که اون ها رو چک کنید.