PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک در تعمیر هدفون

wnhl
2013/04/04, 19:42
سلام
امیدوارم جای درستی سوالم رو پرسیده باشم در غیر این صورت مدیران لطف کنن منتقل کنند.
من یه هدفون دالبی داشتم که دچار قطی شد بازش کردم و از نو سیم کشیش کردم.

یه مشکل خیلی عجیب برام پیش اومد اونم این که میکروفن رو قطع کردم و وقتی سیمش رو لحیم میکنم صدای خیلی ضعیفی رو به خودش میگیره ولی وقتی سیم ها رو بدون لحیم وصل میکنم مشکلی پیش نمیاد.

حالا سوالم اینجاست که این مشکل رو چجوری باید حلش کنم یا بهتر بگم لحیم کردن سیم میکروفن قلق خاصی داره یا نه.
با تشکر

Amin224
2013/04/04, 23:19
بله عجیبه ! هر چه هست احتمالا زمانی که سیم ها رو لحیم میکنید ایجاد نویز میکنه .

بعد لحیم کاری سیمها به جایی نمیگیره ؟ اگر اینجور سطح لحیم رو با چسب بپوشونید !؟ اگر که نه یک راه کار خدمتون عرض میکنم احتمالا مشکل نویز لحیم برطرف میشه .

سیم ها رو به هم وصل کنید و برای اتصال به جای لحیم از چسب حرارتی یا چسب های فوری قوی استفاده کنید ، بعد با چسب برق روش رو بپوشونید .

darkknight
2013/04/05, 16:57
سیم لحیم رو عوض کنید
نوعی که روغن نداره بهتر جواب بده
یااینکه با اسپری خشک محل لحیم رو تمیز کنید

fari66
2015/04/09, 01:28
با سلام
چند روز پیش صدای سمت چپ هدفونم از کار افتاد و با تستهایی که کردم متوجه شدم سیم داخل اسپیکر قطع شده و مشکل از سمت فیش. وقتی بازش کردم تا یکی از سیمارو که قطع شده بود لحیم کاری کنم متاسفانه زدم صفحه ای که چسبیده بود به پشت اسپیکرو کندم. :( از مهندسین کسی هست که منو کمک کنه؟ انگار با نوعی چسب رسانا چسبونده بودن!!!!!!
توو عکسم کاملا" مشخصه... سیمارو لحیم کردم حالا مونده اون صفحه که کنده شده.38023

aryaiee
2015/04/09, 07:37
با سلام
چند روز پیش صدای سمت چپ هدفونم از کار افتاد و با تستهایی که کردم متوجه شدم سیم داخل اسپیکر قطع شده و مشکل از سمت فیش. وقتی بازش کردم تا یکی از سیمارو که قطع شده بود لحیم کاری کنم متاسفانه زدم صفحه ای که چسبیده بود به پشت اسپیکرو کندم. :( از مهندسین کسی هست که منو کمک کنه؟ انگار با نوعی چسب رسانا چسبونده بودن!!!!!!
توو عکسم کاملا" مشخصه... سیمارو لحیم کردم حالا مونده اون صفحه که کنده شده.38023

دوست عزیز در تاپیک دیگران سوال نپرسید.سوال خود را در بخش صوت و تصویر بپرسید.