PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی انجمن مک برای من | محلی برای رفع مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری مک و ios و اپلی

Ilight
2013/03/31, 14:10
سلام
در انجمن مک برای من ما ارشیو کاملی از نرم افزارهای مک را برایتان به صورت تست شده و لینک مستقیم امادهکریدم که شما به راحتی می توانید هر انچه که نیاز دارید را دانلود و استفاده کنید، همچنین با وجود تیم متخصص ما در زیمنه مک و ios شما می توانید در کمترین زمان جواب تخصصی مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری خودتون رو پیدا کنید، همچنین تعداد بسیار زیادی اموزش نیز برای شما فراهم شده است....
برای مشاهده امکانات بسیاری دیگر و استفاه از اون ها می توانید به انجمن مراجعه کنید
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
~~~~
در قوانین گزینه ای در مورد معرفی سایت ندیدم، لطفا در صورتی که اشکال دارد مدیران بفرمایند.با سپاس

Castiel
2013/03/31, 20:38
از شما که فروم دارید بعید است به بخش های انجمن دقت نکنید و تاپیک خود را در بخش بحث آزاد ایجاد کنید!

Ilight
2013/03/31, 20:46
از شما که فروم دارید بعید است به بخش های انجمن دقت نکنید و تاپیک خود را در بخش بحث آزاد ایجاد می کنید!پوزش می خوام فکر می کردم در بخش مکینتاشتون فقط نرم افزارها رو معرفی میکنید، سپاس از لطفتون بابت انتقال تاپیک.

Castiel
2013/03/31, 22:58
پوزش می خوام فکر می کردم در بخش مکینتاشتون فقط نرم افزارها رو معرفی میکنید، سپاس از لطفتون بابت انتقال تاپیک.
در بخش مکینتاش هم سه بخش زیر مجموعه وجود دارد. در صورت امکان می توانید مطالب آموزشی خود را با ذکر منبع و لینک سایت خودتان در بخش مکینتاش قرار دهید تا دوستان استفاده کنند.
موفق باشید.

Ilight
2013/09/28, 12:43
ورژن ۳ مک برای من رو نمایی شد، همچنین سرور سایت به ایران منتقل شد برای افزایش سرعت لود برای کاربران.