PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ُسوال و مشکل در مورد کولانت

rre_za
2013/03/30, 11:38
با سلام

حدود 5 ماه هستش که من یک کیت کاملِ XSPC گرفتم یک بطری کولانت هم بم اشانتیون دادن... بطری کولانت مارک خاصی نداشت یک بطری ساده بود.

حالا بعد چند ماه دیدم که رنگ کولانت تغییر کرده تصمیم به تعویض کولانت گرفتم

سیستم رو که باز کردم دیدم شیلنگ خیلی کثیف شده حالا میخوام بدونم این قضیه طبیعی هستش که اینقد لوله ها کثیف شه ؟
اگر نه دلیلش استفاده از کولانت نا مرغویه ؟

ایا نیاز هست بلاک رادیاتور و پمپ تمیز شه یا تعویض لوله های پلاستیکی کفایت میکنه ؟

رنگ کولانت زمانی که تازه توی سیستم ریخته بودم :

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

لوله های پلاستیکی در حالت عادی :

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

در حال حاضر :

مشخصات کامل ست :
بلاک : Raystorm
پمپ : D5 dual Bayres
راد : RX240

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

rre_za
2013/03/30, 22:00
هیچکس هیچ نظری نداره !؟

moli_ahmad
2013/03/30, 22:14
كولانت مارك نداشت؟ نبايد ايتجوري ميشد قاعدتا .به نظر من اره همه رو تميز كنيد با اب مقطر

Castiel
2013/03/30, 22:39
استفاده از کولانت هایی که هیچ اطلاعات و برندی ندارند نتیجه ای بهتر از این نخواهد داشت. مهم ترین مسئله به زمان تولید و زمان انقضا مربوط می شود که باید آنها را چک کنید. به هر صورت اکنون انتخابی در بازار ندارید.

moli_ahmad
2013/03/30, 22:48
من كه دنبال شيلنگ رنگي هستم كه خودمو راحت كنم با همون اب مقطر هايي كه از داروخونه ميگيرم كولانت كه گير نمياد

rre_za
2013/03/31, 08:50
اره دیگه... منم شیلتگ هارو عوض میکنم و بلاک cpu رو تمیز میکنم بعد هم از اب مقطر استفاده میکنم