PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : David Hayter صدای Snake را به اقای Kiefer Sutherland واگذار نمود!

Flanker
2013/03/29, 20:14
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

بعد از نشان دادن تریلر جدید بازی MGS5: Phantom Pain، این سوال پیش آمد که چرا صدای Snake را دیگر آقای David Hayter که از سال 1998 با صدای بسیار عالی خود به این شخصیت و بعدها به Big boss جان می‌داد، دیگر نیست (؟) هنوز دلیل مشخصی از این که وی چرا در پروژه جدید کوجیما حضور ندارد و اقای Kiefer Sutherland (وی بازیگر نقش جک باور در سریال 24 بود) به جای ایشان امده است در دسترس نیست. وی در صفحه توئیتر خود بعد از معرفی بازی MGSV اعلام کرد:

" خوب ببینید، حدااقل من در این مدت توانستم یک اجرا خوب داشته باشم. زمان خود بیان‌گر همه چیز است."

این مسئله موجب خشم بسیاری از طرفداران این سری را که 15 سال‌ با صدای وی این بازی را دنبال کرده‌اند شده است؛ یکی از همین طرفداران از اقای Hayter سوال کرد که ایا تماسی با شما از کوجیما یا تیم سازنده بازی برای نقش داشتن در MGSV شد؟ وی پاسخ داد،

"نـــــــــــه"

در اخر نیز شایان ذکر است اقای Geoff Keighley در مصاحبه‌ای که با اقای Hideo Kojima در GDC امسال داشته است وی اذعان کرده است اقای David Hayter در این بازی و بسیاری چیزهای دیگر حضور نخواهد داشت.

از کارهای اقای Kiefer Sutherland که در بخش صداپیشگی داشته است می‌توان به بازی Call of Duty: World at War (نقش Sgt. Roebuck) در کارتون Monsters vs Aliens و چند کار دیگر اشاره کرد.
siliconera (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

Castiel
2013/03/29, 21:34
دوست عزیز مطالب را خودتان ترجمه می کنید؟

Flanker
2013/03/29, 22:13
دوست عزیز مطالب را خودتان ترجمه می کنید؟
نه من اونقد هم اینگلیسیم قوی نیس من بعضیا رو با کمک بابیلون یا گوگل ترنسلیت تر جمه میکنم یا از دوستام کمک میگیرم اینو دوست خوبم فرهاد جان ترجمه ایده اند
اگه مشکلی داره از این به بعد فقط اخبارای که خودم ترجمه کردم بزارم؟؟

Devileytion
2013/03/30, 11:59
آخه این چه بلا هایی که امسال سره ما میاد ؟ چه گناهی کردیم ما گیمرا ؟