PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نقد آخرین بازی ای که بازی کردید

Flanker
2013/03/29, 18:13
توی این تاپیک به نقد کوتاه آخرین بازیهایی که انجام دادیم میپردازیم. فقط چند تا قانون باید رعایت بشه...

- حداقل دو یا سه خط در مورد بازی بنویسین
- حتما به بازی امتیاز بدین. (اگه خواستین به تک المان ها هم امتیاز بدین : گیم‌پلی ؛ صداگذاری و موزیک ؛ گرافیک و جذابیت)
- به هیچ وجه بحث اصلی تاپیک رو منحرف نکنین
- مشخص کنید امتیاز رو از چند دادید(از 5 یا 10 یا 20 یا 100)

ممنون

Flanker
2013/03/29, 18:29
خوب اول خودم شروع میکنم
Scribblenauts Unlimited

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
پلتفرم: 3ds ، wiiu ،pc
سازنده:5th cell
سبک:تقریبا معمایی!!
انسان ها ان قدر با تخیل و فانتزی های مختلف عجین شده اند که نمیتوان روزی را بدون تخیل تصور کرد.بازی ، فیلم،کتاب وموسیقی دقیقا تفریحاتی هستند که به پرورش تخیل انسان ها کمک میکنن. بازی Scribblenauts Unlimited هم دقیقا میخواهد تخیل شما رو بکار گیرد!!
این بازی که ابتدا بانام Scribblenauts بر روی کنسول دستی Ds عرضه شد به دلیل متفاوت بودن سروصدای عجیبی در دنیای بازی ها به پا کرد.دراین بازی دفترچه جادویی در اختیار شما قرار میگرفت که هر چه در آن مینوشتید به دنیای واقعی قدم میگزاشت.حالا پس از 3 سال عنوان جدیدی از این بازی با نام Scribblenauts Unlimited عرضه شده که با کیفیتی بهتر قصد دارد تخیلات شما را به واقعیت تبدیل کند.
ود در آخر: هرچه ذهن خلاق تر داشته باشید این بازی را بیشتر دوست خواهید داشت!!
نمره من به این بازی از 20 : 17

unihoin
2013/03/31, 15:36
Crysis 3

داستان بازی ادامه نسخه دوم هست.از نظر داستان ‍‍بردازی خوب کار شده.گرافیک به شدت بالاست.در حدی که اگر از 2 متری به مانیتور نگاه کنید شک میکنید که بازیه یا فیلم!گیم بلی نسبت به نسخه قبل بهتر شده و بازی کردن آسون تر و لذت بخش تر شده.اما هنوزم بعضی جاهاش آدم سردرد میگیره!
بازی خیلی زود تموم میشه.کلا 7 مرحله داره.اگر با اولین درجه سختی بازی کنید 5 ساعته تمومه.

نمره من(از 10):
گرافیک:10
گیم بلی:9
داستان:7
صدا:8
جذابیت:5

Flanker
2014/12/27, 23:45
نمیدونم تاپیک زیاد دیده نشده یا دیده شده و استقبال نشده!!معمولا افرادی که با سخت افزار سرو کار دارن زیاد بازی میکنن یا حداقل یه بازی رو کامپیوترشون نصب هست پس چرا نمیاید یه نقد کوچولو ازش بنویسید؟؟
متاسفانه به دلیل مشغله های بسیار زیاد چندان وقت زیادی برا بازی کردن ندارم!!آخرین بازی که به اتمام رسوندم child of light هست که به تازگی تموم کردم!!
پلتفرم:pc-ps4-ps3-x one-x 360 -wii u
سازنده:Ubisoft Montreal
سبک:پلتفرمر-نقش آفرینی
بی مقدمه بازی فوق العاده بود یکی از بازیای بود که به راستی اثبات میکرد هنوز بازی های دوبعدی پتانسیل خیلی زیادی دارن!!هم گرافیکش عالیه هم داستانش هم شخصیت پردازیش هم موسیقی متنش!!UbiArt framework تو این بازی غوغا کرده تصاویر هنری چند لایه بسیار زیبا که آدم رو مجذوب خودش میکنه داستانش هم فوقالعادس شخصیت پردازی تک تک افراد حاضر تو بازی هم فوق العادست آدم هی دوست داره یکی رو پیدا کنه و به گفتگو باهاش بشینه از نظر احساسی هم فوق العاده قویه!!موسیقی متنش بسیار بسیار عالی کارشده و الان هر کدوم از آهنگای متنش یه از آهنگای زنگ گوشیمه!!کسای که اینو بازی نکردن حتما حتما تحیش کنن و بازی کن حتی اگه گیمر نیستن و بازی نمیکنن!!امتیازای خوبی هم گرفته از اونی که یادم میاد از آی جی ان 93 گرفته و تو metacritic امتیازی که کاربران بهش دادن 8.1 است و متوسط امتیازاش بین نقد های مختلف 77 بود!!
امنیاز خودم بهش(از بیست):19

SAMAN
2014/12/28, 00:05
کالاف دیوتی جنگ های پیشرفته .......

نمره من(از 20):
گرافیک:20
گیم بلی:18
داستان:15
صدا:17
جذابیت:17

Mohammad Ali X
2014/12/28, 00:10
آی جی آی 2
نمره از 10
گرافیک:10
داستان:10
صدا:10
گیم پلی:9
جذابیت:10
34962

magiteq
2014/12/28, 00:23
خب بعد از مدت ها و اجبرا , RYSE رو تجربه کردم. (نقاط قوتُ) سطح فنی فوق العاده در تمامی موارد به جز AI ,گرافیک هنری خوب ,کنترل خوب ,یک پورت خوب برای PC.
(نقاط منفی) به شدت خطی و کاملا اسکریپت و به شدت تکرای خواهد شد روند بازی پس از مدتی , تایم گیمپلی بسیار کوتاه و حتی از همین زمان کوتاه هم خروجی خوبی نگرفتن و البته واقعا نباید هم بیشتر طولانی میشد با این وضعیت افتضاح. شخصیت پردازی کلا تعطیل و داستان به هیچ وجه کشش نداره و یه پس رفت نسبت به کرایسیس , هر چند اون هم مالی نبود , کمبو ها بسیار کم تعداد که پس از مدتی به شدت تکراری میشه و با توجه به زیر سبک **** & SLASH بازی , واقعا جای تعجیب داره که یکی از اصلی ترین ارکان رو در نظر نگرفتن , مکانیزم Button mash به شدت قابل پیش بینی میشه پس از مدتی و در کل مبارزات هیچگونه عمقی ندارن و تشکیل شده از چند ضرب ها و سپس نمایان شدن اسکلت به معنی وارد شدن به حالت finisher و در انتها یک QTE که هزارن بار تکرار میشه و هیچگونه چالش برانگیز نیست , باس های کم تعداد که برای این سبک باز هم جای تعحب داره و درجه سختی کل بازی و مبارزات باس ها , کاملا اسان هست و تقربیا روش مبارزه با تمام باس ها یک فرمول ثابت رو داره.
امتیاز 7 از 10

Yaser_Aramesh
2014/12/28, 00:52
34963

Assassin's Creed : Black Flag رو دو سه هفته پیش تموم کردم . به شدت لذت بخش بود , به خصوص بخش کشتی رانی . البته ناگفته نماند داستان اتزیو چیز دیگری بود .

کشتی رانی : 19 از 20

داستان : 17 از 20

گیم پلی : 19 از 20

موسیقی : 18 از 20 (موسیقی به خصوص هنگام نبردها خوب بود . هم خوانی What should we do with a drunken sailor فوق العاده بود و من هرگز فراموشش نمیکنم . چند روزدهنم افتاده بود و هی تکرار میکردم , مثل تو بازی میخوندم :)) همین الان یه سرچ زدم که دانلودش کنم فهمیدم What shall درسته , من همش Should میشنیدم ! الان هم یه بار دیگه درستش رو خوندم , وااااای , عالیه.)

به گرافیک نمیتونم امتیاز بدم چون من رو حداقل جزییات بازی کردم و به خاطر دمای CPU و کارت گرافیک لپتاپ نمیتونستم گرافیک رو بالا ببرم (رو حداقل جزییات هم دمای گرافیک و CPU رو 70 درجه بود ! )

در کل اگر میخواید چند روزی به عنوان یک دزد دریایی حریص زندگی کنید و چیزهای مختلفی تجربه کنید (کشتی رانی , شکار وال , کوسه , نهنگ , پیدا کردن گنج از روی نقشه , شنا زیر آب و ...) این بازی رو از دست ندید , به نظرم هر کسی بازی کنه در آخر از وقتی که براش گذاشته پشیمون نمیشه :-bd

دو باگ که من مشاهده و ثبت کردم : 1 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.!?p=161624&viewfull=1#post161624) و 2 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.!?p=161625&viewfull=1#post161625)

Hoplite
2014/12/28, 10:42
سلام.
متاسفانه 1 ماه هستش که نتونستم بازی کنم ! این کنکور ارشد امونم رو بریده...

و آخرین بازی که به جونم هم بسته هسش Total War Rome II

نمرات از 10

گیم پلی 10
گرافیک 10
صداگذاری 10
هوش مصنوعی 9
جذابیت 9
نزدیک بودن به واقعیت 9 ( از لحاظ تاریخی )

و در کل 10 میدم بهش و واقعا به نظرم فراتر از بازی هستش و بیشتر شبیه به کلاس تاریخ و سیاست و فرماندهی هستش. و در کنار اینا نبرد های عظیم و گرافیکی رو هم باید اضافه کرد.

th e nd
2014/12/28, 15:35
34969

Metal Slug X ! همون سرباز کوچولوی خودمون! بازی مخصوص PS1 هستش!
اون زمان ما تو 40 مین تمومش می کردیم!
امروز تو 25 مین تمومش کردم!
یکی از بازی هایی که خیلی حال می داد! میزدی می ترکوندی میرفتی!
نمرات از 10 :
گراف: 9.5
داستان: 10 (!)
هیجان: 9
تعدد اسلحه: 7
صداگذاری(تا چی بخوای): 8
موسیقی: 8
نقشه: 8
مرحله مزخرف: یکدونه مرحله نیمه مزخرف!
درجه سختی: 4
باحال بودن کلی: 9

34968

شخصیت مورد علاقه: Tarma

Lycas
2014/12/28, 17:52
من که قعلا سیستم رو فروختم !! مجبورم با همین سیستم چند صباحی سر کنم !!!
در حال حاظر مشغول Skyrim هستم (: باز خیلی عالی وگسترده هستش ...

داستان 10
گیمپلی 10
گرافیک 9
جذابیت 10
صداگذاری 9
گستردگی 10000000

اخیرا هم زدیم تو کار PES 15 (: لپ تاپ دوستان رو به TV 47 ایچ وصل میکنیم و صفا دیگه ...
خیلی بازیش عالیه ! تقریبا در سطح 2013 هست و به تعادل نسبی رسیده !!!!!

M.GH
2014/12/29, 19:03
رو لب تابم از بس داغ میکنه دیگه بازی نمیکنم با سیستم قدیمیم دارم بازیهای قدیمی میکنم.
چند روز پیش یه بازی با نام Red Faction II رو شروع کردم.بازی خوبی بود منتها 2 تا اشکال داشت یکم گیم پلیش بد بود برای نشونه گیری مشکل داشتم.
بعضی از جاهاش هر چی میکشتی تمومی نداشتند بازم بود یعنی خاصیت بازی اینجوری بود نباید تو اینجاها درنگ کنی باید زود از اونجا ددور بشی و گرنه کل اسلحات تموم میشد دشمنا بازم بودند.آخرشم حوصلم نشد با cheat بازی کردم:Dتمومش کردم رفت!!!
از 10 نمره میدم...ولی این بازی تو زمان خودش بازی بودااا !!!
داستان 8
گیمپلی 8
گرافیک 6
جذابیت 8
صداگذاری 9
چند تا عکس هم میزارم

3506535066350673506835069

M.GH
2014/12/29, 19:47
من معمولا همزمان با یه بازی اصلی عادت دارم 2 تا بازی مینی گیم یا مدیریتی و فکری ساده هم بازی کنم. خوبی این بازیها گرافیک بالا نمیخواهد و چند لول بازی میکنی بقیشو میزاری بعد....
مثل magic ball1,2,3 یا wonder line که کلا از 10 بهشون 10 میدم چون بهترینهای سبک خودشون هستند.
350713507235073

MoJtAbA
2015/02/08, 21:06
خب ، بیاید یکم از کشت و کشتار و بزن و بکوب دور بشیم ! ممکنه بگید که یوبیسافت اصلاً شرکت خوبی نیست و اکثر بازی هایی که منتشر کرده دارای مشکل هستند. اما این شرکت بعضی اوقات بازیهایی میسازه که شاید گرافیک خاصی نداشته باشن و تبلیغات زیادی هم واسشون نشده باشه اما موفق تر و پرطرفدار تر هم از بازی های دیگش از آب در بیان ! مثلا Child Of Light یا Rayman.
جدیداً یوبیسافت یک بازی با نام Grow Home منتشر کرده که شبیه عناوینی هست که نام بردم. حجم خیلی کمی داره ( حدوداً 600 مگابایت ) و سیستم خیلی قوی ای هم برای اجرا احتیاج نداره. داستان بازی اینطور که من خوندم این هست که شخصیت بازی یه رباتی هست با اسم BUD که قراره با کاشتن یک گیاه برای جهان خودش اکسیژن بسازه. راه رفتن این ربات هم خیلی خنده داره داره میگه که من دست و پا چلفتی هستم ! گرافیک هم به قول معروف یک حالت بچه گانه ای داره که مطمئن باشید با دیدنش جذبش میشید ! چند تا عکس هم از اول های بازی گرفتم که با محیط بازی بهتر بتونید آشنا بشید. فقط بعضی اوقات یه موقع راه رفتن و کلاً حرکت BUD ، دست و پاش داخل زمین یا سنگ ها میره که شاید اذیتتون کنه.
به قول یکی از سایت های خارجی که به این بازی امتیاز داده بود : پروژه های کوچکی مثل این بازی بسیار ارزشمند تر از Far Creeds و Assassin’s Crys هستند. در کل من از این بازی راضی هستم و امتیاز کامل رو بهش میدم.

36455 36456 36457 36458 36459

Blue Lotus
2015/03/07, 14:39
رزیدنت اویل روولوشن 2 اپیزود 1 و 2
تو بازی های سطح متوسط بازی خوبی هست و بعد از سال ها اندکی منو یاد سری های دو و سه اویل انداخت . همونطور که گفتم بازی سیستم متوسط و حتی پایین تر لازم داره بنابراین اکثر افراد میتونن تجربش کنن و تم ترسناک هم بسیار کم هست لا اقل من که به اون صورت نترسیدم و بیشتر بازی هیجانی هست تا ترسناک ، داستان بازی زیاد قوی نیست اما بد هم نیست و نسبتا سرگرم کننده هست ، گرافیک و صدا گذاری نسبتا به بازی های سطح بالا حرفی برا گفتن ندارند اما به چشم یه بازی رده متوسط بسیار عالی هستند ، اپیزود اول برای من حدود ۳ ساعت و شاید کمتر طول کشید و واقعا کوتاه بود
امتیاز من به این بازی
داستان : 8
گیم پلی : 8
گرافیک : 7
جذابیت : 9
صداگذاری : 9
در انتها بازی رو به دوست داران این سبک و این سری بسیار توصیه میکنم.
عکس های بازی :
37236372373723837239

dll
2015/03/07, 17:16
مدتی که بازی Wasteland2 رو دارم تجربه میکنم پدر سبک نقش افرینی بوده.....برای کسایی که که عاشق این سبکن مثل مشق شبه.
مبارزه ها کلاسیک و نوبتیه.
زمان افزایش مهارت های تیمت خیلی دقت می خواد و تعادل خیلی مهمه
گیم پلی 9
صدا گذاری 9
داستان 10
گرافیک 8
ارزش بازی ......

Blue Lotus
2015/03/12, 21:59
رزیدنت اویل HD Remaster
اولش که بازی رو اجرا کردم فکر نمیکردم اینقدر کیفیتش افزایش پیدا کرده باشه البته دوستان باید مد نظر داشته باشن که بازی اورجینال مال حدود 15 تا 20 سال پیشه و به نظرم این بازسازی بسیار ترو تمیز و خوب انجام شده ، کنترل بازی بسیار کلاسیک و محدود هست و مطمئنا برای گیمر های جدید تر بسیار زجر آور و عذاب آور خواهد بود و حتی برای گیمیر های قدیمی هم در ابتدا سخت و به دور از حوصله به نظر می رسه اما با پیشرفت در بازی خیلی زود به شرایط عادت می کنید ، هیجان بازی زیاد نیست هرچند که گاهی با پیدا شدن به یکباره زامبی ها قدری آدرنالین خون بالا میره و ترس وجود آدمو فرا میگیره ولی در کل بیشتر معماهای کلاسیک بازی هست که آدم رو درگیر و میخکوب خودش میکنه ، محیط ها با وجود بافت های نسبتا بی کیفیت و قدیمی زیباست و حس نوستالژیکی رو به آدم ( مخصوصا گیمر های قدیمی ) میده ، سیستم سیوینگ هم در ابتدا مانند گیمپلی محدود بازی حرص آدم رو در میاره و باید به مکان دستگاه های چاپگر دستی برید و با داشتن ریبون ( جوهر ) سیو رو انجام بدید .
در کل بازی فرا تر از انتظارم بود و به دوست داران این سبک و به خصوص گیمیر های قدیمی تر که نسخه های قدیمی سری رو بازی کردن به شدت بازی رو توصیه میکنم .
امتیاز من به بازی :
داستان : 9
گیمپلی : 8 ( محدود - حرص درار - لذت بخش )
گرافیک : 8
صدا گذاری : 7
جذابیت : 8
عکس هایی از بازی :
37245372463724737248

aryaiee
2015/03/14, 13:12
من بعد از یک وقفه به علت کمبود سخت افزار مجدد به دنیای بازی برگشتم >:D<
درا ولین اقدام CALL OF DUTY ADVANCED
گیم پلی:8
موسیقی و صدا گذاری:7
گرافیک:8
موضوع و داستان بازی:9
در کل راضی بودم من عاشق COD هستم اما خوب اینبار صدا و موسیقی مثل نسخه های قبل نبود.موضوع بازی هم لذت بخش بود.تنوع سلاح هم مثل نسخه های پیشین.پیشرفت نسبی خوب بود.فقط آخرش خیلی حماسی بود و البته حس دلسوزی و قهرمانانه را بر می انگیخت وقتی با یک دست میجنگید.

aryaiee
2015/03/21, 19:08
battlefield hard line
37470

اصلا ازش خوشم نیومد.حال و هوای battlefield رو نداشت.بیشتر شبیه یک فیلم بود.
گرافیک:5
گیم پلی:5
صدا:6
داستان:3
امتیاز نهایی و ارزش بازی:3

Flanker
2015/03/22, 12:18
آقایان با عرض شرمندگی من یادم رفته تو پست اول به یه موضوع اشاره کنم(البته رفتم ویرایش کردم ودرستش کردم!!)خواهشا
مشخص کنید امتیاز رو از چند دادید(از 5 یا 10 یا 20 یا 100)!!باتشکر!!
من از فرط بی گیمی و کامپیوتر ذغالی گیم جدید نتونستم بازی کنم بازم child of light رو بازی کردم خیلی خیلی فوق العادس به خصوص که این دفعه خیلی آروم تر بازی کردم و به بافت تصاویر بیشتر دقت کردم کسای که بازی نکردن حتما حتما بازی کنن!!امروزا اکثر بازیا با سروصدای زیادی که میکنن آدم رو گول میزنن و نمیزارن بازیای خوب رو خوب بازی کنن!!تو این بلبشو بازار گول نخورید و اینجور بازیای بی ادعا ولی پر محتوا رو از دست ندید!!

MoJtAbA
2015/04/05, 15:29
چند سال پیش که این بازی منتشر شد ، بخاطر تعصبی که روی Dante قدیمی داشتم ، طرف این بازی نرفتم. همون موقع هم ازش خوشم نمیومد چون به کل بازی و شخصیت بازی رو از ریشه تکون داده بودند. تا همین چند روز پیش که یکی از دوستان بنده گفتند که یه امتحانی بکنم. ( ناگفته نماند که بنده هم بیکار بودم و با کله قبول کردم :D ) الان که بازی کردم دیدم چند سال پیش اشتباه میکردم و بهتر بود که همون موقع سراغ این بازی میرفتم. با این همه تعصبی که من داشتم و دارم اما از این Reboot بازی خوشم اومد. واقعاً بازی خوبی بود. اولین چیزی که خیلی خوشم اومد صداگذاری و موسیقی متن بازی بود. موسیقی بازی دقیقاً با جوی که بر هر مرحله حاکم بود ، هماهنگ شده بود. آهنگ های سبک Death Metal ای که برای این بازی انتخاب شده بودند همگی عالی بودن. از هر لحاظ بشه از این بازی ایراد گرفت از این یه مورد نمیشه ایرادی گرفت !

مورد بعدی گیم پلی بازیه. اسلحه ها و شمشیر های مختلف همراه با حرکات متنوع وادارتون میکنه که فقط از یک سلاح استفاده نکنید بلکه پشت سر هم از سلاح های مختلف استفاده کنید مخصوصاً اینکه هر اسلحه حرکات مخصوص خودش رو داره. درواقع بازی کاری میکنه که دستتون درد بکنه و کلیک چپ موستون هم از کار بیفته :D که اتفاقاً برای موس من همین اتفاق افتاده. بیچاره کلیک چپش سکته ناقص زده !

داستان هم که همون داستان سری های قبل بود فقط با یکمی ویرایش و حذف کردن بعضی شخصیت ها.

از گرافیک بازی زیاد خوشم نیومد چون هنوز جای کار داشت. گرافیک بازی در حد یک عنوان متوسط بود. فقط در بعضی مواقع مثل استفاده از شمشیر Osiris متوجه نورپردازی نسبتاً خوب میشدید.

اما ایراد هایی که من خودم از بازی گرفتم :

یکی اینکه اینگار نه اینگار شهر پر از شیاطین مختلف هست ! در یک روز آفتابی همراه با کمی ابر در آسمان و تابش زیبای نور خورشید بر پیاده رو ها ، میریم که هیولا شکار کنیم :| در حالی که در سری های قبلی فضای بازی تاریک و بدون نور بود. شما خودتون متوجه ترسی که توی محیط بود میشدید.

دو اینکه Boss Fight ها کم بود ولی حداقل اون چندتایی هم که بودند خوب کار شده بودند.

گرافیک متوسط بازی که میتونست بهتر از این هم بشه.

نکات مثبت :

گیم پلی سریع و روان همراه با هیجان زیاد

شخصیت پردازی عالی.در عرض چند ثانیه باهاش ارتباط برقرار میکنید. یکی از نقاط قوتش این بود که Dante هنوز اون دیوونه بازی ها و شوخی ها رو داشت. من خودم از دیالوگ هایی که بین Dante و شخصیت های دیگه خیلی خوشم اومد. اگر چه که بدون کلمه Fu** کل مکالماتش نصفه میموند !

وجود سلاح های مختلف

داستان پردازی خوب

صداگذاری عالی و متناسب با جو بازی ( اصلاً مگه میشه از Death Metal ایراد گرفت ؟ :D )
نمرات من بهش این شکلی هست :

داستان : 9/10
گرافیک : 7.5/10
صداگذاری : 10/10
گیم پلی : 9/10

در کل من با اینکه بعد از این چند سال از روی تعصب بازی نکردمش و یک دفعه ای بازیش کردم خیلی خوشم اومد.

37994 38000 37998
37996 37997 37995
38001 37999

aryaiee
2015/04/05, 19:24
دوستان نمرات بنده در بخش گرافیک،واسه کنسول هستش نه pc.البته خیلی هارو روی pc بازی کردم.

halo4

سبک شوتر اول شخص.من زیاد خوشم نیومد.محیط ها ساده به نظر میومد.game play هم ادامه نسخه قبل رو استارت میزد که باز هم چندان جالب نبود.دشمنان به سختی نابود میشدند.مستر چیف شخصیت اصلی داستان تقریبا همه جا تنها بود با اینکه صحبت از ارتش بزرگ زمین بود.به جز دستیار دیجیتالی اش کورتانا،شخصیت دیگه ایی همراه اش نبود.
گرافیک:5
گیم پلی:4
موسیقی و صداگذاری:3

aryaiee
2015/04/12, 19:56
بازی max payne 3 البته من با تاخیر بازی کردم :ar!
جزء معدود بازی های سوم شخص است که من دوست دارم.هر 3 نسخه رو بازی کردم.این نسخه عالی بود.(کنسول)
گرافیک:9
داستان پردازی:9
صدا گذاری و موسیقی:8
روند بازی بسیار عالی بود.هوش دشمنان خوب بود.

38108

magiteq
2015/04/12, 22:56
max payne 3 به جرات میگم بیشترین جزییات رو در بخش انیمیشن در یک اکشن سوم شخص داشت اون هم در نسل قبل

nariman seraj
2015/04/13, 03:36
والا من در حال حاظر دوتا بازی رو رو ps4 دارم بازی میکنم.

Assassin's Creed Unity
The Evil Within

نقد هر دو رو هم به زودی قرار میدم انشاالله

اما یه سری نکات در مورد بازی ها هست که ممکنه جالب باشه.

در بازی AC unity یکی از نقاط قوت هوش مصنوعی بالای بازی هست و همینطور آسیب پذیری Arno در نبرد که باعث میشه با دقت بیشتری به مبارزه بپردازیم.

اما در بازی The Evil Within یک نقطه ضعف خیلی بد هست و اونم تو گیم پلی بازی هست که واقعا برای چشم ظرر داره. اونم تکون خوردن بیش از حد دوربین در مواقع دویدن هست که تو تایم بالای 3 ساعت واقعا چشم رو خسته میکنه، بر عکس uNITY که از دویدن لذت میبرم.

aryaiee
2015/04/23, 13:35
این چند روز یکمی وقت آزاد داشتم نشستم پای 2 ورژن از بازی army of two و هر دو قسمت رو تا انتها بازی کردم.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)]

دومی یعنی devils cartel از همه نظر بهتر بود خوب طبیعی هم بود.واقعا یک ارتش 2 نفره بودند و در تمام بازی تمام حرکات باید هوشمندانه باشد و حواستون به partner باشه که زخمی شده یا نه و اینکه چندین دستور مختلف در بخش هایی مختلف هستش که باید حواستون باشه دستورات رو اگر به موقع بهش بدید قطعا کمک بهتری میکنه به روند بازی.
تعداد اسلحه ها واقعا زیاده!در هر مرحله 3 مدل اسلحه میتونید همراه داشته باشید ( البته یکیش فقط باید سلاح کمری باشه ) و نکته جالب توجه این هستش که تمامی اسلحه ها قابلیت customize دارند از خشاب و رنگ سلاح بگیرید تا...

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

چندین لباس مختلف هم برای انتخاب هستش.در کل بازی شلوغ اما قابل درکی است.با احساسات شما بازی میکنه وقتی کشته شدن دوستان و همراهان رو میبینید.
هوش مصنوعی بازی عالی است.اول از همه همراه شما بهترین هوش رو داره و دشمنان هم هوش خوبی دارند.مثلا در صورت پیشروی شما دشمن کم کم عقب نشینی تاکتیکی جالی داره و یا حتی سر شما پایین هستش معمولا دشمن شلیک الکی نمیکنه.وقتی دارند خشاب پر میکنند قایم میشن و مجدد پس از مسلح شدن جاشون رو عوض میکنند.
چون تنها نیستید هیچ استرسی ندارید و مطمئن هستید یکی برای کمک همیشه هستش.خلاصه نکات ریز این بازی زیاده و من از هردو ورژن مخصوصا devils cartel بسی لذت بردم =D>

موسیقی:9
گیم پلی:9
گرافیک:8

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

Dan
2015/07/15, 16:57

بعد از مدت ها زندگی در غرب وحشی با بازی های Desperados 1 ، Gunslinger و Cooper's Revenge بالاخره رسیدم SH Crimes and Punishments رو تموم کنم. در کل بازی جذابی بود و به نسبت نسخه قبلی اشکالات فنی خیلی کمتری داشت. برخلاف نسخه های قبل قسمت های فکری و معمایی خیلی کم شده و بیشتر روی داستان تمرکز داره. معما ها بسیار ساده طراحی شدن و حل کردنشون لذت خاصی نداره. برای حل معما ها نیازی به کاغذ هم ندارید و بیشترشون در کمتر از یک دقیقه حل میشن. تنوع مسائل بسیار کمه و بیشترشون باز کردن قفل هست و از یک الگوی تکراری پیروی میکنند که واقعا خسته کننده هستند. بخش داستان اوضاع خیلی بهتری داره. در کل 6 پرونده وجود داره که دو تای اول تعداد شخصیت های زیادی داره ولی بقیه به 3-4 کاراکتر محدود هستند. البته تعداد کم شخصیت ها دلیل بر سریع تر حل شدن پرونده ها نیستند. سناریو ها نسبتا تکراری هستند و نمیتونن زیاد شما رو قافل گیر کنند مخصوصا کسانی که طرفدار کتاب ها و فیلم های این سبک هستند. بعضی از پرونده ها رو میشه از همون اول بصورت کامل حدس زد. گیم پلی بازی قابل قبوله ولی کنترل کاراکتر به روانی و راحتی خیلی از بازی های خوب سوم شخص نیست. واتسون هم بعنوان همراه زیاد سد راه میشه و هوش مصنوعی چندان خوبی نداره. دیالوگ هایی که برای بخش بررسی محیط استفاده شده کمک زیادی میکنه اما از سهم شما برای فکر کردن کم میکنه و نمیذاره خودتون زیاد فکر کنید. توی این قسمت با یکی از خنگ ترین واتسون های سری شرلوک هلمز رو به رو هستید که در درک ساده ترین فرضیات هم مشکل داره! دیالوگ هایی هم که در حین بازی میگه واضح ترین مسائل هستند و بصورت خلاصه میشه گفت خیلی بد طراحی شده. صداگذاری شخصیت ها مثل قسمت های قبلی خیلی خوب انجام شده و صدا ها با شخصیت ها هماهنگی دارن. صدا های محیطی در بعضی صحنه ها بصورت خیلی مصنوعی طراحی شده ولی در بقیه قسمت ها مشکلی نداره. گرافیک بازی هم نسبت به قبل پیشرفت چشمگیری داشته. طراحی چهره شخصیت ها خیلی خوب انجام شده و احساساتشون کاملا قابل تشخیصه. طراحی محیط ها هم در حد خیلی خوبیه و گیرایی مطلوبی داره. در کل اگر به معما های پلیسی علاقه دارید پیشنهاد میکنم حتما این بازی رو امتحان کنید.

گرافیک: 8/10
صداگذاری: 9/10
گیم پلی: 6/10
داستان: 8/10

th e nd
2015/07/16, 08:13
41954

Max Payne 3 ، رنج فراوان

با نصب بازی و وارد شدن به اولین صفحه می تونم بگم من رو برد به چندین سال پیش.
موسیقی ای که از مکس پین 2 در ابتدای تصویر پخش شد. تو این لحظه واقعاً لذت بردم و به دست اندرکاران تبریک گفتم.
خوب و بد، خاطراتی هستند که با آنها باید کنار آمد.

در کل بازی جز چند ایراد دیگه نقطه منفی ای نداره.

1- این مکس پین، مکس پینی که باید باشه نبود. کمتر حس قدیم رو داشت. این همه انتظار کشیدیم برای نسخه سوم
اما اونی نشد که باید میشد. از اون حالت نوآر بکر و دوست داشتنی در نسخه های قبلی فاصله داشت.

2- بازی بیش از اندازه کشتار داشت. که باز هم کار مکس کشتار نبود.

3- وارد هر دری می شدی یه CG داشت که برخی مواقع آزار دهنده می تونست باشه.

نقاط قوت:

1- این بازی در هر حال مکس پین هست و ما دوستش داریم! :)>-

2- گرافیک انیمیشن و ... خیلی عالی.

3- هد شات ها هم که فوق العاده!

امتیاز های من:

گراف: 9

داستان: 9

حالت نوآر: 5.5 (این بخش خیلی مهم بود که سازنده ها باید بیشتر روش کار می کردن)

حس قدیم: 8

گیم پلی: 9

مجموع: 9

ما مکس را دوست داریم، هرچه که باشد. b-)