PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید تبلت تا 1400

aban366
2013/03/29, 08:32
سلام
دوستان من یه تبلت میخوام بخرم تو رنج نهایت 1400 باشه و خواسته هامم :
1- سیمکارت خور و دارای Gprs که تماس نیازی نیست پشتیبانی کنه
2- پشتیبانی از 3G
3- پردازنده خوبی که فیلمهای با کیفیت HD رو بشه روون دید
4- برند برام مهم نیست ولی کیفیتش خوب باشه و از تکنولوژی جدید صفحه نمایشها و پردازنده ها رو داشته باشه
نظر خودم رو هووایی 10 اینچ HD هستش با تحقیق هایی که کردم ولی میخواستم از راهنمایی دوستان هم بهره ببرم تا خرید اینده نگرانه تری داشته باشم
با تشکر

Yaser_Aramesh
2013/03/29, 08:58
تکنولوژی جدید پردازنده و صفحه نمایش که با بودجه شما نمیشه.من توصیه میکنم Asus Nexus 7 بگیرین.خوش قیمت هست

Hessam
2013/03/29, 10:46
این موارد (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)، شامل تمام مشخصات و ویژگی های درخواستی شماست...!
البته ناگفته نمونه که همشون یک مدل هست: Samsung Galaxy Tab 2 7.0 P3100
فقط حافظه شون متفاوته: 8 و 16 و 32 گیگابایت.
نکسوس 7 هم تمام مشخصات دلخواه شما رو داره. فقط قابليت مکالمه تلفني با سيم کارت رو نداره!

در نهایت انتخاب شما می تونه بین یکی از این دو (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) محدود بشه.

ضمناً فراموش نکنید که هر دو 7 اینچی هستن.

aban366
2013/03/29, 13:27
تکنولوژی جدید پردازنده و صفحه نمایش که با بودجه شما نمیشه.من توصیه میکنم Asus Nexus 7 بگیرین.خوش قیمت هست
سلام
اول ممنون بابتر اهنمایتون اما نکسوس مگه قابلیت سیم کارت رو داره/. و GPRS داره؟
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

این موارد (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)، شامل تمام مشخصات و ویژگی های درخواستی شماست...!
البته ناگفته نمونه که همشون یک مدل هست: Samsung Galaxy Tab 2 7.0 P3100
فقط حافظه شون متفاوته: 8 و 16 و 32 گیگابایت.
نکسوس 7 هم تمام مشخصات دلخواه شما رو داره. فقط قابليت مکالمه تلفني با سيم کارت رو نداره!

در نهایت انتخاب شما می تونه بین یکی از این دو (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) محدود بشه.

ضمناً فراموش نکنید که هر دو 7 اینچی هستن.

به نظرتون انتخاب این

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
ارزش یه 150 هزار تومان رو به نسبت اونها نداره با پردازنده قویتر و صفحه نمایش با کیفیت تر و امکانات کامل تر؟
یا این که نه همین گالکسی 2 سامسونگ همین 7 اینچشم به نسبت بهتر از هوواوی هستش
با تشکر