PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بازگشت سوارکاران تاریکی؟

Flanker
2013/03/28, 16:17
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

بعد از ورشکستگی شرکت THQ، مسئولان استودیو Vigil Games که خالق سری بازی‌های Darksiders بودند به شرکت Crytek USA ملحق شدند. چندی پیش در خبری اذعان کردیم که این عنوان گویا دیگر ساخته خواهد نشد؛ ولی در خبری که امروز منتشر شده است امیدهایی از امدن این بازی به گوش می‌رسد. اقای David Adams که رئیس شعبه امریکا استودیو Crytek می‌باشد، در صفحه Twitter خود پیام بسیار مهمی را پیرامون Darksiders کرد که به شرح زیر است: "پیشنهادی پیرامون بازی Darksiders انجام خواهیم داد. این افراد 7 سال تمام قلب و روح خود را پای این عنوان گذاشتتند و من فکر می‌کنم این خانه متعلق به سازندگانش است." با این سخن وی می‌توان امید داشت کرایتک در صدد خیرداری امتیازات بازی Darksiders باشد. ایا بار دیگر شاهد ساخته شدن عنوان جدیدتری از این بازی خواهیم بود؟
nintendoeverything (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

"قصد داریم تا برای خرید IP Darksiders وارد مزایده شویم.گذاشتن 7 سال از عمر و کار بر روی ان از صمیم قلب , من فکر می کنم این بازی به خانه ی اصلی خود تعلق دارد."

منبع: توئیتر