PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : .:: راهنمایی و کمک برای حل مشکل نصب ویندوز ::.

Amir99
2013/03/27, 19:59
سلام دوستان

بنده حدود یکسال از ویندوز 7 نسخه 64 بیتی استفاده می کردم.

ولی چند وقت پیش یک برنامه ای توی ویندوز سر و کله اش پیدا شد، به نام System Advance Protector AntiVirus ! و نشون میداد که روی سیستم Trojan و ویروس وجود داره!

این برنامه باعث شده بود که هیچ برنامه و بازی ای اجرا نشه! حتی My Computer هم باز نمی شد!

این در صورتی هست که سیستم هیچ وقت از آنتی ویروس ( نود 32 ) خالی نبوده! و سیستم به نظر میرسید که هیچ ویروسی نداشته باشه چون هر روز آپدیت می شد.

این برنامه رو نه من نصب کردم، نه کسی دیگه! نمی دونم از کجا سر و کله اش پیدا شد.

بعد از این اتفاق مجبور شدم ویندوز رو عوض کنم! (( گفتیم خوب نسخه فاینال ویندوز 8 اومده چرا اونو نصب نکنیم! )) :دی!

اول نسخه بایوس مادربرد رو به آخرین ورژن ارتقاء دادم که ویندوز 8 رو ساپورت کنه!

حالا مشکل چیـــســـت؟؟؟

ویندوز 8 نصب میشه ولی در آخرین ریستارت های بعد از نصب ویندوز، دیگه ویندوز بالا نمی یاد!

گفتم شاید مشکل از ویندوز 8 باشه، رفتم سراغ ویندوز XP گفتم شاید اون نصب بشه، ولی در کمال ناباوری هنگام نصب و قبل از ورود به قسمت فرمت کردن درایو، بــــلــــو اســـکـــریـــن میده!!!!

هارد دیسک رو از سیستم جدا کردم و زدم به سیستم دیگه، در عین خوش شانسی ویندوز بالا اومد! هارد رو ویروس کشی کردم ولی Trojan ای در کار نبود!

دوباره هارددیسک رو زدم به کامپیوتر خودم، ویندوز تا قبل از اولین ریستارت کار می کرد ولی بعد از ریست کردن سیستم، باز همون آش و کاسه!

یعنی دوباره هیچ برنامه ای کار نمی کرد، هیچ آیکونی هم باز نمی شد!

واقعاً کلافه شدم، مشکل از کجاست؟

دوستان لطفاً کمک کنیــد.

th e nd
2013/03/27, 21:36
اونطور که از مواردی که شما اشاره کردید برمیاد، مشکل از زمانی ایجاد شده که شما بایوستون
رو اپدیت کردید.
هارد هم روی یک سیستم دیگه جواب داده.
پس میمونه همون بایوس.
1- پیشنهاد میشه بایوس رو ریست کنید.
2- اگر گزینه اول فایده ای نداشت، از نسخه قبلی بایوس خودتون استفاده کنید.
3- قابل توجه عزیزانی که می خواهند بایوس خودشون رو برای اینکه می خواهند از ویندوز
8 استفاده کنند بروزرسانی می کنند، باید خدمتتون عرض کنم که نیازی به این کار نیست.
شخصا بایوسم رو 5 سال هست که بروزرسانی نکردم و با هیچ سخت افزار و نرم افزاری مشکل ندارم.
حالا اگه بروزرسانی نکنید مشکلی یش میاد؟
4- شخصاً بروز رسانی بایوس رو توصیه نمی کنم.

Amir99
2013/03/27, 22:09
اونطور که از مواردی که شما اشاره کردید برمیاد، مشکل از زمانی ایجاد شده که شما بایوستون
رو اپدیت کردید.
هارد هم روی یک سیستم دیگه جواب داده.
پس میمونه همون بایوس.
1- پیشنهاد میشه بایوس رو ریست کنید.
2- اگر گزینه اول فایده ای نداشت، از نسخه قبلی بایوس خودتون استفاده کنید.
3- قابل توجه عزیزانی که می خواهند بایوس خودشون رو برای اینکه می خواهند از ویندوز
8 استفاده کنند بروزرسانی می کنند، باید خدمتتون عرض کنم که نیازی به این کار نیست.
شخصا بایوسم رو 5 سال هست که بروزرسانی نکردم و با هیچ سخت افزار و نرم افزاری مشکل ندارم.
حالا اگه بروزرسانی نکنید مشکلی یش میاد؟
4- شخصاً بروز رسانی بایوس رو توصیه نمی کنم.

ممنون که پست دو کیلومتری منو خوندید و جواب دادید! :دی!
بله منم احتمال میدم مشکل از همون بایوس باشه. میخوام بایوس رو به نسخه کارخانه DownGrade کنم ببینم نتیجه چی میشه!