PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید لپ تاپ تا سقف 5 میلیون

leonard
2013/03/23, 17:14
با سلام خدمت اساتید محترم

بهترین لپتاپ از نظر سبک بودن ، کیفیت وطراحی،شارژدهی بالا و قدرت برای ادیت فیلم و کارهای گرافیکی
تا سقف 5 میلیون چه مدلی هست غیر از مک بوک پرو

با تشکر از راهنماییتون.

Hessam
2013/03/23, 18:30
خودتون ببینید و جستجو کنید، بهتر هست...! (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

leonard
2013/03/23, 18:53
ببخشید دوست عزیز متوجه منظورتون نشدم

میشه بیشتر توضیح بدین

ARMIN
2013/03/23, 21:31
سلام دوست عزيز

اميدوارم اين هنوز در بازار موجود باشد:

MSI Gaming GT683 Ci7 -16DD3-750Gb+128SSD

(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

MOHAMMAD MOBASHERI
2013/03/24, 11:51
ببخشید دوست عزیز متوجه منظورتون نشدم

میشه بیشتر توضیح بدین

یعنی روی جمله ای که آقا حسام نوشته کلیک کن دوست عزیز

iSteve
2013/03/25, 15:23
با سلام خدمت اساتید محترم

بهترین لپتاپ از نظر سبک بودن ، کیفیت وطراحی،شارژدهی بالا و قدرت برای ادیت فیلم و کارهای گرافیکی
تا سقف 5 میلیون چه مدلی هست غیر از مک بوک پرو

با تشکر از راهنماییتون.
چرا غیر از مک بوک پرو ؟؟؟! دقیقا همین مک بوک ها مناسبترین ها برای کاربرد شما هستند. مگه شما نگفتین که یه لپ تاپ با نگه داری شارژ بالا برای ادیت فیلم و کارهای گرافیکی لازم دارین که کیفیت عالی و وزن کمی داشته باشن؟ میدونستید نرم افزارهای گرافیکی و طراحی عکس و فیلم، بهترین کارایی خودشون رو روی دستگاههای اپل دارن؟ اگه کمی بیشتر در این باره تحقیق کنید بدون شک انتخابتون از بین مک بوک ها میشه. اما اگه واقعا از اپل متنفرید و یا به دلایلی تمایل به استفاده از اونا رو ندارید انتخاب دومتون رو از بین محصولات msi انجام بدین.

leonard
2013/03/25, 20:22
با تشکر ازشما و دوستانی که وقت میذارن و پاسخ میدهند
دلیل اینکه از محصولات اپل انتخاب نمیکنم:
یکی اینه که سیستم عاملشون ویندوز نیست یعنی فکر نکنم نرم افزارهای ios به خوبی ویندوز قابل دسترس باشن
دوم اینکه پولی که برای محصولات اپل میدی ارزشش رو نداره یعنی بیشتر پول مارک میدی
البته من منکر کیفیت ساخت محصولات اپل نیستم ولی واقعا گرونه و اصلا مقرون به صرفه نیست.

Hessam
2013/03/25, 20:26
[size=3]مدل msi ge70 واقعاً یکی از بهترین انتخاب ها می تونه باشه که قبلاً سعید عزیز بهم معرفی کرد.
قیمتش هم 4 میلیونه. اگرچه لب تاپ گیمینگ هست، اما کانفیگ بی نظیری داره و وزنش هم در برابر سایر رقبا از همه کمتر هست با وزن کمتر از 2500 گرم.

leonard
2013/03/25, 20:30
سلام دوست عزيز

(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.مشخصات-فنی-لپ-تاپ-نوت-بوک-Laptop-ام-اس-آی-MSI-Gaming-GT683-Ci7-16DD3-750Gb-128SSD)فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.مشخصات-فنی-لپ-تاپ-نوت-بوک-Laptop-ام-اس-آی-MSI-Gaming-GT683-Ci7-16DD3-750Gb-128SSD)

سلام دوست عزیز ممنون از راهنماییتون ولی مدل مد نظرشما هم سنگین هستش هم اینکه قدیمی هست
سبک با شارژدهی بالا و سی پی یو Ivy bridge مد نظرم هست.

leonard
2013/03/25, 20:35
اتفاقا یک ماه پیش قصد خرید همین مدل را داشتم که قبلا 7800 بود بعد شد 6450 الان هم بعید میدونم 4میلیون باشه فکر کنم 7 به بالا باشه
تمام فیلمهاشو از یوتیوب گرفتم واقعا محشره مخصوصا نسخه Dragon .

Hessam
2013/03/25, 20:37
اتفاقا یک ماه پیش قصد خرید همین مدل را داشتم که قبلا 7800 بود بعد شد 6450 الان هم بعید میدونم 4میلیون باشه فکر کنم 7 به بالا باشه
تمام فیلمهاشو از یوتیوب گرفتم واقعا محشره مخصوصا نسخه Dragon .

سه ماه پیش سه میلیون بود! الان 7 میلیون؟!!!!!!!!! فکر نمی کنم!
تمام سایت ها 3 و نیم زده بود چند ماه پیش! الان البته ظاهراً موجود نیست زیاد.

leonard
2013/03/25, 21:07
سلام دوست عزيز

(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.مشخصات-فنی-لپ-تاپ-نوت-بوک-Laptop-ام-اس-آی-MSI-Gaming-GT683-Ci7-16DD3-750Gb-128SSD)فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.مشخصات-فنی-لپ-تاپ-نوت-بوک-Laptop-ام-اس-آی-MSI-Gaming-GT683-Ci7-16DD3-750Gb-128SSD)

سلام دوست عزیز ممنون از راهنماییتون ولی مدل مد نظرشما هم سنگین هستش هم اینکه قدیمی هست
سبک با شارژدهی بالا و سی پی یو Ivy bridge باشه بهتر هست

leonard
2013/03/25, 21:22
GT60 دو سه روز مونده بود به عید 7500 قیمت گرفتم
GT70 فکر کنم الان حدود 7800 باشه ، که تفاوتشون فقط تو سایز ال سی دی هستش
البته این دو مدل دو نسخه داره نسخه اول که دیجی کالا هم برای فروش گذاشته با گرافیک GTX670 3gddr5 با پهنای باند 192bit
نسخه دیگه که واقعا فوق العاده اس
با گرافیک GTX675 4gddr5 با پهنای باند 256bit هست که خودم قبل از عید توی پایتخت روشن شده شا دیدم وتست کردم با Gpu-z
جالب اینه که دیجی کالا مدل 3gb را به قیمت 4GB که خیلی قویتره میفروشه که من توی قسمت نظرات فروش این محصول همین را قید کردم ولی متاسفانه نمایش ندادند!

leonard
2013/03/25, 22:24
البته یه مدل هم تو یوتیوب دیدم با همین مشخصات با گرافیک GTX680 4gddr5 که بعید میدونم تو ایران موجود باشه
در ضمن این مدل خیلی سنگین هست وتوی رده desktop replacement قرار داره
و حمل کردنش به خورده مشکل هست .

Hessam
2013/03/26, 08:48
دوست عزیز به نظرم دارید اشتباه می کنید...!!
لب تاپ های هم رده ی چنین کانفیگی، قیمتشون زیر 4 میلیون هست! توی تمام برندها شما می تونید ببینید! به جز اپل که بالای 7 میلیونه که به طبع پول کیفیت و برندش رو می گیره!
ام اس آی هم توی سری های کمی پایین ترش، قیمتش هاش حول محور 2 و نیم میلیون تومن می چرخه! کانفیگ هاش یه کمی متفاوت هست! یعنی ge 70 یا 60 یه مقدار قوی تره! انوقت قیمتش 5 میلیون بیشتره؟!!!!
الان ایسوس هم با چنین کانفیگی (به جز کارت گرافیک)، دور و بر 4 میلیون هست!
اینجوری که شما میگید یعنی ge70 از خیلی از موارد مک بوک پرو و مک بوک ایر اپل بهتر، گران تر و با کیفیت تره که هرگز اینطور نیست...!!!!
من چند ماه پیش می خواستم بخرم!! قیمت گرفتم، همه ی سایت های بین 3 میلیون و 600 تا سه میلیون و 800 بود! تازه کی؟! اون موقع که قیمت $ سر به فلک کشیده بود و 4000 تومن بود! الان که 3400 شده!
حتی با سعید افرازی عزیز هم مشورت کردم (مدیر انجمن نوت بوک) ایشون خودشون به صورت تقریباً حرفه ای با برند ام اس آی و خدمات پس از فروششون (ماتریکس) ارتباط دارن! من از ایشون یه نوت بوک 4 میلیونی خواستم، ایشون همین رو بهم معرفی کردن! پیغامشون هم موجود هست!
شما ge60 یا ge70 را با سایر برند های هم کانفیگ مقایسه کنید! وزنشون از همه سبک تر هست!!! از نظر وزن هیچ لپ تاپی به جز اپل توی دنیا وجود نداره که با وزن زیر 3 کیلو ام اس آی (سری gt) رقابت کنه!!! کانفیگ های سطح پایین تر هست که وزنشون بالای سه کیلوگرم هست! اما کمپانی ام اس ای موفق شده کانفیگی با چنین قدرت بی نظیری رو در اختیار کاربر قرار بده با وزنی بسیار عالی و قیمت بسیار خوب و خوش قیمت!!
ضمناً این مقایسه هایی که ازشون نوشتم، به جز اپل هست! اصلاً اپل اینقدر سطحش بالاست که در مقایسه با سایر برند ها نمی گنجه! قیمتش هم همینطور! کلاً واسه پولدارهاست! بحثش جداست و البته ما هم منکر برتر بودنش نیستیم! اما خب مقایسه اش با اینها اشتباه هست! اپل باید با یه مدل از برند خودش مقایسه بشه!

leonard
2013/03/26, 12:41
آقا حسام اگر اینطور باشه که شما میگین انتخاب قطعی من همین لپ تاپ هست{MSI GT70}
شما لطف کنید یه قیمت بگیرین البته اگه زحمتی نیست وبراتون مقدور هست دقیقا این کانفیگ :

CPU : Core i7 3610QM 2.3GHz 6MB
17.3 LCD : inch (1920x1080) Full HD
VGA : Nvidia Geforce GTX675M 4GB GDDR5
:Memory : 16GB DDR3 Max: 32GB
Storage : 2x64GB SSD+750GB SATA
3.9 kg

ولی بعید میدونم چهار میلیون باشه اگه با این قیمت موجود هست من همین فردا بیام تهران.

iSteve
2013/03/26, 16:27
با تشکر ازشما و دوستانی که وقت میذارن و پاسخ میدهند
دلیل اینکه از محصولات اپل انتخاب نمیکنم:
یکی اینه که سیستم عاملشون ویندوز نیست یعنی فکر نکنم نرم افزارهای ios به خوبی ویندوز قابل دسترس باشن
دوم اینکه پولی که برای محصولات اپل میدی ارزشش رو نداره یعنی بیشتر پول مارک میدی
البته من منکر کیفیت ساخت محصولات اپل نیستم ولی واقعا گرونه و اصلا مقرون به صرفه نیست.
دوست عزیز، سیستم عامل مک بوک پرو ios نیست.ios یک سیستم عامل برای دستگاههایی نظیر iPhone ، iPod و iPad هست. سیستم عاملی که مک بوک پروها از اون استفاده میکنند مکینتاش نام داره که به واسطه ی سخت افزار این لپ تاپ ها که به خوبی با سیستم عامل هماهنگ عمل میکنند باعث شده برای کاربردهایی که فرمودین بسیار عالی عمل کنه. مکینتاش یه سیستم عامل فوق العاده قدرتمنده که اگه توجه کرده باشید تمام ادیتورهای حرفه ای که به صورت فوق حرفه ای کارهای طراحی و ادیت فیلم و تصاویر رو توی فیلم های سینمایی و... انجام میدن تماما از سیستم های اپل مانند مک پرو یا مک بوک پرو استفاده میکنند.ضمن اینکه در مدل های جدیدتر این لپ تاپ ها شما قادر خواهید بود که سیستم عامل مکینتاش که به صورت پیش فرض روی این دستگاهها نصبه رو کاملا پاک کنید و ویندوز روش نصب کنید و همچنین تمامی نرم افزارهایی مثل افترافکت، فتوشاپ، پریمایر و...که برای طراحان حرفه ای هستند نسخه ی مکینتاش آنها در بازار به راحتی یافت میشود که همون طور که عرض کردم سرعت و کارایی اونها نسبت به نسخه ی ویندوزی بیشتره. این صحبت ها به دلیل اینکه طرفدار اپل هستم و بخوام نظرتونو عوض کنم نیست. قیمت زیاد مک بوک ها رو هم نسبت به دیگر لپ تاپ ها تکذیب نمیکنم ولی این گرونی بی دلیل نیست. اما خدمت شما عرض کنم که بازهم اگه نیازی به استفاده از مک بوک پرو نمی بینید سراغ محصولات msi بروید. لپ تاپ های این برند علاوه بر دارا بودن گارانتی بسیار عالی از کیفیت و قدرت بسیار خوبی برخوردارند. همون مدل GT70 و محصولات دیگر در همین سری از لپ تاپ های msi گزینه های عالی هستند.

leonard
2013/03/26, 17:03
دوست عزیز میشه یه مدل از محصولات اپل که بشه ویندوز روش نصب کرد و کارایی لازم را داشته باشه معرفی کنید ، ولی تا اونجایی که من اطلاع دارم سخت افزار محصولات اپل فقط با سیستم عامل مک سازگاری دارن ، بازم از همراهیتون متشکرم

iSteve
2013/03/27, 16:59
شما درست می فرمایید قبلا به خاطر طراحی کاملا متفاوت بورد، امکان نصب ویندوز بر روی سیستم های اپل وجود نداشت اما محصولات دو سه سال اخیر اپل با ویندوز سازگار شدن.
قیمت لپ تاپ msi GT70 که فرمودین حدود 7.5 میلیونه! اگه میتونید تا این اندازه خرج کنید از بین محصولات اپل میشه انتخاب های خوبی داشت، متاسفانه خیلی وقت بود که قیمت لپ تاپ ها رو نگرفته بودم و وقتی قیمت مک بوک ها رو دیدم تعجب کردم ولی به هر حال هنوز هم میتونید از میان مک بوک ها انتخابی داشته باشید اگه باز هم احساس کردین که نمیتونین اینها رو خریداری کنید یا برید سراغ سری قبلی مک بوک و یا محصولات ارزان تر msi.
لیست قیمت روز لپ تاپ های اپل(یه سایت کاملا معتبر): کلیک کنید (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) روی تمامی این مدل ها امکان نصب ویندوز هست.

(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

Hessam
2013/03/27, 17:30
ببخشید دوست عزیز! من یه عذرخواهی به شما بدهکارم! عذرخواهی می کنم!
GE 70 بود! نه GT 70!

MSI GE70 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

اینها (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) رو هم ببینید!

این (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) رو هم ببینید!

دیدن این لینک (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) هم خالی از لطف نیست!

در پُست های قبلیم، هر جا GT70 بود تصحیح کردم به GE70 تا کاربرانی که از این تاپیک بازدید می کنن، دچار گمراهی نشن. بازم عذرخواهی می کنم.
قیمت همه ی اینها 100% بین 3/5 تا نهایتاً 4 میلیون هست! جالبه بدونید توی رنج قیمت 5 میلیون، ام اس آی لب تاپی نداره! :D
من لب تاپی توی رنج قیمت حدود 5 میلیون از برند ام اس آی چیزی پیدا نکردم!

در غیر اینصورت، در پُست دوم لینکی (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) دادم و گفتم خودتون ببینید. مدل های دیگه رو می تونید مشاهده کنید + قیمت و مشخصات کامل موجود هست.

leonard
2013/03/27, 22:33
ببخشید دوست عزیز! من یه عذرخواهی به شما بدهکارم! عذرخواهی می کنم!
Ge 70 بود! نه gt 70!

msi ge70 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

اینها (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) رو هم ببینید!

این (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) رو هم ببینید!

دیدن این لینک (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) هم خالی از لطف نیست!

در پُست های قبلیم، هر جا gt70 بود تصحیح کردم به ge70 تا کاربرانی که از این تاپیک بازدید می کنن، دچار گمراهی نشن. بازم عذرخواهی می کنم.
قیمت همه ی اینها 100% بین 3/5 تا نهایتاً 4 میلیون هست! جالبه بدونید توی رنج قیمت 5 میلیون، ام اس آی لب تاپی نداره! :d
من لب تاپی توی رنج قیمت حدود 5 میلیون از برند ام اس آی چیزی پیدا نکردم!

در غیر اینصورت، در پُست دوم لینکی (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) دادم و گفتم خودتون ببینید. مدل های دیگه رو می تونید مشاهده کنید + قیمت و مشخصات کامل موجود هست.

ضمن تشکر و قدردانی از توجه شما
ge70 که شما پیشنهاد میدهید یه اشکال خیلی بدی که داره اینه که صفحه نمایش و کلا بدنه آن براق هست و خیلی سریع روی بدنه و کیبردش خش میافته و برای کسی مثل من که روی تمیزی لپ تاپ خیلی حساس هستم انتخاب خوبی نیست در کل
و اشکال دیگه این مدل این هست که چند وقت پیش از این مدل حدود چند هفته ای توی نمایشگاه ماتریکس بطور 24 ساعت استفاده کردن و دوباره جمع شون کردن و به مبلغ ارزونتر دارن میفروشن خودم از نمایندگی دلیل ارزون فروختن این دستگاه را در بعضی از فروشگاهها جویا شدم و این جواب را شنیدم، زمانی که آک این دستگاه دقیقا 3780 بود تعدادی از فروشگاهها 3400 هم میفروختن ودلیل این ارزون فروختن هم استفاده از این دستگاهها بود، وحالا این فروش ویژه هم احتمال زیاد از هموناست
طبق تحقیقاتی که تا الان انجام دادم فعلا از برند سونی مد نظرم هست

Hessam
2013/03/28, 08:41
ضمن تشکر و قدردانی از توجه شما
ge70 که شما پیشنهاد میدهید یه اشکال خیلی بدی که داره اینه که صفحه نمایش و کلا بدنه آن براق هست و خیلی سریع روی بدنه و کیبردش خش میافته و برای کسی مثل من که روی تمیزی لپ تاپ خیلی حساس هستم انتخاب خوبی نیست در کل
و اشکال دیگه این مدل این هست که چند وقت پیش از این مدل حدود چند هفته ای توی نمایشگاه ماتریکس بطور 24 ساعت استفاده کردن و دوباره جمع شون کردن و به مبلغ ارزونتر دارن میفروشن خودم از نمایندگی دلیل ارزون فروختن این دستگاه را در بعضی از فروشگاهها جویا شدم و این جواب را شنیدم، زمانی که آک این دستگاه دقیقا 3780 بود تعدادی از فروشگاهها 3400 هم میفروختن ودلیل این ارزون فروختن هم استفاده از این دستگاهها بود، وحالا این فروش ویژه هم احتمال زیاد از هموناست
طبق تحقیقاتی که تا الان انجام دادم فعلا از برند سونی مد نظرم هست

به هر حال. تنها مزیت بزرگ این GE70 وزن مناسب + کارت گرافیک بسیار قدرتمندش هست که در هیچ برندی کارت به این قدرت وجود نداره و با این قیمت!
از برند سونی هم مدل 13 اینچی Sony Vaio S13127PX یا 15 اینچی Sony Vaio SVS15127PX به نظر می رسه از همه بهتر باشن.
دیدن این عکس هم جهت مقایسه ی کارت های گرافیک لب تاپ ها خالی از لطف نیست:

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

leonard
2013/03/28, 22:24
دقیقا همینطوره تو این رنج قیمت کارت گرافیک با این مشخصات نداریم ولی یه کم بزرگه و یکی دیگه از نقطه ضعف هاش همین 17 اینچ بودنش هست.
ولی در کل برا کسی که زیاد جابجایی نداره میتونه انتخاب خوبی باشه.
البته ناگفته نماند که روی مین این دستگاه Msata هم برای یه مینی SSd تعبیه شده که خودش یه مزیت بزرگ هست.
این مدل : Sony Vaio S13127PX هم پیشنهاد خوبی هست حیف که ویندوز 8 روش نصبه
در ضمن قدرت واقعی کارت گرافیک هم فقط روی این دستگاهها هست به نظر بنده با کارت گرافیک:GTX 680M SLI (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
Alienware M18x R2, GTX 680M SLI, Core i7-3820QM (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
Review Clevo P570WM Barebones Notebook (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
Review Clevo P370EM Barebones Notebook (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
MSI GT70-0NE-609US (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
Origin PC EON17-SLX (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

leonard
2013/03/28, 22:26
از دوستان واساتید لپ تاپ با این مشخصات سراغ ندارید
1-صفحه نمایش مات 14 اینچ رزولوشن1920x1080 یا حداقل 1600x900
2-کمتر از دو کیلو
3-Ivy bridge
4-usb3+bt4
5-i7+8gb ram
6-شارژدهی بالا
7- ترجیها Sony یا Asus

Hessam
2013/03/28, 22:43
2-کمتر از دو کیلو
3-Ivy bridge
4-usb3+bt4
5-i7+8gb ram
6-شارژدهی بالا
7- ترجیها Sony یا Asus

در مورد بزرگ بودن GE70 مدل های 15.6 اینچیش هم هستن (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) که هیچکدوم به پای این مدل سونی (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) نمی رسه!

ظاهراً فقط همون مدل Sony Vaio S13127PX چنین مشخصاتی و ویژگی های مد نظر شما رو داره.
ضمناً شما می تونید ویندوزش رو فرمت کنید و ویندوز مد نظرتون رو نصب کنید که احتمالاً سون 7 هست.
پیشنهاد نهایی من همین هست.
یه مدل ASUS - N56VZ (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) هم هست که لب تاپ جدیدیه و وزنش بالاست. 2600 گرم! البته به نظر من خیلی وزن خوبی داره. سنگین نیست در قبال چنین کانفیگ قدرتمندی، وزن مناسبی داره.

اینها (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. AC%D9%88) رو هم ببینید!

leonard
2013/03/28, 23:01
در مورد بزرگ بودن GE70 مدل های 15.6 اینچیش هم هستن (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) که هیچکدوم به پای این مدل سونی (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) نمی رسه!

ظاهراً فقط همون مدل Sony Vaio S13127PX چنین مشخصاتی و ویژگی های مد نظر شما رو داره.
ضمناً شما می تونید ویندوزش رو فرمت کنید و ویندوز مد نظرتون رو نصب کنید که احتمالاً سون 7 هست.
پیشنهاد نهایی من همین هست.
یه مدل ASUS - N56VZ (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) هم هست که لب تاپ جدیدیه و وزنش بالاست. 2700 گرم!

اینها (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.جستجو) رو هم ببینید!

فعلا تا حالا این مدل: Sony Vaio S13127PX انتخاب اول هست

تا ببینیم بقیه دوستان نظرشون چیه؟

ASUS - N56VZ (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) هم اگه تو ایران با صفحه نمایش فول آچ دی گیر بیاد ریویی این مدل را هم تو یوتیوب دیدم جالبه
میتونه انتخاب خوبی باشه با چهار پورت USB3
ولی مشکلش همون وزنش هست.

Devileytion
2013/03/30, 11:56
از دوستان واساتید لپ تاپ با این مشخصات سراغ ندارید
2-کمتر از دو کیلو
3-Ivy bridge
4-usb3+bt4
5-i7+8gb ram
6-شارژدهی بالا
7- ترجیها Sony یا Asus

یعنی این کانفیگو فقط تو UltraBook های ASUS میتونی پیدا کنی . مخصوصا که گفتی سایزه کم+رزولیشن بالا و i7+وزن کم .
تایپیکو از اول میخوندم به نظرم تنها بدی GE70/60 اینه که SSD+HDD ندارن . یعنی دوال HDD 2.5" Support نیست .

leonard
2013/03/30, 21:19
یعنی این کانفیگو فقط تو UltraBook های ASUS میتونی پیدا کنی . مخصوصا که گفتی سایزه کم+رزولیشن بالا و i7+وزن کم .
تایپیکو از اول میخوندم به نظرم تنها بدی GE70/60 اینه که SSD+HDD ندارن . یعنی دوال HDD 2.5" Support نیست .
باتشکر از دوست خوبمون
اولترابوک ها هم فوق العاده هستند ولی یکی از نقاط ضعفشون اینه که کارت گرافیکشون اینتل هست
اگه لپ تاپی با مشخصات اولترابوک ها وجود داشته باشه که در کنار سخت افزار قدرتمند، شارژدهی بالا ، وزن کم و رزولوشن بالا کارت گرافیک مناسبی هم داشته باشه مطمئنا بهترین انتخاب هست

leonard
2013/03/30, 21:20
از دوستان سخت افزاری کسی پیشنهادی نداره؟

Hessam
2013/03/30, 21:25
از دوستان سخت افزاری کسی پیشنهادی نداره؟

به نظر نمی رسه به جز اون مدل ایسوس و سونی مورد دیگه ای باشه که مشخصات مد نظر شما رو داشته باشه!
ظاهراً تنها گزینه ی انتخابتون همون هست. شما همه چیز و خوبی ها رو میخواید که روی یک لب تاپ باشه. به طبع چنین چیزی در دنیا وجود نداره!
خلاصه هر وسیله ای یک ضعف داره. غیر قابل انکار هست. ناچار هستید بین بد و بدتر، بد رو انتخاب کنید.

leonard
2013/03/30, 21:31
باز هم تحقیق میکنیم ببینیم بهترین انتخاب چه لپ تابی هست
با توجه به مشخصات زیر:
سخت افزار قدرتمند، شارژدهی بالا ، وزن کم ، رزولوشن بالا و کارت گرافیک مناسب

leonard
2013/03/31, 23:59
این مدل مد نظرم هست : ASUS Zenbook UX51VZ-XH71

2.1GHz Intel Core i7-3612QM Quad-Core
8GB of 1600MHz DDR3 RAM
Dual 256GB Solid State Drives (512GB)
nVIDIA GeForce GT 650M Graphics (2GB)
15.6" Full HD LED-Backlit Display
1920 x 1080 Native Resolution
10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet
802.11a/b/g/n Wi-Fi, Bluetooth 4.0
Integrated Webcam, Microphone & Speakers
Windows 8 Pro (64-bit)
Battery 8-Cell
1.81 kg

اگه تو ایران پیدا بشه که اونم فعلا بعیده موجود باشه
واقعا فوق العاده اس
کسی میتونه اینو وارد کنه؟
از دوستان کسی رو آشنا ندارید ؟

leonard
2013/04/03, 22:32
upppp

leonard
2013/04/06, 11:04
uppppppppp

Hessam
2013/05/12, 18:41
Sony Vaio E14A37CDH (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)