PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کدام مادر بورد؟ دوستان کمک کنید زودتر اورژانسیه.

reza546
2013/03/22, 08:37
سلام دوستان
والا قبل این تاپیک یک تاپیک درمورد مشکل کلی مادربوردهای سری M5A97 R2.0 ایسوس گفتم (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. 9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B3%D8%B1%DB%8C-Asus-M5a97-R2.0) که بچه ها نظراتشونو دادن و منم نتیجه ای نگرفتم الان فقط میخواستم ببینم اگه مادربورد فعلیم رو ردش کنم و یک مادربورد سری Gigabyte GA-970A-UD3 رو بخرم بهتره یا نه؟

ARMIN
2013/03/22, 10:38
رضا جان،

مادربرد های گیگابایت حرف ندارن. ولی مادربرد های ایسوز هم خوبن.

چه انتظاری از ما داری؟ اگر بگیم آره، و شما بری بخری و باز این مادربرد جدید هم نتونه با تایمر خودش رو روشن کنه، اونوقت ما مقصر میشیم. اگر بگیم نه، که باید یک مدل جایگزین معرفی کنیم که اون هم باز همین داستانه که ما نمیدونیم کدوم مادربرد مطمئنا" این خصوصیتش کار مکینه. قاعدتا" باید مال همه کار کنه.

چون شما دنبال یک خصوصیت خاص هستید پیشنهاد میکنم تو فروم ها بگردید از دوستانی که مشابه این مادربردی که میخواهید بخرید رو دارند و ازشون بخواهید تست کنن به شما بگن آیا چنین خصوصیتی داره و کار میکنه یا خیر بعدا" با خیال راحت اقدام به خرید کنید.