PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Assassin's Creed: Revelations

neo
2011/10/23, 00:52
99
دلم واسه الطائر تنگ شده، بي صبرانه منتظرم تا بياد...
قابل توجه دوستان علاقه مند به سري بازي هاي Assassin's Creed، آخرين عنوان ساخته شده از اين سري از بازي با عنوان Assassin's Creed: Revelations در تاريخ 2 دسامبر سال ميلادي جاري بر روي PC عرضه خواهد شد.

+Aren
2011/10/23, 01:04
یعنی تقریبا کمتر از 1.5 ماه دیگه؟
می شه چندتا اسکرین شات برامون بذاری؟

Thunder
2011/10/23, 15:33
دوست عزیز بفرما،اینم اسکرین شات که میخواستی البته با اجازه دوستان،منبع رو میذارم برید ببینید(وبلاگمه:D)
تصاویر بازی Assassin`s Creed Revelation (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

درضمن تریلر میخواهید از این بازی ببینید روی این لینک کلیک کنید : کلیک کن دیگه:D (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

+Aren
2011/10/25, 11:28
دوست عزیز بفرما،اینم اسکرین شات که میخواستی البته با اجازه دوستان،منبع رو میذارم برید ببینید(وبلاگمه:D)
تصاویر بازی Assassin`s Creed Revelation (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

درضمن تریلر میخواهید از این بازی ببینید روی این لینک کلیک کنید : کلیک کن دیگه:D (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
مرسی
ولی من real time می خوام، از محیط بازی اسکرین شات می خوام!

Thunder
2011/10/29, 18:24
RTهم انگار بینش بود

اینطور که معلومه این بازی یه جور GoodBye Ezio هست که ما در دو نسخه قبلی واقعا باهاش انس گرفته بودیم...
درضمن از اونجا که یوبی سافت استقبال بی نظیر گیمر ها رو از انیمیشن اساسینز برادرهود که در رابطه با دوران پیری و احتمالا نحوه مردن اتزیو هست،مشاهده کرد،یه انیمیشن زیبا روانه اینترنت کرده که خیلی سوال برانگیز بود!توی این انیمیشن ما یه ویکتیم که داخل انیموس قرار گرفته رو میبینیم که دقیقا ما رو یاد انتهای نسخه دوم و ابتدای نسخه سوم بازی میندازه و یه جورایی به ما میگه که قراره یه فلش بک به زندگی پروژه 16-یکی از نقاط اسرارآمیز و زیبای اساسین- زده بشه...
هرکسی این بازی رو از نسخه اول تا انتخا رفته باشه،مسلما دیگه دست بردارش نمیشه...

neo
2011/10/30, 00:37
تا اونجايي كه من اطلاع دارم اين نسخه قراره آخرين نسخه از اجداد دزموند باشه، يعني در نسخه هاي بعدي Assassin's Creed ما ديگر شاهد حضور دزموند و روايت داستان اجدادش نخواهيم بود و نسخه بعدي كنكاش در شجره نامه شخصيتي ديگر خواهد بود.
حال آيا اين شخصيت مي تواند گذشته اي به پرباري دزموند داشته باشد يا خير بايد منتظر ماند و ديد.