PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک

imanb
2013/03/16, 18:01
با سلام
من تازه ویندوز عوض کردم در هنگام بالا امدن ویندوز اروری با عنوانmom.exeنمایش داده می شود
من با ویروس کش kaspersky ویروس کشی کردم مشکلم حل نشد
خواهشا کمک کنید:179:

meelad
2013/03/16, 18:08
با سلام
من تازه ویندوز عوض کردم در هنگام بالا امدن ویندوز اروری با عنوانmom.exeنمایش داده می شود

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

این ویروس از صفحه نمایش شما عکس میگره! ( البته انگار در حالت عادی ویروس نیست اما یه ویروسی هم هست که خودشو با این فایل عوض میکنه و به جاسوسی خودش ادامه میده )

Go here on your PC " C\rogram Files\ATI Technologies\ATI.ACE\Core-Static ". (for computer noobs, that translates to go to My Computer then go to Program Files then to ATI Technologies, and etc... Then when you get there delete MOM.exe and MOM.Foundation.dll

ترجمه که نمیخواد؟
فکر کنم بعد از حذف اون فایل ها باید درایور رو دوباره نصب کنی ( یه بار دیگه از یه جای دیگه دانلود کن )

imanb
2013/03/16, 19:49
ممنون
من این این کارو انجام دادم و دوباره درایور رو نصب کردم دیگه در استارتاپ بالا نیومد ولی وقتی که روش کلیک می کنم ارور ccc.exe یا cli.exe میدهx-(

meelad
2013/03/16, 19:53
ممنون
من این این کارو انجام دادم و دوباره درایور رو نصب کردم دیگه در استارتاپ بالا نیومد ولی وقتی که روش کلیک می کنم ارور ccc.exe یا cli.exe میدهx-(

من تا حالا با کارت گرافیک های amd کار نکردم و آناشناییم با درایور کاتالیست زیر صفره بقیه دوستان باید بیان تو گود!

saeid6574598
2013/03/16, 20:06
قبل ها یکی از دوستان همین پیغام روی سیستمش نمایش داده میشد که با نصب دات نت فرام وورک این مشکل حل شد ( این اختلال بیشتر در کارت های گرافیکی ati دیده می شود ) .

saeed_abdilar
2013/07/21, 02:22
با سلام

سلام لطفا متن کامل ارور یا یک عکس از از ارور بزار تا ببینم چی میگه .