PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره خرید تبلت ( فوری )

camry
2013/03/16, 11:45
با سلام خدمت همه دوستان
من قصد خرید تبلت رو تا سقف 1.800 داشتم اما اینقدر تحقیق کردم که نتیجه عکس داد و گفتم بیام اینجا و همینجا تصمیم نهاییو بگیرم

من دوست داشتم تبلت nexus 10 رو بگیرم که متاسفانه هنوز وارد بازار ایران نشده و اگرم بشه به بودجه من نمیخوره
انتخاب بعدیم note 10 یا asus transformer tf700t هست که متاسفانه اونا هم بالای 2 میلیون قیمت دارن یا شاید من اشتباه می کنم شما اگر زیر 2 میلیون سراغ دارین لینک بدین

با از دست دادن این 3 تبلت مجبور شدم رو به nexus 7 با اون عظمت و قدرت و فروش فوق العادش بیارم اما دیدم که یه خورده صفحش کوچیکه و با اومدن galaxy note 2 -3 دیگه این تبلت به یک گوشی تبدیل شده

حالا می خواستم از شما بپرسم با توجه به همه این تفاسیر بهترین تبلت تا سقف 1.800 چی خوبه ؟
ترجیها اندروید و 10 اینچی

با تشکر

Hessam
2013/03/16, 11:55
این موارد رو هم دیدید؟ (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

مورد پسند واقع نشد؟

camry
2013/03/16, 12:04
خوب من واسه همین اینجا اومدم تا شما راهنماییم کنیم و بگین که اگر واقعا قیمت nexus 10 -galaxy note 10 - asus tf700t بالای 2 میلیونه پس چه تبلتی به بودجه من میخوره و مناسبه ؟

Hessam
2013/03/16, 12:12
خوب من واسه همین اینجا اومدم تا شما راهنماییم کنیم و بگین که اگر واقعا قیمت nexus 10 -galaxy note 10 - asus tf700t بالای 2 میلیونه پس چه تبلتی به بودجه من میخوره و مناسبه ؟

خب اون موارد لینک هم زیر 2 میلیون هست که به طبع به بودجه ی شما می خوره.
Samsung Galaxy Tab 2 10.1 P5100 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) به نظر می رسه گزینه ی خوبی باشه.

camry
2013/03/16, 12:21
Samsung Galaxy Tab 2 10.1 P5100 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) به نظر می رسه گزینه ی خوبی باشه.

galaxy tab 2 10.1 پردازنده دو هسته ای داره ضعیف نیست ؟ با وجود اینکه این روزا همه دارن میشن 4 - 8 هسته ای

meelad
2013/03/16, 12:27

به نظر من همین خوبه اما سامسونگ خیلی کلیشه ای و تکراری شد!

سامسونگ اینجا -> سامسونگ اونجا -> سامسونگ همه جا!
سامسونگ برندی برای تمام فصول!
دیگه خسته شدم از سامسونگ!
الان سرمو که میچرخونم همه جا اسمشو می بینم!
من بودم تبلت سامسونگ نمیخریدم! و تبلت اندرویدی هم نمی خریدم! ( چون گوشی اندرویدی دارم )

یه وقت فکر نکنی می خوام بحث رو منحرف کنم اما نظر من این بود - نظر تو شاید یه چیز دیگست!

Hessam
2013/03/16, 12:31
galaxy tab 2 10.1 پردازنده دو هسته ای داره ضعیف نیست ؟ با وجود اینکه این روزا همه دارن میشن 4 - 8 هسته ای

شما ویدئو نقد و بررسیش رو ببینید. اگر مورد پسند نبود، باید سایر مدل ها رو بررسی کرد.
ویدئو انتخاب برترین تبلت های موجود در بازار (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) رو هم ببینید.

مدل سونی هم هست. Sony Xperia Tablet S. البته اگر بتونید پیدا کنید. اخیراً گویا ناموجود شده در بازار. یکی دو هفته پیش بود. 4 هسته ای هم هست. این چطوره؟
اگر از نظر کارایی احتیاج به راهنمایی داشته باشید، باید با شخصی متخصص صحبت و مشورت کنید و البته کسی که با این تبلت کار کرده.
بهترین راهنمایی برای شما نظرات کاربران هست که در زیر مشخصات هر محصول نوشتن و تجربیات خودشون رو از استفاده از اون تبلت به اشتراک گذاشتن.

camry
2013/03/16, 12:40
به نظر من همین خوبه اما سامسونگ خیلی کلیشه ای و تکراری شد!

سامسونگ اینجا -> سامسونگ اونجا -> سامسونگ همه جا!
سامسونگ برندی برای تمام فصول!
دیگه خسته شدم از سامسونگ!
الان سرمو که میچرخونم همه جا اسمشو می بینم!
من بودم تبلت سامسونگ نمیخریدم! و تبلت اندرویدی هم نمی خریدم! ( چون گوشی اندرویدی دارم )

یه وقت فکر نکنی می خوام بحث رو منحرف کنم اما نظر من این بود - نظر تو شاید یه چیز دیگست!

من برام مهم نیست برند چی باشه حتی آلکاتل هم تبلت خوب بزنه میخرم - مهم کاربرد و کیفیته

خوب شد این بحثو باز کردی
دوستان نظرشون راجع به ویندوز 8 چیه ؟

شما ویدئو نقد و بررسیش رو ببینید. اگر مورد پسند نبود، باید سایر مدل ها رو بررسی کرد.
ویدئو انتخاب برترین تبلت های موجود در بازار رو هم ببینید.

مدل سونی هم هست. Sony Xperia Tablet S. البته اگر بتونید پیدا کنید. اخیراً گویا ناموجود شده در بازار. یکی دو هفته پیش بود. 4 هسته ای هم هست. این چطوره؟
اگر از نظر کارایی احتیاج به راهنمایی داشته باشید، باید با شخصی متخصص صحبت و مشورت کنید و البته کسی که با این تبلت کار کرده.
بهترین راهنمایی برای شما نظرات کاربران هست که در زیر مشخصات هر محصول نوشتن و تجربیات خودشون رو از استفاده از اون تبلت به اشتراک گذاشتن.

ویدئو حجمش بالاست حجم کمتر ندارید ؟

آره اما زیر هر محصولی یه عده ای میگن فاجعست یه عده می گن عالیه
و تبلتی ندیدم که همه بگن فوق العادست و هیچ نقطه ضعفی نداره

Hessam
2013/03/16, 12:47
ویدئو حجمش بالاست حجم کمتر ندارید ؟

آره اما زیر هر محصولی یه عده ای میگن فاجعست یه عده می گن عالیه
و تبلتی ندیدم که همه بگن فوق العادست و هیچ نقطه ضعفی نداره

خب هیچوقت همه چیز که بهترین نیست! حتی بهترین لوازم و قطعات هم معایبی داره.
بستگی به کاربرد و نوع نگرش کاربر به اون وسیله داره. از نظر اون شاید فلان ویژگی یک ضعف بزرگ باشه. اما از نظر شما نه تنها ضعف نیست، بلکه عالیه! یا برعکسش: از نظر شما خیلی بده و از نظر یک کاربره دیگه عالیه و اصلاً مشکلی نیست!
خب این باعث میشه که همیشه نظرات خوبی از سوی دیگران نبینیم.
در مورد ویدئو ها هم کیفیت های مختلف برای دانلود وجود داره که حجم و سایزشون هم متفاوته: فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
خودتون ببینید. صفحات بعدش رو هم ببینید.

moeid76
2013/07/24, 10:46
داداشه من galaxy tab 2 10.1 (P5100 عالیه جای بحث نداره
بازی های سنگین دیتا دار رو هم راحت اجرا میکنه
جنس بدنش هم خوبه
صداشم قویه
1080p رو پخش میکنه
زیاد سنگین نیست
فقط دوربینش یه کم ضعیفه (یه کم )
و فلش LED نداره !
دیگه چی میخوای از یه تبلت ؟!؟ :D

ولی اگه 7 اینچ خواستی tab3 هست 700 800 تومنه
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
یه نگاه به این لینک بنداز