PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مادربرد های لپ تاپ های لمسی .

nimatehrani3
2013/03/14, 00:10
با سلام خدمت تمام فرومی ها . میخواستم در مورد نحوه کارکرد مانیتور لپ تاپ های لمسی یکسری اطلاعات کسب کنم از جمله نحوه کار کرد .. پورت هایی که به مادربرد وصل میشه .. و اگه میشه یه لیست از این مین ها که تو ایران یافت میشه رو با قیمت بدین

با تشکر فراوان .

th e nd
2013/03/14, 20:03
اون تصویری که شما توی مانیتور میبینید ربطی به لمسی بودن و یا نبودنش نداره.
در نتیجه همچین اتصالات عجیب غریبی نداره که بخوایم توضیح بدیم.
اما اینکه چطور کار می کنه صفحات لمسی خیلی راحت تو گوگل سرچ می کنی پیدا می کنی!
اینطوری: فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
دیدی راحت بود!!

nimatehrani3
2013/03/14, 20:29
پس یعنی مثل همین مانیتور های معمولی که لمسی نیستن به مادر بورد وصل میشن ..؟؟
یا اینکه نه ، باید یه پورت خواصی داشته باشن..

th e nd
2013/03/14, 22:24
پس یعنی مثل همین مانیتور های معمولی که لمسی نیستن به مادر بورد وصل میشن ..؟؟
یا اینکه نه ، باید یه پورت خواصی داشته باشن..
پورت خاصش کجا بود. مگه از مریخ اومده.

nimatehrani3
2013/03/14, 23:54
همین طوری .اخه باید فرمان کلیک رو از یه طریقی به مین ارسال کنه دیگه ..

خوب من الان یه لپ تاپ ایسر e1 -531g دارم و میخوام مانیتورش رو لمسی کنم .. به راحتی میشه یا نه

th e nd
2013/03/15, 00:42

خوب من الان یه لپ تاپ ایسر e1 -531g دارم و میخوام مانیتورش رو لمسی کنم .. به راحتی میشه یا نه
مانیتورش رو نمیتونی لمسی کنی.
اما یه وسیله ای هست که روی مانیتور قرار میگیره و با usb به لپ تاپ وصل میشه
که می تونه لمس رو تشخیص بده. ولی متاسفانه یادم نیست اسمش چی بود!

ARMIN
2013/03/15, 01:07

نيما جان اگر به همين راحتى ميشد قطعات رو ارتقا داد كه الان نصف توليد كنندگان لپتاپ ورشكست شده بودند. @};-

nimatehrani3
2013/03/15, 01:15
خوب یه جوری به من جوابدادین که گفتم از همون پرتی که مانیتور معمولی رو وصل میکنیم ... مانیتور لمسی رو هم از همون پورت وصل میکنیم .

حالا بیخیال این سوالات بشیم ... میخواستم بدونم مانیتور کامپیوتر های معمولی رو چی میشه تاچشون کرد

ARMIN
2013/03/15, 01:26
خوب یه جوری به من جوابدادین که گفتم از همون پرتی که مانیتور معمولی رو وصل میکنیم ... مانیتور لمسی رو هم از همون پورت وصل میکنیم .

حالا بیخیال این سوالات بشیم ... میخواستم بدونم مانیتور کامپیوتر های معمولی رو چی میشه تاچشون کرد

بايد مونيتور تاچ بخرى. يعنى خودش تاچ باشه. كه البته تعدادشون خيلى كمه. مطمئن هم نيستم در بازار ايران موجود باشه. بايد پرسيد.

فعلا" بيشتر كامپيوترهاى رو ميزى يا all in one ها مانيتور تاچ دارند. ولى مانيتور هاى دسكتاپ كه تاچ هم باشند وجود دارند ولى تعدادشون كم و اغلب خيلى گرون قيمت هستند.

گمون نكنم وجود قابليت تاچ در مانيتور هاى دسكتاپ به اين زودى ها همه گير بشه.

nimatehrani3
2013/03/15, 12:48
میشه یه لیست قیمت از لپ تاپ های لمسی تو ایران بدین ... شرمنده

ARMIN
2013/03/15, 15:58
میشه یه لیست قیمت از لپ تاپ های لمسی تو ایران بدین ... شرمنده

دوست عزيز متاسفانه چنين مرجعى كه اين همه در اين زمينه اطلاعات را داشته باشد به صورت آنلاين وجود ندارد. بايد به بازار مراجعه كنيد و مغازه به مغازه بپرسيد.

lastshepherd
2013/03/16, 00:37
دوست عزیز مانیتور های تاچ هم از دوقسمت مانیتور و تاچ تشکیل شدند و این دوقسمت رو در کارخانه به هم متصل می کنند. شما با خرید پنل تاچ به صورت جداگانه حتی مانیتور فلت رو هم می تونید به تاچ تبدیل کنید!