PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : asus یا ASRock

mohammad77
2013/03/10, 13:03
سلام.
چند وقت پیش با مشاوره دوستان تصمیم گرفتم چند قطعه رو تعویض کنم به نتیجه رسیدم که ASRock Z77 Extreme4 رو بگیرم. دیروز وقتی رفتم بگیرم فروشنده کلی از این مارک بد گفت (منصرفم کرد).و asus پیشنهاد داد حالا موندم چی بگیرم؟
با توجه به اینکه بوجه کافی برای خرید ASUS P8Z77-V رو ندارم
میخواستم بدونم کیفیت ساخت مادربورد asrock از ASUS P8H77-V کمتر هست؟
من میخوام بدون مشکل 3 سال رو برام کار کنه.
پیشاپیش بابت نظرتون ممنون.

ARMIN
2013/03/10, 13:24
ASROCK خودش زير مجموعه ASUS بوده يك زمانى. در حال حاضر يكى از سازندگان خوب مادربرده.

شما يك مراجعه بفرماييد به سايت Newegg آمريكا (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) - بالاى 500 نفر همه از اين مادربرد راضى هستند.

ضمن اينكه سايت تامز هاردوار اين مادربرد را مورد تاييد خودش قرار داده.

من كه خودم به زودى همين مدل ASROCK‌ رو ميخوام بخرم. اگر موجود مونده باشه.

ولى اگر بودجه شما ميرسه كه ASUS P8Z77 V رو بگيريد اون مادربرد قويتريه نسبت به ازراك. و خوب گرونتر.

ازراك در كلاس خودش حرف نداره و قيمتش مناسبه.

Alexander
2013/03/10, 13:28
خوب چرا قیمت asrock چه در ایران چه در خارج از کشور از بقیه ی برند ها ارزون تر هست؟

th e nd
2013/03/10, 14:35
به نظرت لکسوس بهتره bmw یا سیتروئن؟
خوب معلومه سیتروئن!! اما چرا ارزونتره؟ اون دو تا بیشتر پول اسم می خورن!

7777
2013/03/10, 16:23
به نظرت لکسوس بهتره bmw یا سیتروئن؟
خوب معلومه سیتروئن!! اما چرا ارزونتره؟ اون دو تا بیشتر پول اسم می خورن!

لکسوس و bmw بهتره همون جوری که asus خیلی بهتره ولی باید خوب پول خرج کنی تا بهترین داشته باشی

Shahin007
2013/03/13, 09:19
بیشتر فروشنده با حرفاشون فقط باعث سردرگمی برای مشتری میشن و در آخر هم باعث میشه مشتری انتخاب درست رو نتونه بگیره...
مادربردASRock Z77 Extreme4 در رنج قیمتی خودش میشه گفت بی رقیبه...
کافیه چند تا نقد و بررسی از این محصول بخونید و در قسمت awards این محصول در سایت خود سازنده ی محصول هم نگاهی بیندازید. مخصوصا اگر اهل اوورکلاک نیستید خیلی اتخاب خوبیه.
اینقدر خوشم اومده از این ازراک که تا چند وقت دیگه میخوام یکی دو مدل بالاتراین مدل رو بگیرم.. ASRock Z77 Extreme9 یاExtreme11
قیمت هاش نسبت به کیفیت و کارایی که داره نسبت به برندهای دیگه بی نظیره.

mohammad77
2013/04/16, 19:10
سلام گفتم هی موضوع جدید نفرستم همینجا سوالم رو بپرسم.
الان تو بازار مادربورد asrack z77 exterem 4 پیدا نمیشه تو این رنج قیمت میشه یه مدل مشابه معرفی کنید.
یکی این مدل رو پیشنهاد داد msi Z77A-GD65 قیمتش الان چنده؟
ممنون بابت وقتی که میزارید.

iSteve
2013/04/16, 20:07
خوبه، اتفاقا از اول هم میتونستین در اینجا (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.(%D8%B3%D8%AE%D8%AA-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C)?p=71374&viewfull=1#post71374) سوال خودتونو مطرح کنید.

تو این رنج قیمت میشه یه مدل مشابه معرفی کنید.یکی این مدل رو پیشنهاد داد msi Z77A-GD65 قیمتش الان چنده؟ ممنون بابت وقتی که میزارید.
به نظر بنده msi Z77A-GD65 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) یکی از بهترین انتخاب ها در این محدوده قیمته(خودم اگه بودم همین مدل رو انتخاب میکردم). این مادربورد از قطعات Military classIII و فناوری OC GENEII استفاده میکنه که همین ها کافیه تا نسبت به دیگر رقبا برتر باشه. برای اطلاعات بیشتر درباره ی فناوریها و قطعات مورد استفاده در مادربوردهای msi کلیک کنید (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. 9%87%D8%A7%DB%8C-msi.).

Shahin007
2013/04/16, 20:28
الان تو بازار مادربورد asrack z77 exterem 4 پیدا نمیشه تو این رنج قیمت میشه یه مدل مشابه معرفی کنید.
یکی این مدل رو پیشنهاد داد msi Z77A-GD65 قیمتش الان چنده؟
ممنون بابت وقتی که میزارید.

سلام دوست عزیز...
قیمتش رو نمیدونم الان چه حدود هست ولی به احتمال خیلی زیاد extreme 4 پیدا میشه تو بازار تهران.
در مورد مادربردهای msi شک نکنید چون مدل ها اخیرش پیشرفت های خیلی خوبی داشتن و تکنولوژی های منحصر به فردی توشون استفاده شده و کیفیت قطعات بسیار بالا رفته.
مزایایی که این مین نسبت به برند ازراک داره...گارانتی قابل قبول و پشتیبانی خوبش در کشور ما هست که این خصوصیت رو برند های خیلی کمی تو کشور ما دارن.
نسبت به امکانات و خصوصیت هاش قیمت مناسبی دارن...هر چند قیمت مین های ازراک هم خیلی خوب و رقابتیه.
در آخر msi رو به ازراک بنده ترجیح میدم.
ولی بازم تصمیم گیرنده شمایید.

NAVID OC
2013/04/16, 20:59
با سلام.
اول يه پيشنهاد: به هيچ وجه براي مشاوره قطعات از فروشندگان كمك نگيريد!! وقتي مي رويد خريد يه گوش در باشه يكي دربازه! كلا فقط گيج تون مي كنند.
بعد در باره مادربرد msi z77 gd 65 كه مادر برد خودمم هست! مادربرد خوبيه! رضايت بخشه. ولي الان يه مشكل خيلي بزرگ باهاش پيدا كردم! وقتي سيستم را خاموش مي كني و بعد روشن مي كني منوي بوت بالا نمي آد (آخه من دو تا ويندوز دارم!) و ويندوز ٨ با سرعت ٣ الي ٤ ثانيه (خيلي سريع) بالا مي آد منتها لن مادربرد كار نمي كنه! يعني انگار چيپ شبكش از كار مي افتد! بايد حتما يه دور ري استارتش كني و بعد ديگه همه چيزش به حالت عادي بر مي گرده! ولي در كل از لحاظ كيفيت ساخت و طول عمر عاليه.

mohammad77
2013/04/16, 21:14
سلام به نظرم این مشکلات شما نرم افزاری باشه.
با توجه به نظر دوستان این msi از asrack که من میخواستم بگیرم 100% بهتره.
حالا قیمتش چنده؟

mohammad77
2013/04/17, 12:25
650 یکی میتونه برام بفرسته چطوره؟

ARMIN
2013/04/17, 12:58
650 چی هست؟

mohammad77
2013/04/17, 13:48
650 چی هست؟
برا مادربورد msi agb65