PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نشانی نمایندگی فروش کیس

Rezasam1
2013/03/07, 18:47
سلام

من دنبال فروشگاهی هستم که کیس های کولر مستر و ترمالتیک بفروشه دوستان جایی میشناسند ؟

بازار رضا و ولیعصر فقط دو سه مدل کولر مستر هست

ممنون

Amin_khan
2013/03/07, 20:56
سلام داداش نمایندگی کولر مستر دریا کامیوتر هست و نمایندگی ترمالتیک شرکت ماتریکس....
ولی ترماتیک که اصلا در حاله حاضر نیس تو بازار ولی کولر مستر کناره در اصلیه پاساژ ایران اونجا چند مدل داره نمایندگیه دریا کامپوتره..
موفق باشی

Rezasam1
2013/03/07, 21:52
ممنون لطف کردی

ترمالتیک یدونه بازار رضا دیدم 180 میگفت واقع نسبت به گرین x3 که 205 تومن بود میارزید ولی کولر مستر وحشتناک گرون میدن

مدل 960 رو 190 تومن از خیابان بهار قیمت گرفتم بازار رضا 310 میدادن اونوقت cm storm scout رو 240 پیدا کردم واقعا" وضعیت قیمتها خیلی بد هست هر کی هرچی خواست میده

دنبال یکجایی هستم قیمت اصلی بدن نه هرچی خواستن اگه نمایندگی اصلی بفروشه خوب میشه

Hessam
2013/03/07, 21:56
با بخش نمایندگی دریا کامپیوتر (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) و ماتریکس (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) تماس بگیرید تا نماینده ی رسمیشون رو در تهران (نزدیک ترین نماینده به محل زندگی) به راحتی به شما معرفی کنن (آدرس و شماره تلفن نماینده اشون رو در اختیار شما قرار میدن) که دقیقاً قمت مصرف کننده خریداری کنید و از بابت اصل بودن جنس و البته گارانتی هم اطمینان 100% حاصل کنید.

Rezasam1
2013/03/09, 15:56
واویلا ! همون فروشگاهای غیر نمایندگی خیلی بهترن تماس گرفتم با دریا تلفن دادن زنگ زدم به دوتا نمایندگی ماشالله رقمهای بین 60 تا 100 هزار تومن بالاتر از چیزی که خودم پیدا کرده بودم !

اینش هم به کنار , مدلهای معمولی کولرمستر از گیمینگ گرونتر بودن ! بعضی ها هم برعکس

نمایندگی هم میگه یکی ممکنه 100 تا بخره ازما 250 تومن که میتونه هرچی خاست بکشه روش ! یعنی قیمتی ندارن کیسها

من مدل 690 بلک رو 190 - 250 - 300 - 360 قیمت دارم خودتون حساب کنید دیگه !

th e nd
2013/03/09, 16:12
باید بری تو بازار بگردی و اون مدلی رو که می خوای با کمترین قیمت پیدا کنی.
وگرنه اینکه بخای دنبال نمایندگی باشی و بری ببینی یه مغازه 100 تا کیس cooler master مثلا داشته باشه
از این چیزا خبری نیست.
گارانتی کیس هم کلاً بهش فکر نکن.