PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : **پیروزی AMD Radeon HD7970 در برابر Geforce Titan,GTX690,GTX680 در بازی Crysis 3**

HadiMax
2013/03/06, 19:40
دوستان همانطور که میدونید بازی کرایسیس 3 قویترین و بهترین موتور گرافیکی دنیا رو داره و هیچکس توش شک نداره، همینطورم مرجع تست کارتهای گرافیکی شده در تمام این سالهایی که دیدیمش
نتایج تست کارتهای گرافیکی برای این بازی منتشر شد که بدون کم و کاستی براتون گذاشتم

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

7777
2013/03/06, 21:54
خیلی یک طرفه هست بنچمارکها 7970 کرایس فایر هست ولی 680 و titan تک کارت می باشد اگر فقط هدف تعداد فریم باشد و قیمت اهمیت نداشته باشد
ولی 7990 بهتر از 690 و titan می باشد ولی همین چند وقت پیش ویدئویی دیدم از مقایسه صدای 2 کارت devil 13 7990 و 690
690 کاملا بی صدا ولی Devil 13 جیغ میکشید ولی خب devil 13 قیمت مناسب تری دارد

expellite
2013/03/06, 22:04
این روزا به همه ی بازی ها یه لوگوی Gaming Evolved چسبونده اند؟ واقعا این تست میخواد؟ خب وقتی Gaming Evolved روی یه بازیه یعنی AMD برنده هست دیگه ...

7777
2013/03/08, 00:41
با اجازه صاحب تاپیک منم اینو اضافه می کنم دلیلشم متنوع بودن برندها و البته پیروزی رادئون می باشد در بازی bf3

ahmadeid1362
2013/03/08, 01:02
با اجازه صاحب تاپیک منم اینو اضافه می کنم دلیلشم متنوع بودن برندها و البته پیروزی رادئون می باشد در بازی bf3

امضات خیلی باحاله کشته منو...............=))

AmirMahmood
2013/04/14, 23:56
قصد تبلیغ ندارم ولی یه نگاه به این لینک بندازین ببینین دنیا دسته کیه
لینک (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

NAVID OC
2013/04/15, 05:19
قصد تبلیغ ندارم ولی یه نگاه به این لینک بندازین ببینین دنیا دسته کیه
لینک (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

ببخشيد دوست عزيز منظورتون رو دقيقا متوجه نشدم! تست ها كه همشون لينكش خراب شده بود! پس با كدوم تست؟!
اما در كل اين جوريم نيست كه شما فكر كني پادشاه گرافيك انويدياست و amd بوقه!!!! به عنوان مثال شما ٣٦٠ تومن بودجه داري. مي خواي كارت بخري. يه سوال با ٣٦٠ تومن تو برند انويديا بهت چي مي دن؟ gt 630 :D . كه تو بازي اسنايپر ١٢ فريم ، تو بازي اساسين روليشن ١٧ فريم و تو ستاروارز ١٠ فريم ميداد! يعني آشغال! ولي با همون پول شما مي تونيد يك كارت ٦٧٧٠ بگيريد كه اونوقت تو اسنايپر ٤٥ فريم با آخرين تنظيمات گرافيكي مي گيري! تو اساسين روليشن ٧٥ فريم با آخرين تنظيمات و تو استاروارز ٣٠ فريم لاك!!!
حالا كدوم ... مي ره gt630 مي خره؟ نتيجه گيري أخلاقي : براي بودجه زير ١ تومن amd معمولا خيلي خيلي بهتر جواب مي ده!
حالا اين كه تو كارت هاي غول كدوم بهترن اينم يه بحث جداست البته اگر من ٢.٥ بودجه داشته باشم! انويديا مي گيرم.(اين نظر شخصيه منه!)

Reza Y
2013/04/17, 15:51
صاحب تاپیک حواسش نبوده کلا تاپیک ترول باز کرده عزیز من اون 7970 نیست دوتا 7970 هست