PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سيستم تا ١.٥ ميليون

red_devil_white_swan
2013/03/06, 16:53
سلام دوستان
يه سيستم ميخوام تا يك ميليون و نيم واسه بازى
بدون هارد ديسك ميخوامش
يه سيستم اى ام دى و يه سيستم اينتل
و ميخواستم بپرسم كه اساتيد اينتل رو پيشنهاد ميدن يا اى ام دى

ARMIN
2013/03/06, 17:26
سلام دوستان
يه سيستم ميخوام تا يك ميليون و نيم واسه بازى
بدون هارد ديسك ميخوامش
يه سيستم اى ام دى و يه سيستم اينتل
و ميخواستم بپرسم كه اساتيد اينتل رو پيشنهاد ميدن يا اى ام دى

سلام دوست خوبم. 1.5 ميليون فقط هزينه يك كيس بدون كارت گرافيك ميشه. باهاش بازى در حد ماريو ميتونى بكنى. حداقل قيمت كارت گرافيك هم 520 تومنه. گرافيك در حد متوسط 1 ميليون تومنه.

ببندم برات؟

Hessam
2013/03/06, 17:33
این سیستم یک میلیون و نیم در میاد برای کارهای خونگی مولتی مدیا!
برای بازی کمتر از 2 میلیون اصلاً امکان پذیر نیست.
ضمناً تا دو سه روز دیگه این سیستم کمتر از یک میلیون و 700 نخواهد بود!

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

meelad
2013/03/06, 20:57
این سیستم یک میلیون و نیم در میاد برای کارهای خونگی مولتی مدیا!
برای بازی کمتر از 2 میلیون اصلاً امکان پذیر نیست.
ضمناً تا دو سه روز دیگه این سیستم کمتر از یک میلیون و 700 نخواهد بود!

سیپیو core i3 2120 فرکانس رم 1600 رو پشتیبانی نمی کنه ولی برای آینده نگری رم های 1600 که پیشنهاد دادن خیلی خوبه
همین ga-b75m-d3v ارزون و خوبه - شک نکن (می خواستم asus p8b75-v رو پیشنهاد بدم که 2 ماه پیش برای خودم 295 تومن خریدم اما الان چک کردم بالای 350 تومن شده !! ) (جلل خالق )
زود تر بخر!! زود تر بخر تا اوضاع وخیم تر نشده

red_devil_white_swan
2013/03/06, 22:20
اقا يعنى چى اين حرفايى كه ميگين؟من يكى از دوستام با سيستم يه تومنى تمام بازى ها رو با بالاترين جزئيات اجرا ميكنه
گرافيكشم جى تى ٢٢٠
اونوقت شما ميگين كمتر از ٢ تومن امكان نداره؟

lastshepherd
2013/03/06, 22:41
شما زحمت می کشی شماره ی دوستت رو به من بدی؟؟؟
من 3800 سیستم بستم هنوز گرافیک نتونستم براش بگیرم.....

darkknight
2013/03/06, 23:59
اقا يعنى چى اين حرفايى كه ميگين؟من يكى از دوستام با سيستم يه تومنى تمام بازى ها رو با بالاترين جزئيات اجرا ميكنه
گرافيكشم جى تى ٢٢٠
با این گرافیک میشه کانتر1.6رو با بالاترین جزییات اجرا کرد/مردشور لینوکس رو ببرن با این سا\ورتش از زبان فارسی/
در ضمن دوستان دارن سیستمی رو معرفی میکنند که میشه باهاش بازی کرد
نه سیستم مخصوص گیمینگ

vahed
2013/03/07, 00:14
دوست عزیز دوستان دارن حقیقت رو میگن با GT220 نمیشه که بازی کرد اون هم با تمام جزییات من خودم همین کارت رو دارم + پردازنده i7 3770K + رم 8GB 2133Mhz که فقط تونستم بازی Devil May Cry رو با جزییات متوسط بازی کنم اونهم به خاطر اینکه موتور بازی خیلی سبک طراحی شده، تو بازی کرایسیس2 و فارکرای 3 و دد اسپیس 3 با جزییات پایین بازی گیر می کرد چه برسه به جزییات بالا
البته برای بازی حتما بهت AMD پیشنهاد می کنم چون واسه بازی کاراییش نسبت به قیمتش از اینتل بهتره.

ARMIN
2013/03/07, 00:43
گرافيكشم جى تى ٢٢٠

آهان فهميدم دوست خوبم، اون مدلى سيستم ميخواى. ببين اين چطوره:

Price

1.600.000 Toman

190

Intel® Pentium® G2020 Ivy Bridge

CPU

110

Corsair 1x4GB 1600

RAM

530

SAPPHIRE HD 7770

VGA

350

ASUS P8H77-V LE

MOB

220

GREEN GP600A-EU

PSU

80

Pioneer / Sony / Light On

ODD

120

GREEN MAGNUM 2

CASE

البته چون گفتى هارد دارى منم هارد ديسك رو حذف كردم
حدودا" 1.600 جمعش ميشه بلكه شايد كمتر. ولى باهاش بازى هم ميتونى بكنى.
فقط اگر بودجه ات آمادس يه كم عجله كن كه قيمت ها باز رو به بالاست.

red_devil_white_swan
2013/03/07, 04:26
دوست خوبم اتفاقاً همين ٢ روز پيش كرايسيس ٣ رو با بالاترين جزئيات توش بازى كرد
دويل مى كراى ٤ رو هم توش تموم كرد از بازى هاى گرافيكى ديگه كه توش بازى كرده يكيش بتمن اركام سيتى بود يكى هم دارك سايدرز ٢
الان مشخصات كامل سيستمشو براتون ميگم

red_devil_white_swan
2013/03/07, 04:30
mainboard:asus p5qls
cpu:core 2 dou 7400 intel
vga:geforce gt 220
ram:4GB
فقط تو لس انجلس نو ار يكم گير ميكنه

red_devil_white_swan
2013/03/07, 04:34

Price

1.600.000 Toman

190

CPU

110

Corsair 1x4GB 1600

RAM

530

SAPPHIRE HD 7770

VGA

350

ASUS P8H77-V LE

MOB

220

GREEN GP600A-EU

PSU

80

ODD

120

GREEN MAGNUM 2

CASE

دوست عزيز سى پى يو ضعيف نيس يكم؟

red_devil_white_swan
2013/03/07, 04:36
با این گرافیک میشه کانتر1.6رو با بالاترین جزییات اجرا کرد/مردشور لینوکس رو ببرن با این سا\ورتش از زبان فارسی/
در ضمن دوستان دارن سیستمی رو معرفی میکنند که میشه باهاش بازی کرد
نه سیستم مخصوص گیمینگ

دوست عزيز شايد جنس هايى كه به ما ميرسه كيفيتش فرق ميكنه با اونايى كه شما استفاده ميكنى

Hessam
2013/03/07, 07:39

به هر حال بودجه ی شما طوری هست که نمیشه همه ی قطعات در سطح راضی کننده ای باشه. در اینصورت باید کارت گرافیک سبک تر استفاده کنید تا بتونید سی پی یو کور آی 3 انتخاب کنید که توی اون لیست جدولی من دقیقاً همین کار رو کردم که به قول معروف نه سیخ بسوزه و نه کباب. ;)

Hessam
2013/03/07, 07:46
گرافيكشم جى تى ٢٢٠

شما درست میگی تا حدودی. منم 220 داشتم که توش به راحتی جی تی ای iv بازی و تموم کردم روی تنظیمات گرافیکی متوسط که خیلی هم راضی کننده بود و حداقل 30 فریم خروجی داشت.
این بر می گرده به توقع شما از گرافیک. ظاهراً شما کم توقع هستی و می تونی یه کارت گرافیک حدوداً زیر 350 تومن رو بخرید و شما رو راضی می کنه. (با توجه به حرفایی که نوشتید.)

red_devil_white_swan
2013/03/07, 08:34
گرافيك بهتر از ٢٢٠ چى هستش؟قيمت ٢٢٠ چنده؟ميخوام يكى بخرم قيمتش و كارائيش از ٢٢٠ بهتر باشه

red_devil_white_swan
2013/03/07, 08:39

Price

1.600.000 Toman

190

CPU

110

Corsair 1x4GB 1600

RAM

530

SAPPHIRE HD 7770

VGA

350

ASUS P8H77-V LE

MOB

220

GREEN GP600A-EU

PSU

80

ODD

120

GREEN MAGNUM 2

CASE

داداش يه سيستم اى ام دى ميشه پيشنهاد بدى؟شنيدم اى ام دى واسه گيم بهتر از اينتل هستش

Hessam
2013/03/07, 09:00
گرافيك بهتر از ٢٢٠ چى هستش؟قيمت ٢٢٠ چنده؟ميخوام يكى بخرم قيمتش و كارائيش از ٢٢٠ بهتر باشه

همون 640 gt که نوشتم. قیمتش بین 350 تا 400 هزار تومن هست. 2 گیگ هم حافظه داره!
جی تی 220 دیگه منسوخ شده و تولیدش متوقف شده! :D ولی اگر بود قیمتش زیر 100 تومن بود.
اونی که شما میگی از سری gt انویدیا هست. این کارت گرافیک هم قدرتمندترین کارت گرافیک در سری gt انویدیاست. بعد از اون دیگه میره gts که قطعاً بالای 450 تومن هست و بعد هم سری های gtx که زیر 500 تومن اصلاً نداره و جزو کارت گرافیک های نیمه حرفه ای به بالاست.

Castiel
2013/03/07, 09:34
همون 640 gt که نوشتم. قیمتش بین 350 تا 400 هزار تومن هست. 2 گیگ هم حافظه داره!
جی تی 220 دیگه منسوخ شده و تولیدش متوقف شده! :d ولی اگر بود قیمتش زیر 100 تومن بود.
اونی که شما میگی از سری gt انویدیا هست. این کارت گرافیک هم قدرتمندترین کارت گرافیک در سری gt انویدیاست. بعد از اون دیگه میره gts که قطعاً بالای 450 تومن هست و بعد هم سری های gtx که زیر 500 تومن اصلاً نداره و جزو کارت گرافیک های نیمه حرفه ای به بالاست.

1- کارت های سری gts از زمان عرضه سری 500 از لیست محصولات انویدیا حذف شد!
2- کارت 640 در حالت استاندارد 1 گیگابایت حافظه دارد و دو گیگابایت بودن حافظه آن هیچ تاثیری در عملکرد این کارت ندارد!
3- کارت 220 هم الان اگر موجود باشد، کمتر از 200 هزار تومان نخواهد بود.

Hessam
2013/03/07, 09:53
1- کارت های سری gts از زمان عرضه سری 500 از لیست محصولات انویدیا حذف شد!
2- کارت 640 در حالت استاندارد 1 گیگابایت حافظه دارد و دو گیگابایت بودن حافظه آن هیچ تاثیری در عملکرد این کارت ندارد!
3- کارت 220 هم الان اگر موجود باشد، کمتر از 200 هزار تومان نخواهد بود.

1- پس چطور هنوز موجوده و همچنان داره وارد بازار میشه؟!!!!! مهم این هست که در بازار همچنان موجوده! در غیر اینصورت در سایت برند ها وجود نداشت! منبع؟!!
2- هرگز کارت های با کانفیگ های استاندارد برای هیچ کاربری ارضا کننده نبوده و نیست و معمولاً نمی خرن. مگر اینکه بودجه ی کاملاً محدودی داشته باشن و دستشون کاملاً بسته باشه.
چون از نظر قیمت/کارایی بسیار به صرفه تر از کانفیگ های دیفالت کارت گرافیک هستن و به طور حتم سطح وسیعی از مشتریان این نوع ها رو می پسندن که با توجه به هزینه ای که می کنن، نتیجه ی بهتری داشته باشن.
ضمناً 640 2 گیگ در گیگابایت به طور کُلی اورکلاک شده و تنها میزیتش حافظه ی 2 گیگ نیست! سه سال گارانتی خوب آواژنگش هم پاسخ محکمی بر انتقادات وارده می ده!
(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)3- تا حدودی درست! چون gt 210 قیمتش 100 تومنه. 220 که دیگه 100 هزار تومن گرون تر نیست. فوقش ضریب افزایش قیمتش تا 50 هزار تومن باشه. (150 هزار تومن).

ARMIN
2013/03/07, 10:00

پردازنده اينقدر ها هم بد نيست، با اين حال اگر راضى نيستيد ميتوانيد تا حدود 250 هزار تومن بودجه تون رو افزايش بديد پردازنده Corei3 3220 رو خريدارى كنيد. سيستم حدود 1.900 ميشه.

داداش يه سيستم اى ام دى ميشه پيشنهاد بدى؟شنيدم اى ام دى واسه گيم بهتر از اينتل هستش

سيستم AMD هر چى پيشنهاد بدم بالاى 2 ميليون ميشه. قراره به زودى هم نسل حال حاضر از رده خارج بشه. تنوع قطعاتش هم در بازار بسيار كمه. براى گيم هم اينتل و هم AMD توانايى لازم رو دارند و بيشتر قدرت كارت گرافيك مطرح است كه من كارت گرافيك AMD پيشنهاد دادم.

Castiel
2013/03/07, 10:18
1- پس چطور هنوز موجوده و همچنان داره وارد بازار میشه؟!!!!! مهم این هست که در بازار همچنان موجوده! در غیر اینصورت در سایت برند ها وجود نداشت! منبع؟!!
2- هرگز کارت های با کانفیگ های استاندارد برای هیچ کاربری ارضا کننده نبوده و نیست و معمولاً نمی خرن. مگر اینکه بودجه ی کاملاً محدودی داشته باشن و دستشون کاملاً بسته باشه.
چون از نظر قیمت/کارایی بسیار به صرفه تر از کانفیگ های دیفالت کارت گرافیک هستن و به طور حتم سطح وسیعی از مشتریان این نوع ها رو می پسندن که با توجه به هزینه ای که می کنن، نتیجه ی بهتری داشته باشن.
ضمناً 640 2 گیگ در گیگابایت به طور کُلی اورکلاک شده و تنها میزیتش حافظه ی 2 گیگ نیست! سه سال گارانتی خوب آواژنگش هم پاسخ محکمی بر انتقادات وارده می ده!
(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)3- تا حدودی درست! چون gt 210 قیمتش 100 تومنه. 220 که دیگه 100 هزار تومن گرون تر نیست. فوقش ضریب افزایش قیمتش تا 50 هزار تومن باشه. (150 هزار تومن).

1- از کارت gts برای من لینک بدهید که موجود باشد و بتوانیم خریداری کنیم. آخرین کارت GTS مدل GTS 450 بوده که تولید آن به طور کامل متوقف شده.

2- پس از این به بعد به جای کارت گرافیک، کارت گارانتی آواژنگ 2 گیگابایتی میخریم که از نظر شما کارایی خیلی بهتری دارد. شما یک نتیجه تست برای من بیاورید که کارت 640 دو گیگابایتی عملکرد بهتری نسبت به کارت 640 با یک گیگابایت حافظه داشته باشد. در ضمن حرفی از نسخه اورکلاک نبوده که شما به میان آوردید.

3- باز هم لینک بدهید از کارت 210 با قیمت 100 هزار تومان. الان کارت 5450 که در حد کارت 210 است حدود 130 هزار تومان است و کارت 6450 که در حد 220 است حدود 180 هزار تومان. این را هم در نظر بگیرید که کارت های هم رده انویدیا همیشه گران تر هستند.

بهتر است با دلیل حرف بزنید و اطلاعات غلط خود را به زور در اختیار کاربر قرار ندهید.

Hessam
2013/03/07, 10:22
1- از کارت gts برای من لینک بدهید که موجود باشد و بتوانیم خریداری کنیم. آخرین کارت GTS مدل GTS 450 بوده که تولید آن به طور کامل متوقف شده.

2- پس از این به بعد به جای کارت گرافیک، کارت گارانتی آواژنگ 2 گیگابایتی میخریم که از نظر شما کارایی خیلی بهتری دارد. شما یک نتیجه تست برای من بیاورید که کارت 640 دو گیگابایتی عملکرد بهتری نسبت به کارت 640 با یک گیگابایت حافظه داشته باشد. در ضمن حرفی از نسخه اورکلاک نبوده که شما به میان آوردید.

3- باز هم لینک بدهید از کارت 210 با قیمت 100 هزار تومان. الان کارت 5450 که در حد کارت 210 است حدود 130 هزار تومان است و کارت 6450 که در حد 220 است حدود 180 هزار تومان. این را هم در نظر بگیرید که کارت های هم رده انویدیا همیشه گران تر هستند.

بهتر است با دلیل حرف بزنید و اطلاعات غلط خود را به زور در اختیار کاربر قرار ندهید.

یا علیییییییییییییی!
والا همین هفته ی پیش استعلام موجودی از نماینده ی آواژنگ گرفتیم که گفتن موجود هست!

بازم بدم؟!!!! بفرمایید خریداری کنید...! :)

Castiel
2013/03/07, 10:39
یا علیییییییییییییی!
والا همین هفته ی پیش استعلام موجودی از نماینده ی آواژنگ گرفتیم که گفتن موجود هست!

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. GTS 450 1GB DDR3/

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. GeForce GTS 450 1GB DDR5/

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. GTS 450 1GB DDR3/

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. 3D GeForce 210 Noseless Edition/

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. GT210 1GB DDR3/

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. GeForce 210 1GB DDR3/

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. 3D Geforce 210 1GB DDR3/

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. Geforce N210 1GB DDR3/

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. MSI Geforce N210 1GB DDR3/

بازم بدم؟!!!! بفرمایید خریداری کنید...! :)

قیمت هایی که می بینید مدتهاست آپدیت نشده عزیز من

قیمت روز کارت 210

فعلا بحث روی قیمت 210 نیست، روی بحث 220 است و اینکه کارت GTS 450 با قیمت روز در فروشگاه موجود باشد.

این هم لیست کامل کارت های گرافیکی در سایت رایان صبا:

اثری از 450 نیست

این هم سایت چاره:

باز هم 450 موجود نیست

در ضمن باز هم حرف بنده این بوده که کارت های سری GTS از سری 500 انویدیا تولید نمی شوند. پس این به معنی است که در سری 400 تولید می شده و کارت GTS 450 آخرین کارت از این سری است. بحث سر تولید شدن یا نشدن است.

Hessam
2013/03/07, 10:44
قیمت هایی که می بینید مدتهاست آپدیت نشده عزیز من

قیمت روز کارت 210

فعلا بحث روی قیمت 210 نیست، روی بحث 220 است و اینکه کارت gts 450 با قیمت روز در فروشگاه موجود باشد.

این هم لیست کامل کارت های گرافیکی در سایت رایان صبا:

اثری از 450 نیست

این هم سایت چاره:

باز هم 450 موجود نیست

در ضمن باز هم حرف بنده این بوده که کارت های سری gts از سری 500 انویدیا تولید نمی شوند. پس این به معنی است که در سری 400 تولید می شده و کارت gts 450 آخرین کارت از این سری است. بحث سر تولید شدن یا نشدن است.

گران فروش ترین سایت فروشگاهی در حوزه ی کامپیوتر همین رایان صبا هست که برای همه آشکاره. ضمناً بخاطر کاهش اخیر $ قیمت ها کاهش داشته و سایت چاره هم مدت هاست که در حوزه ی کامپیوتر فعالیت بسیار کم و ناچیزی داره و هرگز در بخش سخت افزار به روز نبوده و ماهی دو بار بعضی از قیمت ها رو به روز رسانی می کنه! :|

Castiel
2013/03/07, 10:53
گران فروش ترین سایت فروشگاهی در حوزه ی کامپیوتر همین رایان صبا هست که برای همه آشکاره. ضمناً بخاطر کاهش اخیر دلار قیمت ها کاهش داشته و سایت چاره هم مدت هاست که در حوزه ی کامپیوتر فعالیت بسیار کم و ناچیزی داره و هرگز در بخش سخت افزار به روز نبوده و ماهی دو بار بعضی از قیمت ها رو به روز رسانی می کنه!

حرفی از گران فروشی سایت ها نبود وگرنه در این زمینه قیمت های لیون هم گرانتر از بازار است.

الان هنوز بنده جواب تولید کارت 450 را نگرفتم. چون شما می گوئید هنوز هم تولید می شود.

در ضمن صحبت در خصوص مسائل ا/ر*ز-ی ممنوع است

Hessam
2013/03/07, 10:55
الان هنوز بنده جواب تولید کارت 450 را نگرفتم. چون شما می گوئید هنوز هم تولید می شود.

من گفتم مهم نیست تولید میشه یا نه. گفتم مهم اینه که در بازار هنوز (از قبل) موجود هست و می تونن مشتری ها خریداری کنن و کارایی لازم رو هم قطعاً داره. نداره؟!
ضمناً به جی تی اس 450 اشاره ی کوچکی شد. من به ایشون 640 رو پیشنهاد دادم. اصلاً بحث سر 450 نبوده!! :|
(الان خودروی مزدا 3 دیگه تولید و وارد ایران نمیشه! پس باید انداخت دور؟!! همچنان کارایی لازم رو داره و بسیار اتومبیل خوبیه! و کاملاً قابل رقابت با خودروهای نسل جدید خود شرکتش و سایر شرکت هاست.)

Castiel
2013/03/07, 11:09
من گفتم مهم نیست تولید میشه یا نه. گفتم مهم اینه که در بازار هنوز (از قبل) موجود هست و می تونن مشتری ها خریداری کنن و کارایی لازم رو هم قطعاً داره. نداره؟!
ضمناً به جی تی اس 450 اشاره ی کوچکی شد. من به ایشون 640 رو پیشنهاد دادم. اصلاً بحث سر 450 نبوده!! :|
(الان خودروی مزدا 3 دیگه تولید و وارد ایران نمیشه! پس باید انداخت دور؟!! همچنان کارایی لازم رو داره و بسیار اتومبیل خوبیه! و کاملاً قابل رقابت با خودروهای نسل جدید خود شرکتش و سایر شرکت هاست.)

شما با تفکرات خودتان خوش باشید.
بحث کلی روی اطلاعات غلط بود و هدف بنده فقط اطلاع رسانی و آگاه سازی بود.

saeid_ghazi
2013/03/09, 19:22
سلام به دوستان پول دار
چرا الكي جو ميدين
من خودم با سيستم عهد بوق تو حالت low فاركراي رو بازي كردم asus p5pl2-pentium core dual 2.2Ghz_ram2gig_AMD4350
دوستم هم با dual core-gt220-ram4gig تو حالت high بازي كرده

7777
2013/03/09, 21:10
سلام به دوستان پول دار
چرا الكي جو ميدين
من خودم با سيستم عهد بوق تو حالت low فاركراي رو بازي كردم asus p5pl2-pentium core dual 2.2Ghz_ram2gig_AMD4350
دوستم هم با dual core-gt220-ram4gig تو حالت high بازي كرده

ممنون که موجبات خنده و شادی مارو فراهم کردی دوست عزیز