PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیفون لاک

toxic
2013/03/01, 16:41
سلام
می خواستم ببینم آیفون لاک at&t توایران با اپراتورهای ایرانسل و همراه اول و رایتل کار می کنه یا باید آیفون حتماَ آنلاک باشه؟

dr.zhivago
2013/03/01, 17:32
باید آنلاک بشه دیگه
لاک میکنن که با بقیه سیم کارتها کار نکنه

Editor In chief
2013/03/01, 17:41
سلام
می خواستم ببینم آیفون لاک at&t توایران با اپراتورهای ایرانسل و همراه اول و رایتل کار می کنه یا باید آیفون حتماَ آنلاک باشه؟

دوست عزیز و گرامی سلام

تا مدتی پیش کاربران نمی توانستند براحتی از گشوی های انلاک استفاده کنند و برای همین یا گوشی انلاک اپل را خریداری می کردند و یا با دریافت کد از خود at&t ان را انلاک می کردند. اما جدیدا نسخه هایی از ایفون که از اپراتور at&t استفاده می کنند با دریافت مبلغی از طرف مخاربران انلاک میشوند. البته این موضوع را من از چند نفر شنیدم اما خودم هنوز این موضوع را به طور کامل بررسی نکردم. بد نیست این موضوع را از دوستان دیگر هم پیگیری کنید.

Editor In chief
2013/03/01, 17:41
سلام

دوست عزیز و گرامی سلام

تا مدتی پیش کاربران نمی توانستند براحتی از گشوی های انلاک استفاده کنند و برای همین یا گوشی انلاک اپل را خریداری می کردند و یا با دریافت کد از خود at&t ان را انلاک می کردند. اما جدیدا نسخه هایی از ایفون که از اپراتور at&t استفاده می کنند با دریافت مبلغی از طرف مخاربران انلاک میشوند. البته این موضوع را من از چند نفر شنیدم اما خودم هنوز این موضوع را به طور کامل بررسی نکردم. بد نیست این موضوع را از دوستان دیگر هم پیگیری کنید.

toxic
2013/03/02, 11:02
یه سوال دیگه هم داشتم
وقتی آیفون لاک باشه فقط مکالمه و sms و gprs از کا می افتن یا wifi هم از کا می افته؟
و آیا آیفون های لاک شرکت softbank ژاپن رو میشه تو ایران آنلاک کرد؟ و هزینش حول و حوش چقدره؟

Editor In chief
2013/03/02, 13:15
دوست عزيز تا جايي که من مي‌دانم امکان استفاده از شبکه بي‌سيم وجود دارد اما امکان تماس و ارسال پيامک وجود ندارد. در مورد انلاک گوشيي که براي شبکه ژاپني بهينه شده است بايد بگويم اين کار منطقي نيستش چون هزينه بالايي دارد و اصلا مقرون به صرفه نيست و ترجيح داده نمي‌شود. قيمت دقيقي ندارم اما شنيديم که قيمت بالاتري نسبت به اپراتور‌هاي ديگر دارد.