PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با نصب گرافیک

MAH230
2013/02/28, 12:49
سلام دوستان
من لب تاب hp pavilion dv6 6162 دارم
هر ویندوزی چه 7 چه 8 32 و 64 روش نصب می کنم گرافیکو نمی شناسه
از سایت hp درایور گرفتم نصب کردم فایده نداشته
تنها در صورتی گرافیکو می شناسه که ویندوز ارجینال خودش روش نصب باشه
خودش 7 روش نصب بود من می خوام که 8 نصب کنم ولی نه تنها با 8 از گرافیک (ریل البته شیر رو می شناسه) خبری نیست بلکه با 7 غیر از 7 خودشم خبری نیست....

ARMIN
2013/02/28, 13:16
سلام دوست عزيز،

وقتى ويندوز 7 خودش مشكلى نداره چرا ميخواهيد عوضش كنيد؟ ويندوز 7 خودش رو بريزيد آپديت كنيد.

اگر بحث اذيت كردن نرمافزار هاى اضافى HP هستش. ميتونيد آنها رو Uninstall كنيد، سپس ويندوز رو آپديت كنيد.

ويندوز 8 مشكلات فراوانى دارد و هنوز درمان مشخصى ندارد. ضمن اينكه من در سايت HP (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)درايورى براى ويندوز 8 نديدم و احتمال عدم ساپورت لپ تاپ شما از ويندوز 8 هست.

MAH230
2013/02/28, 13:22
دوسته من بحث بنده 7 یا 8 نیست با نرم افزار های اضافیی هم که میشه پاکشون کرد مشکل ندارم
ارجینال خودش به صورت رکاوریه هر بار خراب شه کل هاردو 0 می کنه
حالا با بکاپ اینا هم می شه حل کرد بحثش جداست...
مشکل من اینه که چرا بدون غیر ارجینال نباید گرافیک داشته باشم حتی با نصب درایور؟؟
دیونم کرده ....

ARMIN
2013/02/28, 16:09
دوسته من بحث بنده 7 یا 8 نیست با نرم افزار های اضافیی هم که میشه پاکشون کرد مشکل ندارم
ارجینال خودش به صورت رکاوریه هر بار خراب شه کل هاردو 0 می کنه
حالا با بکاپ اینا هم می شه حل کرد بحثش جداست...
مشکل من اینه که چرا بدون غیر ارجینال نباید گرافیک داشته باشم حتی با نصب درایور؟؟
دیونم کرده ....

براى اينكه تو ويندوز غير اورجينالتون يا يه چيزيش رو نصب نمى كنى يا ويندوز غير اورجينالت كم و كسر داره و ورژن msds نيست.

ببين من نفهميدم يعنى چى اورجينال خودش به صورت ريكاوريه؟ معلومه بايد به صورت ريكاورى باشه. شما فايل هاتون رو قبل از ريكاورى از روى لپ تاپ بردار كه از بين نرن.

همه دنبال ويندوز اورجينال هستند حالا شما چرا ميخواى از ويندوز غير اورجينال استفاده كنى براى من جاى سواله. ويندوز غير اورجينال هم استفاده كنى باز هم بايد فايل هاتون رو از داخل درايو ويندوز برداريد.

يك مسئله اى هست اين وسط كه عنوان نميشه.

MAH230
2013/02/28, 16:52
ریکاوری کل هاردو پاک می کنه و نیاز به پارتیشن بندی مجدده.و الانم من هاردم 500 گیگ پره نمی تونم این اطلاعاتو جابجا کنم مشکل فقط درایو ویندوز نیست.و این واسه من امکان پذیر نیست که هر بار ویندوز خراب شد دوباره اورجینالو بریزم.مجبور به استفاده از ویندوزهای عادی هستم....