PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : xv***on یا دنای؟

سجاد
2013/02/26, 22:45
سلام دوستان من قصد خرید یک گیرنده دیجیتال را دارم و بین دو برند xv***on و دنای موندم. می خواستم بدونم کدوم بهترن؟ به سایت هر دو سر زدم یه عالمه مدل مختلف داره اگه میشه برای هر برند یک مدل خوب با امکانات کامل و قمیت حدون 85 تومان بهم معرفی کنید باتشکر

meelad
2013/02/27, 09:32
دنای خیلی چینی تره ( 2 ساله که از دنای استفاده می کنم )
مشکلات گیرنده ای که گرفتم ( شاید بقیه مدل ها چنین مشکلاتی نداشته باشند)

1- تعویض کانال خیلی کنده و بعد از چند ثانیه اول صدا میاد و بعد از چند ثانیه تصویر!
2- منوی epg فقط برنامه های با عنوان های انگلیسی رو نشون میده و متن های فارسی رو عجیب غریب نشون میده
3- تلتکست خیلی کند لود میشه و کند تر از اون صفحه 100 رو نشون میده یا حتی بعضی موقع ها نشون نمیده و تازه کاراکتر "گ" رو به صورت "گچ" نشون میده !
4- جدیدا گاهی موقع ها تصویر فریز میشه و صدا هم قطع میشه و کنترل هم کار نمیکنه و تنها راه حل تو این شرایط کشیدن از پریز و دوباره وصل کردنشه!

سجاد
2013/02/27, 19:06
دنای خیلی چینی تره ( 2 ساله که از دنای استفاده می کنم )
مشکلات گیرنده ای که گرفتم ( شاید بقیه مدل ها چنین مشکلاتی نداشته باشند)

1- تعویض کانال خیلی کنده و بعد از چند ثانیه اول صدا میاد و بعد از چند ثانیه تصویر!
2- منوی epg فقط برنامه های با عنوان های انگلیسی رو نشون میده و متن های فارسی رو عجیب غریب نشون میده
3- تلتکست خیلی کند لود میشه و کند تر از اون صفحه 100 رو نشون میده یا حتی بعضی موقع ها نشون نمیده و تازه کاراکتر "گ" رو به صورت "گچ" نشون میده !
4- جدیدا گاهی موقع ها تصویر فریز میشه و صدا هم قطع میشه و کنترل هم کار نمیکنه و تنها راه حل تو این شرایط کشیدن از پریز و دوباره وصل کردنشه!
پس با این حساب برم طرف xv***on بهتره می تونی دو یا سه مدل خوبشو بهم معرفی کنی؟

meelad
2013/02/28, 19:07
پس با این حساب برم طرف xv***on بهتره می تونی دو یا سه مدل خوبشو بهم معرفی کنی؟
والا این تنها گیرنده ای که خریدم و دارم استفاده میکنم!
کلا هر کالایی که گرونتر باشه بهتر باید باشه! ( شنیدم چند مدل ***-t هست که می تونن روی dvd ضبط کنن! به حق چیزای ندیده )
فقط اینو می دونم که ***-T از *** بهتره چون میتونه سیگنال رو تقویت کنه و 5 ولت به آنتن بفرسته