PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره خرید home theater

ardavan7
2013/02/23, 15:42
سلام خدمت دوستان عزیز
بنظرتون تا 1.5 میلیون تومان home theater چی پیشنهاد میشه؟
نظرتون در مورد برند پایونیر چیه؟

saeid6574598
2013/02/23, 19:32
از برند الجی مدل lh950hts‎ با قیمت 890 هزار تومان

از برند سامسونگ مدل ht-e4551‎ ( قابلیت پخش صدا و تصویر به صورت سه بعدی ) - قیمت : 1 میلیون و 190 هزار تومان

از برند پایونر نیز مدل htz-212dvd با قیمت 880 هزار تومان پیشنهاد می شود .

ardavan7
2013/02/23, 20:05
از نظر صدا کدام برند پیشنهاد میشه؟بدون در نظر گرفتن امکاناتشون؟منظورم تفکیک و کیفیت هستش؟

saeid6574598
2013/02/23, 20:10
از نظر صدا کدام برند پیشنهاد میشه؟بدون در نظر گرفتن امکاناتشون؟منظورم تفکیک و کیفیت هستش؟
به نظرم با توجه به شرایط بازار کشور ما ، برند الجی بهترین گزینه است . البته بر روی سری کارائوکه این شرکت نیز می توانید حساب باز کنید . لازم نیست برای خرید چنین سیستم هایی ، بیشتر از 1 میلیون هزینه کنید .

ardavan7
2013/02/24, 19:10
سعید جان این سری کاریوکه که میگید با این مدل چه فرقی داره؟گرونتر هستش؟اگه میشه یک مدل هم از این سری معرفی کنید ممنون میشم.

mahmood.es
2013/02/24, 19:42
دوست عزیزاگربا مشخصات یکسان خدمات کافی موجودباشه پایونیراصلا با ال جی وسامسونگ قابل مقایسه نیست.کارپایونیر صوت وتصویرهست ولی اون برندها همه لوازمی دارن.مشکل فقط

گستردگی خدمات وتبلیغاته که ال جی وسامسونگ دارن.الانم که تو ایران تولیدمیشه حتی ال ای دی های سری8800 که بالاترین سری سامسونگ هست.ضمنا اگه توبازار پاناسونیک وسونی موجوده

اونارم با امکانات وخدمات درنظربگیرید.ال جی وسامسونگ توکارصدا ضعیفن وکاراین دستگاه ابتدا پخش صدای باکیفیته.

ardavan7
2013/02/24, 20:19
پس نظر شما هم روی محصولات پایونیر، کاشکی یه مدله متوسط خوب معرفی میکردید؟

saeid6574598
2013/02/24, 21:06
دوست عزیزاگربا مشخصات یکسان خدمات کافی موجودباشه پایونیراصلا با ال جی وسامسونگ قابل مقایسه نیست.کارپایونیر صوت وتصویرهست ولی اون برندها همه لوازمی دارن.مشکل فقط

گستردگی خدمات وتبلیغاته که ال جی وسامسونگ دارن.الانم که تو ایران تولیدمیشه حتی ال ای دی های سری8800 که بالاترین سری سامسونگ هست.ضمنا اگه توبازار پاناسونیک وسونی موجوده

اونارم با امکانات وخدمات درنظربگیرید.ال جی وسامسونگ توکارصدا ضعیفن وکاراین دستگاه ابتدا پخش صدای باکیفیته.
دوست عزیز ! من همه جوانب کار رو در نظر گرفتم و پیشنهاد دادم ! به نظر شما با توجه به اینکه کیفیت محصولات بازار به هیچ عنوان قابل تضمین نیست ، می توان کالایی را خریداری کرد که از نظر پشتیبانی و خدمات پس از فروش ، در سطح پایینی قرار دارد ؟! الجی و سامسونگ نیز در طی این مدت اخیر ، پیشرفت های فراوانی را در زمنیه صوت و تصویر به خود دیده اند و از هر لحاظ مطمئن هستند . کرائوکه سری جدید سینمایخانگی الجی می باشند که نسبت به قیمت خود ، کارایی متفاوتی را ارائه می دهند . در این رده ، من مدل LH-K938HTS‎ با قیمت 575 هزار تومان ( گارانتی گلدیران ) را پیشنهاد می کنم که توان خروجی آن در مجموع 427 وات می باشد .

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

ardavan7
2013/02/24, 21:32
بنظرتون بهتر نیست این مدل کارائوکه lh-k938hts بگیرم؟آخه برای تماشای فیلم میخوام بیشتر نه موسیقی.
و فرق این مدل با lh-k948hts چقدر هستش از نظر صدا؟بلندی صدا نمیگم کیفیت منظورمه فرقی دارن با هم؟ و آیا ارزش هزینه اضافه داره؟

saeid6574598
2013/02/24, 21:40
بنظرتون بهتر نیست این مدل کارائوکه lh-k938hts بگیرم؟آخه برای تماشای فیلم میخوام بیشتر نه موسیقی.
و فرق این مدل با lh-k948hts چقدر هستش از نظر صدا؟بلندی صدا نمیگم کیفیت منظورمه فرقی دارن با هم؟ و آیا ارزش هزینه اضافه داره؟
اگر برای تماشای فیلم می خواهید ، همین کارائوکه نیازهای صوتی شما را برآورده خواهد کرد . تنها تفاوت اساسی بین این دو مدل ، در تعداد کانال های صوتی و نیز میزان صدای خروجی می باشد . بنده همان ابتدا هم گفتم که برای خرید یک سیستم سینمای خانگی ، لازم به پرداخت هزینه اضافی نیست !

ardavan7
2013/02/24, 21:46
تشکر میکنم ازتون فقط برای سوال آخر، منم خودمم دنبال هزینه اضافه نیستم اصلا و میخواستم بدونم همون دو کانال که اول گفتید خوبه و منو رازی میکنه یا همون 5.1 کاناله بگیرم بهتره؟نظرتون 2.1 یا 5.1؟

hamidparsafar
2013/02/25, 00:01
به نظر من ( شخصی ) اگه واقعا قصد هزینه میلیونی دارید این مدل با قیمت 980 از سامسونگ عالی هست :
سینمای خانگی سه بعدی ht-e3550‎
اگرنه که همون مدلی که آقا سعید گفتن بهترین انتخاب هست
موفق باشید