PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوختن بک لایت ال سی دی

smhsmh
2013/02/23, 10:11
سلام به همه دوستان
من بک لایت ال سی دی لبتابم سوخته و همه چی خیلی کم نور شده، میخواستم بدونم باید ال سی دی رو حتما عوض کنم یا راه دیگه هم هست؟؟؟
با تشکر فراوان

saeid6574598
2013/02/23, 10:28
سلام به همه دوستان
من بک لایت ال سی دی لبتابم سوخته و همه چی خیلی کم نور شده، میخواستم بدونم باید ال سی دی رو حتما عوض کنم یا راه دیگه هم هست؟؟؟
با تشکر فراوان
شاید در نگاه اول ، تنها یک لایت آسیب دیده باشد اما برای اطمینان ، باید از نرم افزارهای مخصوص صفحه نمایش استفاده کنید تا درصد واقعی خرابی پیکسل ها نشان داده شود . برای این کار ، برنامه Defpix پیشنهاد می شود که در یافتن پیکسل های سوخته روی مانیتورهای LCD به شما کمک می کند . اگر لپ تاپ هنوز گارانتی دارد ، می توانید از فرصت استفاده کرده و نسبت به تعویض پنل اقدام کنید .

smhsmh
2013/02/23, 10:46
با تشکر فراوان از راهنماییتون
اما نفرمودین با این شرایط کل ال سی دی هم باید عوض بشه یا نه؟؟؟؟
نه گارانتی 2سال پیش تموم شده
تعویض ال سی دی 250 هزار تومان هزینه داره اما در مورد پنل و تعویض اون یه توضیحی می فرمایید
با تشکر

saeid6574598
2013/02/23, 11:15
با تشکر فراوان از راهنماییتون
اما نفرمودین با این شرایط کل ال سی دی هم باید عوض بشه یا نه؟؟؟؟
نه گارانتی 2سال پیش تموم شده
تعویض ال سی دی 250 هزار تومان هزینه داره اما در مورد پنل و تعویض اون یه توضیحی می فرمایید
با تشکر
بستگی به این دارد که تا چه حد شرایط کاری مانیتور شما حاد است ! اگر این میزان تاریکی ، روز به روز بیشتر می شود ، حتما می بایست پنل را تعویض کنید . در هر حال در این اوضاع و شرایط بازار به نظر من 250 هزار تومان ارزش این کار را دارد .

lastshepherd
2013/02/23, 19:24
دوست عزیز 150 بزارید روش یه ال ای دی بگیرید!

arashlinux
2013/02/23, 23:55
دوست عزیز 150 بزارید روش یه ال ای دی بگیرید!

برای لبتابش میخاد

lastshepherd
2013/02/24, 15:41
بله متوجهم. سامسونگ و آ او سی مدلای خوبی دارن.
لپ تاپ خودم رو که به علت ضربه پیکسلاش به هم ریخته بود رو به راحتی با یه ال ای دی آ او دی دادم عوض کردند.