PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Intel و اقدامی عجیب

ARMIN
2013/02/21, 01:38
دوستان سلام،

به دنباله ى تاپيك سعيد جان (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.و-اقدامی-عجیب)- در يك حركت ضد اينتلى ديشب به يك موضوعى برخوردم كه بسيار رفت روى اعصاب.

اين دو خنك كننده استوك هردو مال اينتل هستند ولى در ظاهر يكسان و فريبنده ى خود رازى مخوف در نهان دارند:

17276

بله اين دو اگر چه شبيه هم و هر دو اورجينال ولى يكى واقعا" خنك كننده است (حداقل به نيت خنك كنندگى ساخته شده) و يك سينك مسى اندازه يك سكه 500 تومانى در دل خود دارد - - - - و - - - - ديگرى (معلوم نيست به چه قصدى پا به عرصه هستى گذاشته) هيچ چيز ندارد و در حقيقت طرح ژنريك خنك كننده است!!

17277

بنده به شدت به اين موضوع اعتراض دارم. اين يك جور كلاه برداريست.:ar!

Beni7192
2013/02/21, 01:48
آرمین جان اکثر کولر استوک های اینتل که من دیدم از نوع دومی هست که گفتی!
ولی احتمال میدم هر کدوم رو برای یه رنج از پردازنده ها عرضه کرده!

ARMIN
2013/02/21, 01:56
آرمین جان اکثر کولر استوک های اینتل که من دیدم از نوع دومی هست که گفتی!
ولی احتمال میدم هر کدوم رو برای یه رنج از پردازنده ها عرضه کرده!

درود بهنام جان

دومى روى i3 بود. ولى اولى روى i5. دومى رو روى i3 گذاشتم 5 درجه خنك تر كاركرد. اصلا جنس سينك دوم به نظرم انتقال گرما نميده. بايد مسى يه فلزى يه چيزى رو سر CPU بزارن تا گرما رو بهتر انتقال بده.

ATA
2013/02/21, 02:34
سلام
ارمین خان انگار یواش یواش اینتلم اره دیگه .... اصلا انتظارش رو نداشتم ولی من تو مغازه از فنای اورجینالش ( i3 ) دارم میفروشم هنوز چنین چیزی ندیدم ولی خدایی اعصابم ریخت به هم از اینتل بعید بود خدایی
دقت کنین حتی شکل پره های فنش هم فرق داره و خیلی سادست که این باعث ایجاد صدا میشه
باید مثل ویستا و اواژنگ و دیگر اقوام تحریمش کنیم ( البته تحریم که هستیم ) پس نیازی به تحریم نیست !! خودش تحریمه

یا علی

ARMIN
2013/02/21, 08:50
سلام
ارمین خان انگار یواش یواش اینتلم اره دیگه .... اصلا انتظارش رو نداشتم ولی من تو مغازه از فنای اورجینالش ( i3 ) دارم میفروشم هنوز چنین چیزی ندیدم ولی خدایی اعصابم ریخت به هم از اینتل بعید بود خدایی
دقت کنین حتی شکل پره های فنش هم فرق داره و خیلی سادست که این باعث ایجاد صدا میشه
باید مثل ویستا و اواژنگ و دیگر اقوام تحریمش کنیم ( البته تحریم که هستیم ) پس نیازی به تحریم نیست !! خودش تحریمه
یا علی

ميدونى عطا جان بعد از متوجه شدن اين قضيه به نظرم بد نيست براى پردازنده هاى i3 هم كولر خريد. كولر حتى معمولى هم باشه از اين كولر بى يال و دم و اشكم بهتره.

saeid6574598
2013/02/21, 09:37
معمولا به همین شکل هستند آرمین جان !

بعضی ها سطحشان آلومینیومی است و بعض دیگر مسی که اصطلاحا بهشون " ته مسی " می گویند .

ARMIN
2013/02/21, 10:16
معمولا به همین شکل هستند آرمین جان !

بعضی ها سطحشان آلومینیومی است و بعض دیگر مسی که اصطلاحا بهشون " ته مسی " می گویند .

سعيد جان خودت ديدى اين بيشتر شبيه چدنه تا آلمينيوم. به سطح مسى آدم دست ميزنه يه حس خنكى داره ولى اون چدنيه اصلا حس خنكى نميده به آدم. :p