PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی و مشاوره برای خرید مودم adsl wireles

VEXEL
2013/02/20, 13:56
سلام دوستان یه لطفی کنید یه مودم بهم معرفی کنید تا 120 تومن( یه چیز خوب و عالی باشه چون توانایی خرید دو باره اش رو ندارم)این شرایط رو هم داشته باشه 1-برد بالا و قدرت آنتن دهی عالی2-قابلیت اشتراک گزاری اینترنت بین موبایل و هر وسیله ای که وای فای داشته باشه.3-پشتیبانی از پروتوکلهای امنیتی و شبکه ای کامل به خصوص wap2. 4-حداقل 2 پورت لن داشته باشه. 5-پشتیبانی از دیوار آتش و پروتوکل های اون6-پشتیبانی از چیپهای سری N. 7-با V IRTUAL P RIVATE N ETWORK (چ ی ز p ا ن) مشکلی نداشته باشه.8-پشتیبانی از QOS. 9-انتن قابل تعویض برای افزایش برد.10-یک پورت WAN برای اتصال به اینترنت بی سیم, WiMAX و اتصالات مشابه.-و اینم بگم که من اطلاعاته زیادی در مقوله مودم و وایرلس ندارم اینایی هم که اینجا نوشتم بازیر و رو کردن نت بدست اوردم.پیشا پیش از راهنمایی شما دوستان تشکر میکنم

darkknight
2013/02/20, 14:22
دوست عزیز فکر کنم زیاد در جریان قیمت ها نیستید
این امکاناتی که شما نوشتید اون زمانی که د5 ل5 ا5 ا5ر 1000تومن هم بود بیشتر از این قیمت داشت
حالا پبشنهاد من اینه
TP-Link Wireless N ADSL2+ Modem Router TD-W8960N
حدود200تومن هست(یه ذره کمتر یا بیشتر)

hamidparsafar
2013/02/20, 17:58
من دیروز قیمت 8960 رو گرفتم حدود 160 بود ، کلا مودم خوبی هست و پیشنهاد میشه.

VEXEL
2013/02/20, 18:11
دوست عزیز فکر کنم زیاد در جریان قیمت ها نیستید
این امکاناتی که شما نوشتید اون زمانی که د5 ل5 ا5 ا5ر 1000تومن هم بود بیشتر از این قیمت داشت
حالا پبشنهاد من اینه
TP-Link Wireless N ADSL2+ Modem Router TD-W8960N

حدود200تومن هست(یه ذره کمتر یا بیشتر)

سلام ممنون که بهم جواب دادید
بله درسته حالا که خوب دقت میکنم میبینم یه مقدار توقعات زیاده

من دیروز قیمت 8960 رو گرفتم حدود 160 بود ، کلا مودم خوبی هست و پیشنهاد میشه.
سلام دوست عزیز ممنون که بهم جواب دادید
ولی متاسفانه کل بودجه من 120 تومنه
اگه میشه یه چیزه قابل قبول و کار درست تو این محدوده قیمت معرفی کنید(صرف نظر از توقعات پست قبلم)

darkknight
2013/02/20, 22:05
حالا باید برید ببینید قیمت دقیق چقدر هست ولی این احتمالا توی رنج مورد نظر شما هست
TP-Link Wireless N ADSL2+ Modem Router TD-W8950ND
در ضمن مودم های زایکسل هم خوب هستن
حالا البته با توجه به وضع اشفته بازار ممکنه یه ذره گیر اوردن اینا سخت باشه
باز هم اگه تونستید یه سر به بازار بزنید ببینید چی دارن توی رنج مورد نظر شما تا بهتر بشه راهنمایی کرد(اختلاف قیمت زیاده بین سایت ها و مغازه ها)