PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : BioShock: Infinite با دوره رنسانس هماهنگ بود ، حذف محتوایی به اندازه 5 ، 6 بازی کامل

S.T.A.L.K.E.R
2013/02/19, 14:47
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

اوایل کار BioShock: Infinite نیز همانند بازی Assassin’s Creed 2 د ر دوره رنسانس ساخته شده بود تا اینکه سازنده بازی ایده های جدید بازی را ازبین برد . Bill Gardner یکی از کاربران متخصص و باتجربه Irrational Games طی صحبت با Polygon (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) توضیح داد ، زمانی که او رهبری تیم طراحی بازی را بر عهده داشت ، درصدد افزودن دوره رنسانس به این مجموعه بود .

Gardner گفت : " میخواهم بگویم که من در واقع ، برای چیزی بیشتر از رنسانس فشار وارد کردم ، ولی Assassin’s Creed 2 شش ماه بعد اعلام شد و من به آنها ( منظور درگیری سازنده و ناشر است )اوکی دادم ، چون ما را در منگنه گذاشتند " .
اواضافه کرد : " مقار محتوایی که ما ازبازی حذف کردیم ، به اندازه 5 ، 6 بازی کامل ارزش داشت . این هشدار دهنده هست . منظورمن این است که ، درد آور است ، زمانی که درباره از بین بردن آنها صحبت میکنید ، چون مثل نوزدان ما هستند ، اما در نهایت ما را به سمت قطعه نهایی هدایت میکند . در نهایت یکسال بعد مخاطبان هیچ دلواپسی ندارند و شما هم هیچ دلواپسی ندارید " .

بنابراین بازی BioShock از نظر تاریخی در زمان Ezio بازی Assassin Creed واقع شده .

منبع (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)