PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راز نهفته msi

saeid6574598
2013/02/19, 12:45
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

شاید در نگاه اول این عکس ، معنا و مفهوم خاصی نداشته باشد اما همین تصویر ساده ، رازهای نهفته ای را در دل خود گنجانده است . طبق اخباری که در وب سایت های معتبر سخت افزاری منتشر شده است ، کمپانی MSI با به نمایش گذاشتن تعدادی تصویر درصدد است تا به معرفی محصولات جدید خود بپردازد . بنا به شایعات ، این شرکت قصد دارد همزمان با برگزاری نمایشگاه CEBIT 2013 که از تاریخ 5 تا 9 مارس در شهر هانوفر آلمان برگزار خواهد شد ، از مادربوردهای جدید سری G خود پرده بردای کند . مطابق همیشه ، در ساخت این مادربوردها از با کیفیت ترین قطعات استفاده شده و به همین دلیل ، قابلیت های بسیار فراوانی را در زمینه اورکلاک برای یک کاربر حرفه ای فراهم خواهند ساخت . این محصولات به طور خاص برای کاربران گیم طراحی شده اند و قرار است رقیبی سرسخت برای سری ROG ایسوس و اعضای خانواده Fatal1ty کمپانی ارزاک به شمار روند . مادربوردهای این سری، به دو قابلیت ویژه مجهز شده اند ؛ اولین قابلیت برخوداری از کارت شبکه قدرتمند Killer E2205 می باشد که با فشرده کردن بسته های اطلاعاتی و نیز اختصاص دادن مقدار مناسبی از پهنای باند شبکه به سیستم ، تماشای ویدئوها و بازی های آنلاین را با کمترین میزان تاخیر قراهم خواهت ساخت . ویژگی بعد ، استفاده از پورت های متداول USB ( نسخه دو ) و PS / 2 به جهت اتصال ماوس یا کیبورد گیمینگ می باشد که بنا بر ادعای MSI ، پشتیبانی از نرخ نمونه گیری 1000 هرتز موجب شده تا در انجام بازی های خود ، چیزی را از دست نداده و با حساسیت بیشتری نسبت به قبل ، تکنیک های خود را در بازی به اجرا در آورید ( میزان تاخیر پورت PS/2 ، بین 1 تا 8 میلی ثانیه ذکر شده است ) .

به احتمال فراوان ، این سری از مادربوردها، به محض ورود نسل جدید پردازنده ها به بازار عرضه خواهند شد و در طراحی آنها نیز، از ترکیب رنگ های سیاه ، سفید و قرمز استفاده خواهد شد . در هر حال ، این مادربوردها از قطعات با کیفیتی بهره می برند که موجب شده در هنگام اورکلاک و شرایط سخت کاری ، ثبات و پایداری بیشتری به وجود آید . به گفته یکی از مسئولان این شرکت ، علاوه بر این مادربوردها، از نوت بوک های جدید سری G این شرکت نیز رونمایی خواهد شد که بیش از پیش قابلیت ها و امکاناتشان افزایش یافته است . نظر شما چیست ؟ آیامادربوردهای جدید MSI می توانند رقیب خوبی برای سری ROG ایسوس یا ASROCK Fatal1ty باشند یا خیر !

نگارش : سعید مظفری

7777
2013/02/19, 13:07
سلام مدیره عزیز تشکر از تاپیک خوبتان . نظر شخصی من با بررسی هایی که این چند وقته انجام دادم در حال حاضر از نظر مادربرد msi فاصله ی زیادی با ایسوز و گیگابایت داره که با این سری که شما معرفی کردین ایشالا جبران بشه.

ARMIN
2013/02/19, 13:24
سلام مدیره عزیز تشکر از تاپیک خوبتان ....

مدير پسره! ;)

saeid6574598
2013/02/19, 13:30
مدير پسره!
بزار راحت باشن بچه ها آرمین جان ! :))

آنطور که من فهمیدم ، عکس اولی مربوط می شود به هت سینکی که بر روی مادربورد قرار است . حالا مشخص نیست این سینک ، مدار رگلاتور را خنک می کند یا چیپست مادربرود !

expellite
2013/02/19, 13:51
ای بابا دیگه از ست رنگی قرمز/مشکی خسته شدیم! بنفش بهتره. نارنجی هم خوبه مثل UP7. امیدوارم کارایی خوبی داشته باشه و قیمتش هم پایین باشه!! :-ss

ARMIN
2013/02/19, 13:54
بزار راحت باشن بچه ها آرمین جان ! :))

آنطور که من فهمیدم ، عکس اولی مربوط می شود به هت سینکی که بر روی مادربورد قرار است . حالا مشخص نیست این سینک ، مدار رگلاتور را خنک می کند یا چیپست مادربرود !

سعيد جان من كه حاضر نيستم رو ديوار msi يادگارى بنويسم. اگر ايسوز و گيگا نتونم بگيرم ترجيح ميدم راه خاكى ازراك رو برم ولى سمت پرتگاه msi نرم. ولى يك چيزى، مادربرد هاى msi مرگ نداره. جون هم نداره ها ولى خراب هم نميشه. عين زامبى ميمونه.

Reza Y
2013/02/19, 17:01
سلام مدیره عزیز تشکر از تاپیک خوبتان . نظر شخصی من با بررسی هایی که این چند وقته انجام دادم در حال حاضر از نظر مادربرد msi فاصله ی زیادی با ایسوز و گیگابایت داره که با این سری که شما معرفی کردین ایشالا جبران بشه.

سعيد جان من كه حاضر نيستم رو ديوار msi يادگارى بنويسم. اگر ايسوز و گيگا نتونم بگيرم ترجيح ميدم راه خاكى ازراك رو برم ولى سمت پرتگاه msi نرم. ولى يك چيزى، مادربرد هاى msi مرگ نداره. جون هم نداره ها ولى خراب هم نميشه. عين زامبى ميمونه.
صحبت های شمام شده شبیه صحبت های اون بنده خدایی که میگفت:amd نخر amd موسوزه :دی من با چند تا از برد های این شرکت کار کردم از x58 بوده p67 هم مدل بیگ بنگشو دیدم دوستم هم اورکلاک روش انجام داده بود و هیچ مشکلی نداشت بررسی محصولات جدیدش هم خوندم میشه بگید تو یک رنج قیمت برابر با برند های دیگه چه کمبودی داره که انقدر تخریب میکنید؟

7777
2013/02/19, 17:57
صحبت های شمام شده شبیه صحبت های اون بنده خدایی که میگفت:amd نخر amd موسوزه :دی من با چند تا از برد های این شرکت کار کردم از x58 بوده p67 هم مدل بیگ بنگشو دیدم دوستم هم اورکلاک روش انجام داده بود و هیچ مشکلی نداشت بررسی محصولات جدیدش هم خوندم میشه بگید تو یک رنج قیمت برابر با برند های دیگه چه کمبودی داره که انقدر تخریب میکنید؟

سلام
از نظر کیفیت و تنوع تفاوت زیاد دارند و هر کسی نظر شخصی خودش داره. درضمن من الان fx 8120 دارم هرکی Amd بخره خیلی اشتباه کرده.

ARMIN
2013/02/19, 18:52

رضا جان،

دادا تخریب چیه؟ هر کسی نظر شخصی خودش رو داره. من خودم 5 بار مادبرد گیگا سوکت 1155 گرفتم. خداییش به لعنت خدا نمی ارزید. یعنی جوری شد که منی که تمام اتاقم با عکس گیگابایت مزین شده بود، دیگه گیگا رو به هیچ احدی پیشنهاد نکردم. غیر از مدل های amd اون یا سوکت های دیگش.

ناگفته نماند یک بار فاکسکان گرفتم که به شکر خوردن افتادم اساسی. توضیحش مفصله.

Msi از لحاظ قیمت بد نیست مناسبه. این تنها چیزیه که میتونم بگم. ولی تا زمانی که گیگا و ایسوز هستن و ازراک من که طرفش نمیرم. به قول شما شاید این اظهار نظر مقرضانست، ولی باشه.

Msi باید یک چیزی نشون بده که بترکونه، هنوز من همچین چیزی ندیدم.

Reza Y
2013/02/19, 23:49
سلام
از نظر کیفیت و تنوع تفاوت زیاد دارند و هر کسی نظر شخصی خودش داره. درضمن من الان fx 8120 دارم هرکی Amd بخره خیلی اشتباه کرده.بله اشتباه کردید AMD در بازار High-end و حتی بخش بالایی بازار Mid-rage حرفی برای گفتن ندارد ولی در بخش های PP و بخش های پاییین تر به مراتب بهتر از رقیب بوده منظورم بیشتر رو APU ها هست و بلدورز های مدل پایین تر که از Core i3 به نظر من بهتر هستن...