PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Need for speed RUN

Arsn
2011/11/17, 22:12
شما The Run رو از یک مسابقه استاندارد ۸ ماشینی شروع میکنید و سپس به مسابقه های زمانی(طی کردن مسیر قبل از زمان تعیین شده), دریفت کشی در کوه و تعقیب پلیس ادامه پیدا میکند.
خیلی کم پیش میاد که دو تا مسابقه مثل هم را در یک قسمت تکرار بشه.
رانندگی میتونی احساس شناور بودن بده, اما ماشین های مختلف احساس مختلفی میدهند و این به شما بستگی داره که چه ماشینی رو انتخاب میکنید.
اگه سطح بازی رو معمولی انتخاب کنید ماشین های دیگر که تحت کنترل هوش مصنوعی هستند در سطح بسیار پایینی قرار میگیرند.
اون ها با ماشین های دیگه تصادف میکنند, پلیس فقط شما رو تعقیب میکنه و میانبر ها رو از دست میدهند حتی اگر از جلوی یکی از ماشین ها به یکی از میانبر ها بری! مناطق The Run قطعا بهترین بخش بازی است. در حقیقت The Run بهترین زیباترین و جالب ترین مناظر رو که تاحالا در بازی های مسابقه ای دیدید داره.
کوه های راکی, شهر و پارک ها بسیار خوب طراحی شده اند. بزرگترین مشکل من در The Run ناتوانی در سفارشی و آپگرید کردن ماشین هاست. پس از قسمت داستانی بازی یک سری رقابت(Challenge) در بازی وجود داره که همانند سری Shift است, چیزی به اسم مسابقه آزاد وجود نداره. چه با کامپیوتر بازی کنید یا آنلاین, باید نوع ماشین ها و قوانین رو تایین کنید. پس از انجام رقابت ها و داستان دیگه چیزی نیست که مسابقه دهید.

بالاخره Run هم به ایران رسید و در سایت های ایرانی قابل دانلود شد . باید ببینیم که آیا Run مانند Shift 2 یک شکست بزرگ است یا مانند Hot pursuit یک موفقیت تکرارنشدنی !

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

*hit m@n*
2011/11/17, 22:17
دوستان یه خبر بد برای دوستداران این بازی
دوستان 7 تا ماشین تو این بازی هست که فقط برای PS3 آزاده :-w
اسامی هفت خودرو را در زیر مشاهده مینمایید:

Lexus LFA

Porsche Carrera GT

Bugatti Veyron

Hennessey Venom GT

GUMPERT apollo s

Lamborghini Countach QV5000

Koenigsegg Agera R

topoli
2011/11/17, 23:36
شما The Run رو از یک مسابقه استاندارد ۸ ماشینی شروع میکنید و سپس به مسابقه های زمانی(طی کردن مسیر قبل از زمان تعیین شده), دریفت کشی در کوه و تعقیب پلیس ادامه پیدا میکند.
خیلی کم پیش میاد که دو تا مسابقه مثل هم را در یک قسمت تکرار بشه.
رانندگی میتونی احساس شناور بودن بده, اما ماشین های مختلف احساس مختلفی میدهند و این به شما بستگی داره که چه ماشینی رو انتخاب میکنید.
اگه سطح بازی رو معمولی انتخاب کنید ماشین های دیگر که تحت کنترل هوش مصنوعی هستند در سطح بسیار پایینی قرار میگیرند.
اون ها با ماشین های دیگه تصادف میکنند, پلیس فقط شما رو تعقیب میکنه و میانبر ها رو از دست میدهند حتی اگر از جلوی یکی از ماشین ها به یکی از میانبر ها بری! مناطق The Run قطعا بهترین بخش بازی است. در حقیقت The Run بهترین زیباترین و جالب ترین مناظر رو که تاحالا در بازی های مسابقه ای دیدید داره.
کوه های راکی, شهر و پارک ها بسیار خوب طراحی شده اند. بزرگترین مشکل من در The Run ناتوانی در سفارشی و آپگرید کردن ماشین هاست. پس از قسمت داستانی بازی یک سری رقابت(Challenge) در بازی وجود داره که همانند سری Shift است, چیزی به اسم مسابقه آزاد وجود نداره. چه با کامپیوتر بازی کنید یا آنلاین, باید نوع ماشین ها و قوانین رو تایین کنید. پس از انجام رقابت ها و داستان دیگه چیزی نیست که مسابقه دهید.

بالاخره Run هم به ایران رسید و در سایت های ایرانی قابل دانلود شد . باید ببینیم که آیا Run مانند Shift 2 یک شکست بزرگ است یا مانند Hot pursuit یک موفقیت تکرارنشدنی !

بنظر من که حتما شکست بزرگی میشه چوووووووون nfs بی اسپرت مثل ماشید بدون پدال گاز میمونه چیزی که ea فراموش کرده تو چند تا نسخه اخر بذاره از بس که حوله هر 6ماه یدونه بندازه بیرون 1.5 صبر کنه کامل که شد بعدا بده بیرون

topoli
2011/11/17, 23:51
ماشیناش اسپورت نمیشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:-o
متاسفانه بنابر اخباری که رسیده والبته قابل پیشبینی بود خیر .هرقدرم که خوش گرافیک باشه مثل nfs hp بازم بعد 1بار بازی دیگه حالی نداری از نو بری نه مثل ماس وانتد که بعد این همه سال وقتی هوس اتول سواری میکنی بازم حال میده:-

*hit m@n*
2011/11/17, 23:59
اون از حذف 7 تا ماشین
اینم از حذف اسپورت تو بازی
خداییش هیچی need for speed most wanted نمیشه
چرا این شرکتها به جای انکه پیشرفت کنن پسرفت میکنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Dan
2011/11/18, 01:26
دوستان یه خبر بد برای دوستداران این بازی
دوستان 7 تا ماشین تو این بازی هست که فقط برای PS3 آزاده :-w
اسامی هفت خودرو را در زیر مشاهده مینمایید:

Lexus LFA

Porsche Carrera GT

Bugatti Veyron

Hennessey Venom GT

GUMPERT apollo s

Lamborghini Countach QV5000

Koenigsegg Agera R

اگه veyron,agera r,apoll s, carrera gt نباشن دیگه بجز Aventador دیگه چی میمونه تازه اونم فقط تو نسخه Limit هست!

topoli
2011/11/18, 01:31
اگه veyron,agera r,apoll s, carrera gt نباشن دیگه بجز Aventador دیگه چی میمونه تازه اونم فقط تو نسخه Limit هست!
نتجه اخلاقی .........
دود از کنده بلند میشه من دارم دانش روتموم میکنم البته احتمالا خودم بازی نمیکنم برادر کوچیکم خیلی طلبس ببینه چیه only most wanted

demigod
2011/11/23, 10:10
دوستای گلم این بازی رو شرکت واسه این گذاشته که نشون بده فقط و فقط داره بازی حقیقی میسازه یا به عبارته دیگه به گفته تنی چند از بزرگان می خواد قدرت ماشینا رو همینجوری که هستاند به رخ هم بکشه
البته گفته هایست مبنی بر اینکه شرکت ea داره به درخواست سازندگان ماشین ها این بازی ها رو میسازه و صحبت هایی هست از اینکه خود ea یه بازی *** رو از بین اینا بده بیرون......

Castiel
2011/11/23, 12:52
ولی اقایون هیچ قیمی که بدون مشکل نیس من که دارم لذت میبرم و کلا قیم خوبیه.

گرافیک و صداگذاری نسبت به نسخه قبلی پیشرفتی داشته؟

demigod
2011/11/24, 09:14
احتمالش هست که کمی تغییر کرده باشه دوست خوبم اما هرچیم تغییر کنه باز به درخواست کمپانی های ساخت ماشین ساخته شده و متاسفانه به همین دلیله که اسپرت نمیشه!!

sajjadsa
2011/11/24, 12:48
ایول بوگاتی ویرون مخصوص ps3 رو عشق است! من عاشق این ماشینم. در ضمن تو هات پرسوت هم نمیشد تیون کرد نهایت رنگ رو تغییر میدادید اما عملا مهم نبود و بازی بسیار لذت بخش بود ...

Castiel
2011/11/24, 12:56
متاسفانه خبری از بوگاتی در نسخه PC نیست، اما گرافیک پیشرفت قابل توجهی داشته، صداگذاری هم بهتر از Hot pursuit است.

demigod
2011/11/24, 17:29
آره کیفیت بازی کمی بهتر شده فکر نکنم صدا گذاریش خیلی قابل توجه قرار بگیره چون اونچنان که باید و شایستس چنگی به دل نمی زنه

Castiel
2011/11/24, 17:49
آره کیفیت بازی کمی بهتر شده فکر نکنم صدا گذاریش خیلی قابل توجه قرار بگیره چون اونچنان که باید و شایستس چنگی به دل نمی زنه

از لحاظ صداگذاری، به نظر بنده Undercover شرایط خوبی داشته. نسخه Hotpursuit که بسیار افتضاح بود و به جای اینکه صدای موتور و اگزوز اتومبیل شنیده شود، فقط صدای محیط اطراف به گوش میرسید
فقط صدای خودروهایی مانند لامبورگینی مورسیه لاگو و رونتون، و پورشه 911 توربو از صدای زیبایی برخوردار بودند. صدای بوگاتی هم مناسب بود.

demigod
2011/11/24, 18:05
از لحاظ صداگذاری، به نظر بنده Undercover شرایط خوبی داشته. نسخه Hotpursuit که بسیار افتضاح بود و به جای اینکه صدای موتور و اگزوز اتومبیل شنیده شود، فقط صدای محیط اطراف به گوش میرسید
فقط صدای خودروهایی مانند لامبورگینی مورسیه لاگو و رونتون، و پورشه 911 توربو از صدای زیبایی برخوردار بودند. صدای بوگاتی هم مناسب بود.
موافقم دوست خوبم کاملا درست میگید
خب ناگفته نمونه که شرکت لامبرگینی و پورشه درخواست دادن برای این نسخه جدید که بیشتر روش کار شه به احتمال زیاد در حین بازی کردن خواهید فهمید دوستای گلم

Castiel
2011/11/26, 16:25
خب دوستان عزیز در این لحظه بازی را به اتمام رساندم، تجربه خوبی بود. هیجان بیشتری نسبت به Hot Pursuit داشت.

sezar
2011/11/26, 16:41
خب دوستان عزیز در این لحظه بازی را به اتمام رساندم، تجربه خوبی بود. هیجان بیشتری نسبت به Hot Pursuit داشت.
نیومده تمومش کردی؟
در مورد اسپرت کردن : من مقاله ای را چندی پیش خواندم که در سری بازی هایی که میشد ماشین را اسپرت کرد مثله most wanted در سال رو نمایی از بازی و سال جاری آن ،جرایم رانندگی در امریکا افزایش داشته ! به همین علت دیگر اجازه بحث تیونینگ را در این بازی ها ندادن!

*hit m@n*
2011/11/26, 19:19
آقا حسام یه توضیح مختصر میدی بازی چجوری بود ؟
ارزش بازی کردن داره ؟
چجوریه ؟
بدون اسپورت کردن ماشین بازی حال داد ؟؟؟؟

Castiel
2011/11/26, 19:25
آقا حسام یه توضیح مختصر میدی بازی چجوری بود ؟
ارزش بازی کردن داره ؟
چجوریه ؟
بدون اسپورت کردن ماشین بازی حال داد ؟؟؟؟

بازی در بخش گرافیک خیلی خوبه، البته گرافیک منوها اصلا مناسب نیست و وقتی وارد محیط بازی می شوید، فکر می کنید یک بازی دیگر است!
ارزش بازی کردن هم دارد، چون هیجانش بیشتر از نسخه های قبلی است، داستان مناسبی داره و بخش صداگذاری هم عالیه
بدون اسپورت هم جالب نیست، البته شما نمیتونید به صورت آزاد در مسیر بازی با ماشین گشت بزنید!
اما ماشینهای اسپورت شده خوبی دارد که نیاز شما را به تیون کردن ماشین را برطرف می کند.
لامبورگینی اونتادور و پاگانی هیورا در بازی وجود دارد، همچنین نسل بعدی اتومبیل شلبی Boss که قرار است در سال 2012 عرضه شود، در این بازی وجود دارد!

*hit m@n*
2011/11/26, 19:28
، البته شما نمیتونید به صورت آزاد در مسیر بازی با ماشین گشت بزنید!
!

یعنی نمیتونیم مثل most wanted و ...... تو شهر واسه خودمون بچرخیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Castiel
2011/11/26, 19:33
یعنی نمیتونیم مثل most wanted و ...... تو شهر واسه خودمون بچرخیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من چنین امکانی در بازی پیدا نکردم
چیزی به عنوان Free Run وجود نداره.

demigod
2011/11/27, 10:13
البته با تشکر از castiel عزیز و مهربون که اینقدر بچه ها رو راهنمایی میکنه!
باید گفت free run دیگه چیزی نیست که گیمر های معمولی رو سرگرم کنه به همین دلیله که دیگه خیلی پی free run نمیرن
البته چیزایی من شنیدم که گفته شده انتقاد ها از need بالاست که چرا جذابیت قدیم رو ندارن و شرکت EA قول داده که فکر یه نسخه باشه که تکان دهنده و بسیار پر مخاصب خواهد بود و 100 البته قول هایی هم در این مورد داده شده و. گفته شده که سعی خواهد شد گاراجی قرار دهند در نسخه ای که حالا معلوم نیست کی بیاد که میتونی ماشین اوراقی رو یه چیزی تو مایه های بوگاتی کنی! کمی زیاده روی کردم که گفتم مثل بوگاتی اما شما یه همچین چیزایی تصور کنین!
اطلاعات بعدی داده خواهد شد!

demigod
2012/03/05, 20:09
سلام بر دوستان خودم...

آقا مثل ایمکه در شرکت Ea شایعاتی به چشم میخوره از ساخت سری جدید need البته با قابلیت های بسیار *** و تتووپپپپ....
اطلاعات بیشتر رو وقتی اومد روی سایت حتما اطلاع خواهم داد.....
احتمال درصد درستی این خبر تا الان حدود 61% بر آورد شده...

Castiel
2012/03/05, 20:20
سلام بر دوستان خودم...

آقا مثل ایمکه در شرکت Ea شایعاتی به چشم میخوره از ساخت سری جدید need البته با قابلیت های بسیار *** و تتووپپپپ....
اطلاعات بیشتر رو وقتی اومد روی سایت حتما اطلاع خواهم داد.....
احتمال درصد درستی این خبر تا الان حدود 61% بر آورد شده...

خب به سلامتی
انشالله همیشه خوش خبر باشی

demigod
2012/03/05, 20:43
چیکار کنیم حسام جان لامپ بسم..... این بازی کلا تو خاندان ما ارثیه....
اصلا محال ممکنه بتونیم بدون بازی زندگی کنیم ما :D
واسه همینم همیشه این خبرا میاد برامون
البته بگم حسام جان شرکت EA گفته یه خبری بیرون خواهد داد در مورد همکاریش با capcom برای ساخت بازی جدید و هیجانی خون آشامی و تایید میکنه که آیا این need به بازار خواهد آمد یا خیر و اگربیاد به چه شکلی هست و یه خبر دیگه اینکه آیا شایعات ساخت سری جدید crysis واقعیت داره یا خیر...
منتظر این اطلاعیه خواهم ماند...