PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست راهنمایی در مورد خرید مادربورد و سی پی یو ارزان قیمت

1azmayesh
2013/02/16, 22:23
من میخوام یک مادربورد ارزان بخرم که گرافیک آنبورد و LAN داشته باشه و ترجیهن قطعات IDE مثل هارد و دی وی دی رایتر رو هم بشه بهش وصل کرد. خودم که یه کم تو اینترنت سرچ کردم،
Foxconn H67M-S و Foxconn H67A-S بیشتر چیزهایی که گفتم رو دارن و قیمتشون هم مثل اینکه 25 هزار تومن هست، پورت USB 3.0 هم دارن، فقط ظاهرن IDE ندارن

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

نظرتون در مورد این مادربوردها چیه و سی پی یو اینتل نه چندان گرون براشون چی پیشنهاد می کنید. در ضمن من 2 تا رم یک گیگابایتی DDR 400 دارم، به اینا میخوره؟ اگر مادربورد دیگه ای که IDE هم داشته باشه و با سی پی یو جمعن حد اکثر 200 هزار تومن ( میدونم خیلی کمه (تموم بشه پیشنهاد کنید ممنون میشم. سی پی یو هم،

Intel Pentium 4 CPU TRAY 520 - 2.8 GHz / 800 MHz / Cache 1 MB

Intel 945 - 4M Cache, 3.40 GHz, 800 MHz

Intel E5500

Intel Celeron- G540 -2M Cache, 2.50

Intel 945-4M Cache, 3.40

حدودن از 16 تا 170 هزار تومن هستند ظاهرن.

پیشاپیش از راهنماییتون سپاسگذارم

Castiel
2013/02/16, 22:43
1- لطف کنید یک کدگشایی روی این متن خود انجام دهید.
2- از فی*ل/ت-ر شکن هم استفاده نکنید، چون پست ها و تاپیک های شما مورد تائید قرار نخواهند گرفت.

1azmayesh
2013/02/17, 00:31
2- از فی*ل/ت-ر شکن هم استفاده نکنید، چون پست ها و تاپیک های شما مورد تائید قرار نخواهند گرفت.
سلام، من از فی*ل/ت-ر شکن استفاده نکرده بودم، ولی موقع ارسال مطلب مثل اینکه لاگین نبودم، بخاطر همین بک زدم و متن اینطوری شده بود.من هم همینطوری فرستادمش.
Anyway متن رو به قول شما کدگشایی کردم. ممنون از توجهتون.

من میخوام یک مادربورد ارزان بخرم که گرافیک آنبورد و LAN داشته باشه و ترجیهن قطعات IDE مثل هارد و دی وی دی رایتر رو هم بشه بهش وصل کرد. خودم که یه کم تو اینترنت سرچ کردم،

Foxconn H67M-S و Foxconn H67A-S بیشتر چیزهایی که گفتم رو دارن و قیمتشون هم مثل اینکه 25 هزار تومن هست، پورت USB 3.0 هم دارن، فقط ظاهرن IDE ندارن

نظرتون در مورد این مادربوردها چیه و سی پی یو اینتل نه چندان گرون براشون چی پیشنهاد می کنید. در ضمن من 2 تا رم یک گیگابایتی DDR 400دارم، به اینا میخوره؟ اگر مادربورد دیگه ای که IDE هم داشته باشه و با سی پی یو جمعن حد اکثر 200هزار تومن ( میدونم خیلی کمه (تموم بشه پیشنهاد کنید ممنون میشم. سی پی یو هم،

Intel Pentium 4 CPU TRAY 520 - 2.8 GHz / 800 MHz / Cache 1 MB

Intel 945 - 4M Cache, 3.40 GHz, 800 MHz

Intel E5500

Intel Celeron- G540 -2M Cache, 2.50

Intel 945-4M Cache, 3.40

حدودن از 16 تا 170 هزار تومن هستند ظاهرن.

پیشاپیش از راهنماییتون سپاسگذارم

1azmayesh
2013/02/18, 16:19

سلام مجدد آقای مدیر کل، من که متن رو درست کردم پس چی شد. اینم از شانس منه دیگه ، پست اول نا مفهوم در اومد که باعث شه من بی جواب بمونم.